تکنولوژی igrow

از igrow چه می دانید؟

خوشبختانه این روزها تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی رو به پیشرفت است و  این رشد و پیشرفت در عرصه های مختلف علم پزشکی و زندگی خود را نشان داده است.  igrow نیز یک تکنولوژی جدید به حساب می آید که با استفاده از آن، دیگر جای هیچ گونه نگرانی در مورد موها وجود نخواهد داشت. با استفاده از دستگاه  igrow میتوان بدون نیاز به مصرف دارو و یا کاشت مو، موهایی پرپشت و زیبا داشت.

این دستگاه که با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی دنیا ساخته شده است، با استفاده از لیزر کم توان و طیف های نوری ایجاد شده از دایودهای نیمه رسانا کار می کند. شاید دور از ذهن باشد اما همین ترکیب ساده، اعجاز بزرگی در وضعیت موها به وجود می اورد. لیزر کم توان موجود در این دستگاه، موجب افزایش فعالیت فولیکول های مو می شود که این امر، تقویت پیازهای مو را در پی خواهد داشت. بر طبق تحقیقات پزشکی صورت گرفته، طول موج هایی که از این دستگاه ساطع می شود تاثیر به سزایی بر تحریک فولیکول های مو و هم چنین رشد موها خواهد داشت.

افرادی که نسبت به این تکنولوژی نوظهور بدگمان هستند و یا تصور می کنند شاید مضرات igrow از فواید آن بیشتر است، باید این را بدانند که این دستگاه پس از سال ها مطالعه و تحقیق تهیه و تولید شده است و هم اینک مورد تائید سازمان FDA(سازمان غذا و داروی آمریکا) می باشد. به همین جهت هیچ گونه اسیب و ضرری برای موهای افراد نخواهد داشت و به هیچ عنوان موجب ریزش مو نمی شود.

تکنولوژی igrow

کارایی دستگاه igrow

عموما از این تکنولوژی تازه به منظور درمان ریزش های ارثی مو استفاده می شود. علاوه بر درمان ریزش های ارثی، از این دستگاه برای افزایش رشد موها و هم چنین ضخیم تر شدن تارهای مو نیز استفاده می شود. جالب است بدانید این یک دستگاه کاربردی برای خانم ها و آقایان است و با هورمون های زنانه و مردانه هماهنگی کامل دارد.

این دستگاه برای افرادی که به تازگی کاشت مو انجام داده اند هم منافعی دارد. افرادی که کاشت مو انجام داده اند می توانند با استفاده از این دستگاه، زخم های ناشی از کاشت را با سرعت بیشتری درمان کنند و پیازهای کاشته شده مو را در روزهای پس از کاشت، تقویت کنند.

مدت زمان لازم برای استفاده از دستگاه igrow

بر طبق تحقیقات صورت گرفته، برای استفاده از این دستگاه، باید دست کم آن را به مدت ۳۰ دقیقه برروی سر قرار داد. البته متخصصان و مشاوران کلینیک تخصصی پوست و موی تندیس پس از بررسی وضعیت بیمار، بهترین زمان را برای استفاده از دستگاه igrow به بیمار پیشنهاد می دهند.

آشکاری نتایج درمان

همان طور که گفته شد این دستگاه مفید بدون هیچ گونه عارضه جانبی می باشد و شما می توانید از این تکنولوژی غیر تهاجمی بدون نگرانی استفاده کنید.

عموما پس از طی شدن ۴ الی ۶ هفته پس از اولین استفاده از دستگاه متوجه تاثیرات مثبت تکنولوژی igrow خواهید شد. افرادی که به ریزش مو دچار هستند، حتما متوجه کم شدن ریزش های خود می شوند. اما بیشترین تاثیر پس از گذشت ۴ تا ۶ ماه مشخص می شود. در این بازه زمانی فعالیت فولیکول های مو افزایش چشمگیری پیدا می کند و شما متوجه پرپشت شدن موهای خود خواهید شد.

مزایای کلی دستگاه igrow

  • ایمن و بدون هیچ گونه اسیبی برای سلامت افراد
  • تاثیرگذار و نتیجه بخش
  • استفاده آسان
  • دارای قابلیت پخش موزیک و آرام کننده اعصاب
  • قابل تنظیم با توجه به الگوهای ریزش در خانم ها و آقایان
  • داشتن صرفه اقتصادی
 کنترل دستی دستگاه igrow چگونه است؟

شما می توانید با استفاده از کنترل دستی دستگاه آگرو، یکی از الگوهای ریزش مو که با نحوه ریزش موهای شما هم خوانی دارد را انتخاب کنید و بدین ترتیب کم پشتی موهای خود را با توجه به الگوهای موجود درمان کنید. با این کار میزان تاثیر دستگاه به بیشترین مقدار می رسد.

تکنولوژِی igrow

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تکنولوژی igrow همین حالا می توانید با کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس تماس حاصل کنید و از پاسخ ها و مشاوره های کارشناسان این مجموعه در رابطه با این دستگاه  استفاده کنید.