جوانسازی در کلینیک پوست و مو تندیس

جوانسازی در کلینیک پوست و مو تندیس چه مزایایی دارد؟

بسیاری از مراجعین به کلینیک پوست و مو تندیس، کنجکاو هستند تا در مورد روش های جوانسازی پوست صورت و بدن و نحوه انجام آن ها اطلاعاتی به دست آورند. اگر شما هم مایل هستید در مورد روش های جوان سازی در کلینیک پوست و مو تندیس اطلاعاتی به دست بیاورید، این مطلب را مطالعه کنید.

برای جوانسازی پوست از چه روش هایی استفاده می شود؟

ما در کلینیک پوست و مو و زیبایی تندیس، از متدها و روش های مختلفی برای جوانسازی استفاده می کنیم که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تزریق ژل

یکی از رایج ترین روش های جوان سازی پوست، مخصوصا پوست صورت، پر کردن نواحی فرورفته و چین و چروک ها به وسیله تزریق ژل است. در تزریق ژل معمولا نواحی از صورت مانند لب ها، اطراف دهان و گونه ها هدف درمان زیبایی قرار می گیرند. ماده مؤثر مورد استفاده در ژل های تزریقی، کلاژن و هیالورونیک می باشد که باعث قوام و جوان سازی پوست می شوند.

تزریق ژل خط خندهتزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست است که در آن از دوز بسیار پایین و کنترل شده سم بوتولینوم برای سفت کردن عضلات صورت و از بردن چین و چروک ها استفاده می شود. برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از تزریق بوتاکس، نیازمند تخصص پزشکی و دقت و تجربه در امر زیبایی پوست و مو هستید . در کلینیک پوست و مو تندیس می توانید با خاطر آسوده از تجربه و دانش کادر پزشکی ما استفاده کنید.

تزریق بوتاکس خط اخم و پیشانیتزریق چربی

از دیگر روش های جوان سازی پوست صورت و بدن، تزریق چربی است. در این روش با انجام یک جراحی کوچک، مقدار کمی از چربی طبیعی بدن برداشته شده و به نواحی مورد نظر صورت تزریق می شود. این روش در کلینیک تندیس توسط پزشک و جراح متخصص انجام می شود.

تزریق چربی

مزوتراپی

در این روش در نواحی مورد نظر صورت از داروهایی استفاده می شود که حاوی موادی مانند عصاره های گیاهی، مواد مینرال، ویتامین ها، آمینو اسیدها و مواد تقویت کننده پوست هستند. برای از بین بردن سلولیت و جوانسازی پوست، می توان از این روش استفاده کرد.

مزوتراپی موی سر در کلینیک تندیس توسط متخصص

میکرونیدلینگ

در این روش پوست صورت به وسیله سوزن هایی بسیار ریز تحریک شده و وادار به کلاژن سازی می شود. در این روش نیاز به چند جلسه درمان دارید که تعداد جلسات را مشاور زیبایی مشخص می کند.

هایفوتراپی

در این روش درمانی تنها به یک جلسه جهت جوانسازی پوست نیاز دارید. در روش هایفوتراپی امواج مخصوصی توسط دستگاه به لایه های زیرین پوست فرستاده شده و در آن لایه ها تولید گرما می کند. به این ترتیب پوست تحریک شده و طی مدتی شروع به کلاژن سازی می کند.

هایفوتراپی لیفت بدون جراحیمیکرودرم

در جوانسازی پوست به روش میکرودرم در کلینیک پوست و مو تندیس، از ابزاری کوچک استفاده می شود که توسط آن کریستال های بسیار ریزی روی سطح پوست پاشیده می شود. این کریستال های ریز، سلول های پیر و مرده سطح پوست را پاک کرده و باعث آشکار شدن سلول های جوان می شوند.

RF fractional

در این روش با وسیله تحریک پوست به کلاژن سازی، عمل جوان سازی پوست انجام می شود.

به این روش پوست صورت سفت و جوان می شود.

چرا برای جوان سازی ، کلینیک پوست و مو تندیس را انتخاب کنم؟

  • کادر کلینیک تندیس متشکل از جراحان، پزشکان، متخصصین زیبایی و با تجربه ترین تکنسین های زیباسازی پوست و مو می باشد.
  • دستگاه های به کار رفته در کلینیک تندیس از تکنولوژی روز دنیا بهره مند هستند .
  • مواد و دارو های به کار رفته در کلینیک تندیس از مواد استاندارد و مورد تأیید پزشکی می باشد و جنبه سلامتی مراجعین محترم در تأمین دارو ها و مواد، همواره لحاظ می گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های جوان سازی در کلینیک پوست و مو تندیس می توانید با ما تماس گرفته و یا سایر مقالات را مطالعه کنید.