از میکرونیدلینگ چه می‌دانید؟

از میکرونیدلینگ چه می‌دانید؟

داشتن پوستی شاداب و جوان آرزویی است که میتوان ادعا کرد تمام افراد خواستار آن هستند. اگر شماهم جز آن دسته از افراد هستید که این آروز را دارید و به دنبال روشی برای محقق ساختن این تصویر ذهنی می‌باشید، در ادامه با روش میکرونیدلینگ به صورت مرحله به مرحله آشنا شوید. میوخواهیم بدانیم که چرا این عمل بسیار شگفت‌انگیز است؟
میکرونیدلینگ یک روش بسیار عالی برای کاهش چین‌وچروک‌ها، خطوط ریز اطراف صورت و همچنین یک روش عالی برای بهبود زخم‌هاست. یک مزیت دیگر این روش هزینه کمتر آن نسبت به روشهایی مانند لیزر است و نتیجه و اثر بخشی میکرونیدلینگ در مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده است.

 

روند انجام میکرونیدلینگ به شرح زیر است:

۱.تمیزکردن پوست با پاک‌ک‌کنده ملایم

۲٫ استفاده از کرم تحریک‌ کننده پوست
مورد استفاده این کرم برای التیام درد است. بااین حال در طول عمل به‌وجود آمدن برخی از ناراحتی‌ها طبیعی است به خصوص در مناطقی که بافت چربی کمتر است و تماس مستقیم با استخوان وجود دارد.

۳٫زدن اسید فولیک به ناحیه موردد نظر
اسیدفولیک یکی از قویترین آنتیاکسیدانهایی می‌باشد که برای سلامتی پوست شناخته شده است. این ماده حاوی اسیدهای چرب،کتونها،فلانوئیدها و ویتامینها است. اسید فولیک برای کاهش چین‌وچروک و کاهش التهاب، مواد مغذی را در عمق اپیدرم میفرستد. این عمل به منظور احیای سلولهای پوستی، جلوگیری از اکسیداسیون و محافظت از پوست در سطح سلولی به منظور جلوگیری موثر از پیری پوست،حساسیت‌ها، تحریکات پوستی و آکنه صورت می‌گیرید.

۴.میکرو نیدلینگ
یک گره کوچک با سوزنهای ریز که برای ایجاد زخم‌های کوچک و کنترل شده می‌باشد. این زخم‌های میکرو (کوچک) باعث به‌وجودآمدن کانال‌هایی در پوست می‌شود که نتیجه آن کلاژنسازی و ایجاد الاستین جدید در پوست است.

۵٫استفاده از لایه‌بردار شیمیایی (اختیاری)
لایه‌بردارهای شیمیایی لایه بالایی پوست مرده را برمی‌دارند، به طوری‌که لایه جدید پوست ترمیم شده، با تغییر رنگ و چین‌وچروکهای کمتر همراه است. این قسمت اختیاری است و بستگی به خواست خود شما و نتیجهای که به دنبال آن هستید دارد.


نتیجه‌گیری

میکرونیدلینگ فواید بسیار زیادی دارد و یکی از بهترین روشهای درمانی برای داشتن پوستی صاف و درخشان است که همه ما آروز آن را داریم. انجام این عمل در کنار تیمی متخصص و گرفتن مشاوره‌های قبل و بعد از عمل می‌تواند شما را به نتیجه‌ای فراتر از آنچه انتظار دارید برساند.
کلینیک تندیس با داشتن نشان برتر رضایت‌مندی مشتری از پنجمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری مفتخر است اعلام کند در زمینه ارائه انواع خدمات زیبایی و درمانی به همراه مشاوره رایگان در کنار تیمی متخصص آماده ارائه خدمات می‌باشد.