آیا کاشت مو به شیوه‌های معمول مقرون به صرفه است؟

چرا مردم سراسر دنیا کاشت مو انجام می‌دهند؟

کاشت مو امروزه بین مردم رواج بسیاری پیدا کرده است. افرادی که موهای خوش حالت و پرپشت دارند از همسالان خود که دچار عارضه ریزش مو شدند، جوان تر به نظر می آیند و این مسئله باعث ایجاد انگیزه می شود تا افراد به دنبال عمل های زیبایی از جمله کاشت مو بروند. کاشت مو نوعی عمل جراحی است که در آن دسته های مو که قابلیت رشد دارند، از قسمت هایی از بدن از جمله پشت سر و سینه برداشته می شوند و به نواحی سر که نبود مو آن ها را دچار عدم شادابی کرده است، پیوند می زنند. تعداد این دسته های مو یا گرافت های مو به میزان و شدت ریزش مو بستگی دارد.

شیوه های مختلفی برای کاشت مو ابداع شده است که متخصص کاشت مو بر اساس سن، شرایط، شدت ریزش مو و نوع موی بیمار اقدام به کاشت آن می کند. گاهی اوقات برای گرفتن نتایج بهتر، متخصص کاشت مو از ترکیب چندین شیوه استفاده می کند که نتایج بهتری به همراه دارد، چرا که هر راهکار به تنهایی دارای نواقصی است که با در کنار هم قرار گرفتن چند شیوه تا حدود زیادی نواقص برطرف می شود.

در حال حاضر، تکنیک‌های FIT, FUT و SUT از جمله محبوب‌ترین راهکارهای کاشت مو در دنیا هستند که هر کدام مزایا و معایبی را به همراه دارند.

انجام عمل کاشت مو بهتر است در یک دوره خاص از زندگی انجام بگیرد. در این دوره که رشد فولیکول های مو به حداکثر رسیده است، توانایی پوست سر در نگهداری فولیکول‌ها در بیشترین میزان خود است. این مسئله احتمال پس زدن موها توسط قسمت های داخلی پوست سر را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد.

آیا کاشت مو به شیوه‌های معمول مقرون به صرفه است؟

کاشت مو چه تأثیری در ظاهر افراد دارد؟

بی شک مو تأثیر بسیار زیادی بر جوان ماندن ظاهر افراد دارد؛ بنابراین، عده زیادی از افراد برای این که به این مهم برسند اقدام به کاشت مو می کنند. موهای پرپشت همچنین صورت را شاداب تر و جوان تر نشان می‌دهد و از این نظر نیز مطلوبیت بسیاری خصوصاً در بین خانم‌ها و آقایان جوان دارد.

اقدام برای کاشت مو برای فرد عوارض و هزینه هایی دارد که باید پیش از انجام عمل نسبت به آن ها آگاه شود. متخصصانی که متعهد باشند در جلسات مشاوره این مسائل را به بیمار گوشزد می کنند تا عوارض و مشکلات احتمالی گریبان فرد را نگیرد.

در کل، عمل کاشت مو از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است، چرا که تنها یک بار انجام آن می تواند نتایج خوبی را عاید فرد کند. البته با تجویز پزشک متخصص زیبایی و با توجه به درجه شدت ریزش مو این عمل ممکن است بیش از دو بار نیز انجام شود، اما در هر صورت در غالب موارد کاشت مو یک نوع عمل زیبایی دائمی به حساب می‌آید که نیازی به تکرار در جلسات مختلف ندارد. تنها چیزی که در مورد کاشت مو مطرح است، ویزیت های متناوب است که باید برای بررسی وضعیت فرد انجام شود.

آیا کاشت مو به شیوه‌های معمول مقرون به صرفه است؟

کاشت مو در مقابل شیوه های درمانی رنگارنگی که همه روزه به منظور درمان ریزش مو و طاسی برای آن ها پول خرج می کنید، هزینه های کمتری به همراه دارد و در اغلب موارد می تواند شما را از دوباره کاری و انجام درمان های بی فایده و گران قیمت خلاص کند.

هزینه های کاشت مو در هر متد متفاوت است. تعیین قیمت به این بستگی دارد که شیوه انتخابی تا چه اندازه طبیعی باشد. البته تعداد گرافت‌های موی کاشته شده و مورد نیاز بیمار نیز در تعیین هزینه های کلی عمل درمانی کاشت مو مؤثر هستند.

کلینیک پوست و مو تندیس با بهره گیری از کارآمدترین متخصصان زیبایی و با استفاده از تجهیزات کاشت مو، موهایی خوش حالت و پرپشت را برای متقاضیان خود به همراه می‌آورد.