جدیدترین روش لیزر موهای زائد در کلینیک تندیس

 

کلینیک پوست و مو تندیس همواره از مجهزترین کلینیک‌های زیبایی در تهران بوده و هست و همچنان در حال به روز کردن و تجهیز خود به دستگاه‌های مدرن دنیا است. این کلینیک با داشتن ویژگی مشتری مداری همیشه راحتی و بهره وری بیشتر متقاضیان خود را مد نظر دارد. با همین تفکر این مجموعه به تازگی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مدل ۲۰۱۷ ساخت امریکا که جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است را تهیه کرده است. استفاده از این دستگاه مزایای زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بدون درد بودن
  • سرعت بالا
  • مناسب بودن برای افراد با انواع پوست و مو

مجموعه این ویژگی‌ها همه با هم را در کمتر دستگاه لیزری می‌توانید مشاهده کنید.

ویژگی‌های بی نظیر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

اگر از افرادی بوده‌اید که به دلیل داشتن پوست تیره و موهای نازک تا به حال برای لیزر اقدام نکرده‌اید، این مژده را به شما می‌دهیم که می‌توانید با دستگاه الکساندرایت کندلا برای از بین بردن موهای زائد خود به کلینیک تندیس بروید. طول موج این دستگاه قابل تنظیم است و همین ویژگی آن را برای تمام افراد با هر ویژگی پوست و مو مناسب کرده است. این دستگاه مخلوطی از دو لیزر است و چندین آیتم برای تنظیم دارد و این مشخصات آن را به دستگاهی با قابلیت بالا و کمترین عوارض تبدیل کرده است.

به دلیل توانایی بالای این دستگاه احتمال این که افراد به تعداد جلسات کمتری برای مراجعه نیاز داشته باشند وجود دارد که البته با معاینه فرد متقاضی در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص به او اعلام خواهد شد.

این دستگاه این توانایی را دارد که در هر ثانیه ۵ شات بزند و این خصوصیت فوق العاده موجب می‌شود که در زمان کمتری کار لیزر انجام شود.

دستگاه کندلا به یک سیستم خنک کننده مجهز است که موجب کاهش درد و سوزش در زمان کار می‌شود. برای افرادی که تا به حال برای داشتن درد به خصوص در نواحی خاص از مراجعه برای لیزر اجتناب کرده‌اند، این دستگاه پیشنهاد مناسبی خواهد بود.

افراد خوش شانس دارای پوست سفید با موهای تیره و ضخیم نتایج کم نظیری از این دستگاه خواهند گرفت و مطمئن باشند که درصد زیادی از موها در همان جلسه ابتدایی برای همیشه از بین خواهند رفت. البته همان طور که گفتیم شما با داشتن هر نوع پوست و مویی نتیجه باور نکردنی از دستگاه کندلا خواهید گرفت. اگر با دستگاه‌های لیزر دیگر به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نکرده‌اید، به طور حتم با دستگاه کندلا این نتیجه نصیب شما خواهد شد.

با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا لیزر کنید و تخفیف ویژه بگیرید

همان طور که گفتیم به تازگی کلینیک تندیس خود را به بهترین دستگاه لیزر مجهز کرده است و کار با این دستگاه برای مشتریان گرامی از شب یلدا آغاز شده است. مراجعان کلینیک تندیس می‌توانند در بازه زمانی بین یلدا تا کریسمس برای از بین بردن موهای زائد اقدام کنند و از مزایای بی شمار دستگاه کندلا بهره ببرند.

افرادی که در این پروسه زمانی به کلینیک تندیس مراجعه و کار لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا را انجام دهند، نه تنها لیزر صورت به طور رایگان به آنها هدیه داده خواهد شد، بلکه یک کارت باشگاه مشتریان به ارزش ۲۰۰ هزار تومان نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.

اگر تا به حال برای لیزر موهای زائد خود بنا به هر دلیلی اقدامی نکرده‌اید، این فرصت استثنایی که کلینیک پوست و مو تندیس در اختیار مشتریان خود قرار داده است را از دست ندهید. تنها چند روز دیگر مهلت دارید که برای همیشه از شر موهای زائد در هر ناحیه‌ای از بدن خود، از دست و پا گرفته تا زیر بغل، خلاص شوید.