آیا کاشت ابرو اعتماد به نفس را بالا می‌برد؟

مزایای کاشت ابرو

ابرو از اجزای مهم صورت خانم‌ها است و این که چه مدلی داشته باشد و مدل آن به صورت فرد بیاید یا نه نیز خیلی مهم است. اگر ابروها پر باشند مدل‌های زیبا و جذابی را می‌توان به آنها داد و همین صورت را گیرا می‌کند. اما در اثر برخی عوامل ممکن است ابروها بریزند یا کم پشت شوند و زیبایی چهره بکاهند. حتی ممکن است در اثر یک حادثه ابروهای فرد آسیب ببیند. در این موارد است که فرد می‌تواند برای کاشت ابرو اقدام کند. کاشت ابرو به دلیل ظاهر طبیعی که دارد طرف داران زیادی را به خود جلب کرده است. کاشت ابرو در واقع نوعی کاشت مو است که در این روش نیز از موی طبیعی سر خود فرد استفاده می‌شود.

زیبایی و زیباتر شدن در بیشتر مواقع موجب بالا رفتن اعتماد به نفس می‌شود. کاشت ابرو نیز که با نیت رفع نقص یا دست یافتن به چهره زیبا است موجبات بالا رفتن اعتماد به نفس و خود باوری را به وجود می‌آورد. در کاشت ابرو پزشک معالج می‌تواند ظاهری خاص با ضخامت و فاصله متناسب بین آنها ایجاد کند و طول ابروها را با توجه به نیاز شما مشخص کند.

پیش از این که کاشت ابرو به وجود بیاید، راه حل‌های دیگری نیز بودند که از آنها سال‌ها استفاده می‌شده است. مثلاً از تاتو یا لوازم آرایش برای بر طرف کردن نقص‌های ابرو استفاده می‌کردند. همان طور که همه می‌دانیم لوازم آرایش کاملاً موقتی هستند و تاتو که در ظاهر راه حلی دائمی است، اما در طولانی مدت نیاز افراد را بر طرف نمی‌کند. تاتو به خاطر رنگ غیر طبیعی آن کم کم طرف داران خود را از دست داده است.

 آیا کاشت ابرو اعتماد به نفس را بالا می‌برد؟

کاشت ابرو

اگر شما هم از کسانی هستید که ابروهایتان به هر دلیل زیبایی خود را از دست داده و ذهن شما را به خود درگیر کرده است، می‌توانید برای کاشت ابرو اقدام کنید. موهای کاشت ابرو از موهای سر برداشته می‌شوند. از مزایای کاشت ابرو می‌توان به رشد آن و برخورد بیمار با آن مانند ابروهای طبیعی اشاره کرد و فرد باید آنها را اصلاح و مرتب کند. به منظور به وجود آوردن ظاهری طبیعی موها به شکل تکی و جفتی کاشته می‌شوند. در این شیوه از ابزارهای میکروسکوپی برای کاشت ابرو استفاده می‌شود.

مدت زمان درمان ابروها طولانی است و چند ساعت است و با بی حسی موضعی همراه است. در عمل کاشت ابرو حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ مو پیوند زده می‌شود. البته باید اشاره کرد که رضایت بیمار موجب بالا رفتن حس خود باوری و اعتماد به نفس خواهد شد.

ابروها بعد از ۳ تا ۴ ماه رشد عادی خود را از سر می‌گیرند. شش ماه بعد ۵۰ تا ۶۰ درصد نتایج کاشت ابرو قابل مشاهده خواهد بود. جلسه دوم نیز برای کاشت ابرو ۸ تا ۱۲ ماه بعد انجام می‌شود. ورم و کبودی اطراف چشم‌ها ۳ تا ۴ روز وجود خواهد داشت.

آیا کاشت ابرو اعتماد به نفس را بالا می‌برد؟

تراکم موهای ابرو و زیباتر شدن آنها بعد از عمل جراحی قابل مشاهده است و همین امر حس خوبی در بیمار ایجاد می‌کند. این عمل عوارض خاصی ندارد و بسیار کم دردسر است، البته با توجه به نتایج شگفت انگیزی که دارد. تنها ممکن است کمی در ناحیه کاشت خارش داشته باشد که دوامی ندارد. اگر خارش طولانی شد باید با پزشک معالج در میان گذاشته شود.

انجام کاشت ابرو در واقع یک عمل تخصصی است که باید در کلینیک صورت گیرد. اگر می‌خواهید به زیبایی مطلوب خود دست یابید به کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کنید. برای باز یافتن اعتماد به نفس خود کاشت ابرو راه حل بسیار خوبی است و برای همیشه مشکل کم پشتی ابروها بر طرف خواهد شد.