اخبار جشنواره طلائی و جایزه

بخاطر استقبال شما عزیزان تصمیم گرفتیم که جشنواره طلایی کلینیک تندیس رو به مدت یک ماه دیگه تمدید کنیم.
یعنی خدمات کلینیک تا شب یلدا با تخفیف های فوق العاده باور نکردنی ارائه میشه.
اما مهمتر از اون اینه که این بار در پایان جشنواره یه قرعه کشی بزرگ برگزار میکنیم و به قید قرعه به عزیزانی که توی این ۳۰ روز از خدمات کلینیک تندیس استفاده کردند جوایزی اهدا میکنیم. که جایزه ی نفر اول یک سکه تمام بهار آزادیه.
در شب یلدا در کلینیک قرعه کشی برگزار میشه و به قید قرعه بین اشخاصی که توی این جشنواره شرکت میکنند و از خدمات کلینیک استفاده میکنند قرعه کشی انجام میشه. به نفر اول یک سکه تمام بهار آزادی به نفر دوم یک جلسه لیزر موهای زائد کل بدن رایگان و به نفر سوم یک جلسه لیزر جوانسازی پوست رایگان اهدا میشه.
تا فرصت هست اقدام کنید تا هم از تخفیفای باورنکردنی جشنواره استفاده کنید و هم شانستون رو در قرعه کشی بزرگ تندیس امتحان کنید.
برای اطلاع از لیست تخفیف های پیج جشنواره میتونید  با مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید. هم چنین با دنبال کردن پیج اینستاگرام ما میتونید به صورت منظم از تخفیف ها و شرایط خدمات مطلع بشید. در ضمن این امکان هم وجود داره که قرعه کشی شب یلدا رو به صورت زنده در استوری لایو پیج اینستاگرام ما به آدرس tandis.news مشاهده کنید.
لازم به ذکره که قرعه کشی فقط بین عزیزانی که تا پایان آذرماه به کلینیک مراجعه کرده و از خدمات استفاده میکنند انجام میشه.

برای اطلاعات بیشتر میتونید همین الان با شماره ۰۹۳۸۱۱۱۱۷۱۰ و ۰۲۱۸۸۵۶۹۱۳۴ تماس بگیرید و با مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

 برای دریافت لیست قیمت ها اینجا را کلیک کنید

جشنواره طلائی تندیس