بهترین دستگاه لیزر ۲۰۱۷

بهترین دستگاه لیزر ۲۰۱۷ کدام است؟

دستگاه‌های لیزر موهای زائد این روزها پای ثابت کلینیک‌های زیبایی هستند. از دیرباز کم نبودند تعداد افرادی که با موهای زائد خود مشکل داشتند و همیشه دنبال راهی بودند که بتوانند برای همیشه آنها را از بین ببرند. لیزر هدیه فناوری به این افراد است. دیگر بر همه مسلم است که بهترین و سریع‌ترین راه از بین بردن موهای زائد متوسل شدن به دستگاه لیزر است. اما چه دستگاه لیزری؟ دستگاه‌های لیزر دارای انواع اقسام گوناگونی هستند. درست است که تکنولوژی همه آنها جدید است، ولی سرعت فناوری این روزها آنقدر زیاد است که همه چیز به سرعت در حال تغییر است و همه به دنبال بهترین‌ها هستند.

اگر می‌خواهید بدانید در میان دستگاه‌های زیادی که برای لیزر در کلینیک‌های پوست و مو وجود دارند، کدام دستگاه بهترین دستگاه لیزر ۲۰۱۷ است، سری به کلینیک پوست و مو تندیس بزنید. این کلینیک مدرن به تازگی خود را به پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر روز دنیا مجهز کرده است. این دستگاه که نام آن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است، دیگر هیچ کدام از مشکلات گذشته دستگاه‌های لیزر را ندارد. قدرت و قابلیت این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد مثال زدنی است.

بهترین دستگاه لیزر 2017

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، بهترین دستگاه لیزر ۲۰۱۷

این دستگاه مدرن از مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین مزایای آن که شاید برای خیلی از متقاضیان لیزر مهم باشد، کاهش درد در طی لیزر است. بعضی از نقاط پر موی بدن بسیار حساس هستند و خیلی از افراد مخصوصاً خانم‌ها طاقت درد لیزر با دستگاه‌های قدیمی را نداشتند. این دستگاه با مجهز شدن به یک خنک کننده به سادگی این معضل را از سر راه برداشته است. شاید تصور این که موهای شما برای همیشه در حال حذف هستند، اما شما هیچ احساس دردی ندارید کمی غیر قابل باور باشد، اما با دستگاه کندلا این کار امکان پذیر است. به این ترتیب، در زمان لیزر ممکن است حتی به بی حسی هم نیاز نداشته باشید.

مزیت مهم دیگر این دستگاه سرعت بالای آن است. این دستگاه در هر ثانیه ۵ شات می‌زند و این ویژگی در یک دستگاه لیزر بی نظیر است. یعنی اگر شما متقاضی لیزر موهای کل بدن هستید، هرگز نباید نگران وقت باشید، زیرا با این دستگاه تمام موهای شما با سرعتی اعجاز آور برای همیشه خواهند رفت.

بهترین دستگاه لیزر 2017

یکی دیگر از مشکلاتی که دستگاه‌های لیزر قدیمی داشتند این بود که هر کدام برای یک نوع پوست و مو قابل استفاده بودند. پوست‌ها دارای درجات رنگی متفاوت از تیره و روشن هستند. موها نیز از نظر ضخامت و رنگ تنوع زیادی دارند. در گذشته اگر فردی با پوست تیره و موی نازک برای لیزر مراجعه می‌کرد، در جلسه مشاوره به او گفته می‌شد که ممکن است از انجام لیزر پاسخ صد در صدی نگیرد. اما به لطف وجود دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مشکل این افراد این نیز حل شده است. شما صاحب هر پوست و مویی که باشید با این دستگاه بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد خود خواهید گرفت.

تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص به متقاضی لیزر اعلام می‌شود. اگر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا را برای انجام لیزر انتخاب کنید، به دلیل این که در همان جلسه اول درصد زیادی از موها از بین می‌روند، احتمال این که به جلسات زیادی نیاز داشته باشید کم می‌شود. با دستگاه‌های قدیمی برای این که به نتیجه مطلوب برسید، در مواردی لازم بود، بسته به رنگ پوست و جنس مو، تا ۶ جلسه برای لیزر مراجعه کنید، اما با این دستگاه جدید ممکن است جلسات شما به ۳ جلسه کاهش یابد.

در صورتی که قصد دارید برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید، دستگاه کندلا که مناسب‌ترین، به صرفه ترین و سریع‌ترین دستگاه حال حاضر است انتخاب کنید.