تعرفه‌های لاغری در کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس

 لاغری در کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس 

لاغر شدن و داشتن اندامی که شما را از خودتان راضی کند، دیگر به سختی سال‌های پیش نیست. دوره رژیم‌های سخت غذایی و تمرینات ورزشی سنگین دیگر تمام شده است و لاغری را می‌توان در مدتی کوتاه با حفظ کامل سلامتی در کلینیک‌های زیبایی به دست آورد.

مهم‌ترین اصل در انجام چنین کاری انتخاب درست شیوه لاغری است. یکی از بهترین راه‌ها استفاده از دستگاه‌های لاغری است. دستگاه لاغری بادی اسکالپتور از مدرن‌ترین و جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا است که با فناوری به کار رفته در آن می‌توان چربی‌های اضافه را از بین برد.

دستگاه بادی اسکالپتور چیست؟

شیوه کار این دستگاه لیپولیز به این شکل است که برای حذف چربی‌ها از میدان مغناطیسی استفاده می‌کند. چربی‌ها به طور معمول در نواحی شکم، پهلو، لگن، ران، ساق پا و بازوها تجمع می‌یابند، اما دستگاه لاغری به خوبی آنها را نشانه می‌رود و به طرز باور نکردنی بعد از خروج از دستگاه اندام شما تراش خورده است.

اسکالپتور با فعال کردن کانال‌های کلسیمی انقباض‌های ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند و به این ترتیب متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد. چربی‌ها برای این که از بدن خارج شوند باید تجزیه شوند. کاری که این دستگاه به خوبی انجام می‌دهد تجزیه چربی‌های تجمع یافته است. این روش هیچ خطری را متوجه داوطلب لاغری نمی‌کند. زیرا بعد از تجزیه چربی‌ها از راه سیستم لنفاوی از بدن خارج می‌شوند.

البته یک نکته در مورد زمانی که تصمیم می‌گیرید با این شیوه لاغر شوید وجود دارد که آن هم این است که برای دست یافتن به نتیجه مطلوب باید مطابق توصیه پزشک و متصدی دستگاه کمی فعالیت بدنی داشته باشید.

با اسکالپتور چند قدم تا لاغری فاصله دارید

به طور معمول ۱۲ جلسه با زمان ۳۰ دقیقه برای داوطلبان به این شیوه تجویز می‌شود. وقتی بیمار در داخل این دستگاه قرار می‌گیرد هیچ دردی حس نخواهد کرد و بدون کمترین عوارض کار لاغری انجام می‌شود.

علاوه بر این که فرد به بیهوشی و بی حسی نیاز ندارد، بلکه طرز کار دستگاه طوری است که با فعال شدن چرخه سراتونین در بدن در حین درمان، فرد به آرامشی دست می‌یابد که او را به خوابی عمیق دعوت می‌کند.

در تندیس لاغر شوید

افراد داوطلب لاغری در این کلینیک می‌توانند از پیکج‌های لاغری استفاده کنند. در این کلینیک چهار پکیج برای لاغری افراد داوطلب در نظر گرفته شده است. پزشک با بررسی‌های لازم و درخواست فرد، پکیج لازم را به او پیشنهاد خواهد داد.

پکیج‌های لاغری کلینیک تندیس

همان طور که گفتیم دستگاه بادی اسکالپتور یکی از بهترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های لاغری است و این کلینیک نیز اولین پیشنهادش به داوطلبان برای لاغری همین دستگاه است. زمان لازم و قیمت کار با این دستگاه را در جدول زیر می‌توانید ببینید.

در پکیج زیر LPG بدن و صورت و کویتیشن گنجانده شده است. هدف LPG از بین بردن چربی‌های موضعی است. کویتیشن نیز روشی بدون نیاز به جراحی برای حذف چربی‌های اضافه بدن است. این دستگاه با امواج اولتراسوند کار می‌کند.

 بادی آنالایزر کارایی بالایی در آنالیز ترکیب بدن از قبیل درصد چربی، میزان آب، عضلات، استخوان‌ها، املاح، اندازه لاغری و همچنین اضافه یا کمبود وزن، شاخص توده بدنی و اندازه گیری چربی موضعی اندام‌ها دارد. پکیج زیر نیز می‌تواند برای برخی گزینه مناسبی باشد.­­­­

پکیج زیر که شامل تمام موارد است، برای دست یافتن به بهترین نتیجه از درمان پیشنهاد می‌شود.

توضیح: قیمت‌ها به تومان هستند.