با میکرودرم روند پیری پوست خود را به تعویق بیاندازید

چرا پوست جوان و شاداب آرزوی همه انسان ها است؟

پوست یکی از مهم ترین اندام های بدن است که وسعت زیادی نیز دارد. این اندام علاوه بر آن که سپر دفاعی بدن و اندام های داخلی است، نقش مهم و مؤثری در زیبایی انسان بازی می کند. به دلیل این که پوست در معرض آفتاب و عوامل آسیب‌زای زیادی قرار می گیرد، بسیار در خطر است و می تواند آسیب های جدی از جمله سوختگی، جوش، لک و بسیاری دیگر از مشکلات را پیدا کند. از آن جا که پوست سپر دفاعی بدن در برابر عوامل بیماری زای خارجی است، آسیب دیدن آن می تواند سایر اندام های بدن را نیز دچار مشکلاتی کند. این مسئله اهمیت مراقبت از پوست را دوچندان می کند و ارزش داشتن پوست زیبا و درخشان که نمادی از جوانی است را برای انسان افزایش می دهد.

داشتن پوست با لطافت و جوان آرزوی همه انسان ها است. آن ها برای این که جوانی و شادابی را به پوست خود هدیه کنند، از راهکارهای بسیاری استفاده می کنند.

پوست با لطافت که جوانی را به ذهن متبادر می کند را می توان با استفاده از شیوه ها و متدهای مختلف به دست آورد. درمان های خانگی و سنتی در کنار شیوه های مدرن که ره‌آورد علم پزشکی و زیبایی هستند، در کنار همدیگر آرزوی انسان ها برای داشتن پوستی جوان و زیبا را تا حدود زیادی برآورده می کنند. البته پیشگیری بهتر از درمان است؛ بدین معنی که با داشتن یک سبک زندگی خوب و سالم و تغذیه مناسب می توان فرآیند پیری و چروک شدن پوست را تا مدت های طولانی به تأخیر انداخت. البته این تأخیر موقتی است و زمانی فرا می رسد که انسان برای داشتن پوست زیبا ناچار به استفاده از شیوه های درمانی است. این شیوه ها که ابداعات دانش زیبایی و پزشکی هستند و هر روز متدهای جدیدی از آن در اختیار بشر قرار می گیرد، تنوع بسیاری دارند.

با میکرودرم روند پیری پوست خود را به تعویق بیاندازید

چگونه می توان پوستی جوان و بدون چروک داشت؟

تا زمانی که فرآیند افزایش سن موجب کاهش کلاژن در پوست بیرونی نشده و پوست کشش و الاستیسیته خود را از دست نداده است، می توان با استفاده از روش های پیشگیرانه آن را جوان نگه داشت. اما زمانی که کاهش کلاژن به یک حدی برسد، روش های پیشگیری دیگر جواب نمی دهند. در این شرایط به لطف دانش پزشکی و با استفاده از راهکارهای درمانی که این علم در اختیار انسان گذاشته است، می توان تا حدود زیادی فرآیند پیری و چروک شدن پوست را عقب انداخت.

با میکرودرم روند پیری پوست خود را به تعویق بیاندازید

آیا تکنیک های جوانسازی به جلوگیری از پیری پوست کمک می کنند؟

تکنیک های جوانسازی پوست دائم در حال به روز شدن هستند. حال دیگر زمان زیادی از تولد بوتاکس و ژل به منظور جوانسازی می گذرد و امروزه شیوه های مؤثرتر و کم خطرتری به بازار عمل ها و امور زیبایی راه پیدا کرده‌ اند. این شیوه ها که برخلاف بوتاکس و یا متدهایی از این دست، از کمترین عوارض ممکن برخوردارند تا حدود زیادی از پیری پوست می کاهند و جوانی را به پوست هدیه می کنند.

یکی از جدیدترین راهکارهای جوانی پوست استفاده از میکرودرم است که برای اولین بار در ایتالیا مورد بهره برداری قرار گرفته است. میکرودرم به دلیل نداشتن عوارض جانبی برای سلامتی فرد، به شیوه ای مطلوب جهت جوانسازی بدل شده است. در این شیوه که با استفاده از دستگاهی مخصوص و پیشرفته انجام می شود، نوعی کریستال مخصوص بر روی لایه شاخی پوست قرار می گیرد که باعث ایجاد برش ها و منافذی در این لایه می شود. در نهایت نیز با سیستم مکنده ای که در دستگاه وجود دارد این لایه شاخی و اضافی از روی پوست برداشته می شود تا پوست کمی تنفس کند و شفاف تر به نظر بیاید. میکرودرم علی‌رغم تأثیرات زیادی که دارد برای چروک های عمقی کارایی ندارد و تنها چین خوردگی های سطحی پوست را از بین می برد. برای حصول بهترین نتیجه از این فرآیند درمانی، میکرودرم باید در فواصل منظم و به تجویز پزشک زیبایی برای فرد انجام شود.

میکرودرم فواید زیادی بر پوست دارد که از بین آن ها می توان به محکم سازی، تحریک کلاژن سازی و شفافیت پوست در اثر لایه برداری اشاره کرد. این درمان همچنین باعث بسته شدن منافذ پوستی می شود و علائم زخم و اسکار را تا حدود زیادی در پوست محو می کند. این درمان در افرادی که هنوز در میانسالی به سر می برند و به پیری نرسیده اند، نتایج عالی در بردارد.

کلینیک پوست و موی تندیس با سال ها تجربه در ارائه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست، بهترین و کارآمدترین مشاوره های پوست و مو را در اختیار متقاضیان گرامی قرار می دهد.