تناسب اندام و افزایش اعتماد به نفس

سلامت، زیبایی و تناسب اندام

تا به حال با خودتان خلوت کرده اید؟ چقدر به سلامت، زیبایی و تناسب اندامتان اهمیت می دهید؟

متأسفانه خیلی از ما با غوطه ور شدن در زندگی هزار لایه امروزی، اهمیت خود را فراموش کرده ایم و با چشمانی بسته خود را به دامان روزگار سپرده ایم. در صورتی که چیزی که پیش از سایر اتفاقات این دنیا ارزشمند است، خود ما هستیم. اگر سالم، زیبا و با طراوت باشیم، می توانیم با انرژی و اعتماد به نفس بیشتری در زندگی قدم برداریم.

یک اندام زیبا و متناسب بیانگر یک تغذیه درست و درون سالم است. سلامت روانی، اعتماد به نفس ایده آل و  زندگی با کیفیت در جنبه های مختلف از دیگر دستاوردهای تناسب اندام است. پس یادتان باشد خود را جدی بگیرید و توجه به اندام و سلامتتان را در رأس سایر امور زندگی قرار دهید.

چگونه تناسب اندام داشته باشیم؟

یکی از جاذبه های این دنیا این است که هیچ کس به دیگری شبیه نیست. این ویژگی در اندام افراد هم نمود پیدا می کند. این روزها در باشگاه های ورزشی شاهد افرادی هستیم که برای رسیدن به اندامی متعادل و متناسب در حال ورزش کردن هستند. اما اینکه بفهمیم ایراد اندام ما کجاست و برای رسیدن به اندامی متناسب به چه اقداماتی احتیاج است، مبحثی کاملاً حرفه ای است که برای پرداختن به آن به حضور یک متخصص تغذیه مجرب نیاز خواهد بود.

یک متخصص تغذیه خوب می تواند با بررسی عادات فردی شما در خوراک و وضعیت درونی بدنتان، رژیم غذایی روزانه تان را اصلاح کند. او پس از ارائه رژیم غذایی که منحصراً برای هر بیمار تهیه می شود، از آنها میخواهد تا در بازه های زمانی مشخص برای بررسی مجدد شرایط به کلینیک مراجعه کنند تا وضعیت بدنی، توانمندی و… را مورد آنالیز قرار دهند.

اما برخی این سؤال را دارند که چطور یک متخصص تغذیه می تواند رژیم غذایی سازگار با نیاز بدن ما ارائه دهد، به طوری که در زمان رژیم ضعیف نشویم و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیازمان تأمین شود؟

متخصصان ما در کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس پس از بررسی وضعیت کلی متقاضیان لاغری و بررسی عادات فردی آنها در خورد و خوراک با ارائه آزمایش های هماتولوژی و بیوشیمیایی وضعیت افراد را بررسی کرده و سپس اقدام به تهیه و ارائه رژیم غذایی می کنند. این رژیم متناسب با شرایط فعلی بدنی بیمار خواهد بود و در زمان درمان دچار تغییرات خواهد شد. در ادامه با مراجعه های بیمار در بازه های زمانی مشخص وضعیت وی مورد بررسی قرار می گیرد تا میزان پیروی فرد از رژیم و توصیه های متخصص تغذیه مشخص شود. متخصصان تغذیه کلینیک تندیس سعی دارند تا با استفاده از دانش و مهارت خود به اصلاح الگوهای زندگی افرادی که به سلامت و زیبایی خود می اندیشند کمک کنند.

با دستگاه بادی آنالایزر بیشتر آشنا شوید

این دستگاه برای آنالیز وضعیت بدنی رده های مختلف سنی (از کودک تا کهنسال) کاربرد دارد و با استقبال خوبی هم از سوی متقاضیان لاغری همراه است. اطلاعات خروجی این دستگاه کاملاً دقیق بوده و امکان ذخیره اطلاعات بیمار و مقایسه آنها در طول درمان را دارا می باشد.

آنالیز وزن و چربی با دستگاه بادی آنالایزر در کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس

ما در کلینیک تخصصی تندیس به دستگاه بادی آنالایزر تجهیز هستیم که با استفاده از آن می توانید به راحتی بفهمید که در بدنتان چه می گذرد. دستگاه آنالیز وزن و چربی یک وسیله کاربردی برای بررسی چربی، آب، میزان سوخت و ساز بدن، میزان عضله، پروتئین ها، املاح، ویتامین ها و… خواهد بود.

این کار هیچ وقتی از شما نخواهد گرفت و دستگاه در مدت زمانی کوتاه درون بدنتان را به درستی بررسی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با شماره ۸۸۳۶۶۰۸۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.