جوانسازی پوست بدون جراحی

جوانسازی پوست چگونه بدون جراحی امکان پذیر است؟

برای جوانسازی پوست امروزه شیوه‌های زیادی وجود دارد. بیشتر شیوه‌های جوانسازی بدون جراحی هستند. به دلیل این که نام جراحی برای خیلی از افراد دافعه دارد و دوست ندارند که زیر تیغ جراحی بروند. به ویژه در صورت و چهره که بیشتر افراد و به ویژه خانم‌ها به آن حساس هستند و همه می‌دانند که هر جراحی ممکن است جای زخم و بخیه داشته باشد که خود موجبات نگرانی را فراهم می‌کند.

برای تغییراتی که گذر زمان در پوست افراد به وجود می‌آورد می‌توان راه حل‌هایی را یافت. صورت از سه لایه پوست، عضلات و اسکلت استخوانی تشکیل شده است و تغییرات در اثر بالا رفتن سن در هر سه لایه اتفاق می‌افتد. با شیوه‌های درمانی و جوانسازی روی این لایه‌ها کار می‌شود. در واقع، با جوانسازی برای از بین بردن چین و چروک‌ها و خطوط روی صورت و برخی نقص‌ها و لک‌ها می‌توان اقدام کرد.

جوانسازی پوست بدون جراحی

چرا افراد شیوه‌های جوانسازی پوست بدون جراحی را ترجیح می‌دهند؟

شیوه‌های همراه با جراحی هزینه‌های بالاتر، بی هوشی، بستری شدن در بیمارستان و همان طور که گفتیم نگرانی جای جراحی را به دنبال دارند. البته برش‌ها در صورت کاملاً آگاهانه زده می‌شوند، اما در زمان نداشتن اطلاعات کافی ممکن است این افراد رضایت به جراحی ندهند و به سراغ شیوه‌های بدون جراحی بروند.

یکی دیگر از دلایل این که افراد به سراغ جراحی‌ها نمی‌روند دوران نقاهت و استراحت است که موجب می‌شود افراد از انجام کارهای روزانه و رفتن به سر کار خود بمانند. یکی دیگر از کارهایی که افراد را از انجام جراحی‌های جوانسازی باز می‌دارد، این است که دوست ندارند کسی متوجه شود آنها جراحی زیبایی انجام داده‌اند. همه افراد دوست دارند زیبایی آنها طبیعی جلوه کند و ممکن است وقتی افراد متوجه شوند که فرد جراحی انجام داده‌ است، زیبایی آنها را مصنوعی بدانند.

با شیوه‌های لیزر، تزریق ژل و چربی، بوتاکس و پی آر پی می‌توان برای جوانسازی پوست اقدام کرد. این شیوه‌ها همه بدون جراحی هستند. اما شیوه‌ای مانند پروتز برای صورت نیاز به جراحی دارد.

البته شیوه‌های دیگری نیز وجود دارند و کلینیک‌های تخصصی با پیشرفت فناوری متدهای خود را افزایش می‌دهند تا افراد قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند. برای انجام شیوه‌های جوانسازی پوست بدون جراحی می‌توان به کلینیک‌های به روز و مدرنی مانند کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کرد. برای انتخاب بهترین شیوه برای رفع مشکلات پوستی و جوانسازی، مشاوران این کلینیک بهترین پیشنهادات را به شما خواهند داد تا کمترین عوارض را برای شما به دنبال داشته باشد و بهترین نتیجه را از آن دریافت کنید.