جوانسازی و لیفت صورت در کلینیک تندیس

لیفت صورت در کلینیک تندیس

یکی از مهم‌ترین تأثیراتی که بالا رفتن سن دارد، روی پوست قابل مشاهده است. چروک‌هایی که در پیشانی، دور چشم، دور لب و قسمت‌های دیگر صورت و بدن ایجاد می‌شود پوست را از جوانی و شادابی دور می‌کند. از قدیم از بین بردن این خط‌هایی که ممکن است ذهن افرادی که با پیر شدن میانه خوبی ندارند، به خود درگیر می‌کرده است. همیشه هم برای پوشاندن آنها راه‌هایی وجود داشته است. اما امروزه با پیشرفت فناوری راه‌های زیادی در علم پزشکی برای محو کردن این خطوط وجود دارد که برخی از آنها تقریباً می‌توانند برای همیشه شما را از دست آنها خلاص کند.

لیفت صورت چیست؟

لیفت صورت در واقع نوعی کشیدن پوست است که به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. در لیفت صورت این طور عمل می‌شود که با برداشتن چربی‌های اضافی و محکم کردن عضلات پوست در ناحیه صورت و گردن، پوست صاف و کشیده و زیبا می‌شود. لیفت صورت نوعی جوانسازی است. در این شیوه افتادگی ابروها، پوست و چربی‌های اضافی قابل حذف شدن هستند.

در کلینیک پوست و مو تندیس، جوانسازی با هایفوتراپی و جوانسازی با RF Fractional دو شیوه‌ای هستند که برای لیفت صورت انجام می‌شود. جوانسازی با هایفوتراپی جدیدترین فناوری لیفت صورت و بدن است. در این شیوه از فناوری امواج ماورای صوت استفاده می‌شود. هایفوترافی با از میان برداشتن سلول‎های پیر پوست این امکان را به وجود می‌آورد که بدن پوست جدید و شاداب بسازد. این شیوه با استفاده از امواج آلتراسوند در قسمت‌های مورد نظر گرمای شدید به وجود می‌‌آورد و آن را تخریب می‌سازد. این روش برای پوست‌ها با رنگ‌های روشن و تیره قابل استفاده است. افراد با افتادگی و شلی پوست، و چین‌ و چروک‌های صورت و دیگر قسمت‌های بدن مانند غبغب می‌‌توان از آنها استفاده کرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این شیوه بدون عارضه بودن آن است.

جوانسازی و لیفت صورت در کلینیک تندیس

جوانسازی با آر اف فرکشنال نیز از شیوه‌های لیفت در کلینیک پوست و مو تندیس است. این شیوه با تحریک پوست و کلاژن سازی موجب تنظیم رشته‌های کلاژن پوست می‌شود و به این ترتیب باعث جوانسازی آن می‌شود.

در این روش ابتدا تعدادی سوزن به پوست وارد می‌شود و بعد امواج رادیوفرکانس میان آنها داخل پوست جریان می‌یابد که موجب ساخت کلاژن و الاستین در پوست می‌شود. این روش با دستگاه اسکارلت که بسیار مدرن است در کلینیک تندیس انجام می‌شود. برای رفع چین و چروک، لیفت صورت، بالا بردن ضخامت پوست، جوانسازی دست‎ها و از بین بردن جای زخم این شیوه بسیار کارایی دارد.