تزریق ژل و بوتاکس

آیا می توان برای تزریق ژل و بوتاکس به سالن های زیبایی اعتماد کرد؟

همه ما دیر یا زود طعم پیری را مزه خواهیم کرد. اما واقعاً باید با پا به سن گذاشتن خود را فراموش کنیم؟

می توانید بسیار قدرتمند رفتار کنید و با ساختن چهره ای جوان و روحیه ای شاد به خود و دیگران القا کنید که می توان با عملکردی درست روند پیری را تا مدت های بسیار زیاد به تعویق انداخت.

انسان ها مجموعه ای از حالات مختلف هستند. همه ما حالات مختلفی مانند خنده، گریه، اخم و عصبانیت را تجربه می کنیم که این حالات در طولانی مدت موجب ظهور خطوط مختلف در چهره می شود. البته موارد دیگری مثل ژنتیک، حساسیت پوست و الگوی نادرست زندگی هم در ظاهر شدن این چین و چروک ها نقش خواهند داشت. سؤالی که برای افراد خصوصاً میانسالان پیش می آید این است که با این خطوط ظاهر شده چه باید کرد؟ تزریق ژل و بوتاکس یک راهکار مناسب برای افرادی است که از پیری گریزانند. در ادامه با ما باشید تا در مورد بوتاکس و ژل بیشتر با شما صحبت کنیم.

گفتنی هایی در مورد بوتاکس

بوتاکس که ترکیباتی فلج کننده دارد، عموماً در نواحی از صورت مثل پیشانی، بین ابروها و دور چشم تزریق می شود. این تزریق با رفع اسپاسم عضلات و فلج کردن آنها از انقباضشان جلوگیری می کند. عموماً تزریق بوتاکس بین ۳ تا ۶ ماه دوام دارد. با این تزریق چهره جوان تر و زیباتر شده و از بروز چین و چروک در صورت جلوگیری می کند. البته این روزها تزریق بوتاکس در بین جوانان هم رایج شده است، زیرا این روش نسبتاً غیر تهاجمی برای بالا بردن ابرو ها در جوانان هم کاربرد دارد. در چند سال اخیر تزریق بوتاکس به عنوان یک راه حل مناسب برای زیبایی بخشی هرچه بیشتر در بین بازیگران هالیوودی هم کاربرد پیدا کرده است.

گفتنی هایی در مورد ژل

ژل ها که خاصیت پرکنندگی دارند، برای زیباتر شدن هرچه بیشتر صورت مورد استفاده قرار می گیرند. با کمک ژل ها می توان شیارهایی که بر اثر چروک در پوست ظاهر می شوند را پر کرد. البته این تنها کاربرد ژل ها نیست. از آنها برای برطرف کردن گودی چشم، حجم دهی به لب ها، برطرف کردن لاغری دست ها، حجم دهی به گونه، حجم دهی به چانه و بر طرف کردن فرورفتگی ها و ضایعاتی مثل سالک نیز استفاده می شود. ژل ها با دو عنوان دائم و موقت مورد استفاده قرار می گیرند. ژل های موقت بین ۶ تا ۱۸ ماه و نوع دائمی آن تا ۶ سال دوام دارند.

تزریق ژل و بوتاکس در سالن های زیبایی ممنوع

متأسفانه برخی از مراجعه کنندگان ما در کلینیک تندیس، افرادی هستند که در گذشته در سالن های زیبایی تزریق ژل و بوتاکس انجام داده اند. این عملکرد با نتایج بدی برایشان همراه بوده است. این تزریقات که ناراحتی های پوستی و حساسیت های شدیدی برایشان در پی داشته است، آنها را نسبت به تزریق در یک مجموعه معتبر هم مردد کرده است.

ما توصیه می کنیم هیچ گاه برای تزریق ژل و بوتاکس به سالن های زیبایی مراجعه نکنید! زیرا اکثراً در این سالن ها از مواد چینی بی کیفیت استفاده می شود که این مسئله موجب بروز نارحتی های پوستی و حساسیت در افراد خواهد شد. متأسفانه از آنجایی که بوتاکس استفاده شده در سالن های زیبایی چینی بوده و به طبع قیمت پایین تری دارند، با استقبال بیشتری از سوی برخی از افراد مواجه می شوند. در صورتی که اگر در مورد عوارض استفاده از مواد چینی مطلع شوند، قطعاً مراکز معتبرتری را برای تزریق ژل و بوتاکس انتخاب خواهند کرد.

اگر به سلامت پوست و بدنتان اهمیت می دهید، بهتر است تا تزریق ژل و بوتاکس را در مراکزی انجام دهید که زیر نظر سازمان نظام پزشکی قرار دارند. کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان زیبایی به خوبی بر میزان لازم برای تزریق ژل و بوتاکس واقف هستند و این درمان را به گونه ای انجام می دهند که چهره حالتی مصنوعی به خود نگیرد. در صورتی که قطعاً در سالن های زیبایی هیچ فرد متخصصی وجود نخواهد داشت و تزریق با توجه به تجربیات فردی صورت می گیرد.