جوانسازی پوست صورت آقایان

دانستنی هایی در مورد جوانسازی پوست صورت آقایان

شاید این تصور غلط در سر خیلی‌ها وجود داشته باشد که اعمال زیبایی و جوانسازی پوست مختص خانم‌ها است و چنین خدماتی برای آقایان ارائه نمی‌شود. برای مردان نیز مانند زنان در دنیای امروز که رقابت بر سر زیبایی وجود دارد، مراقبت از پوست اهمیت دارد. پوست مردان نیز در اثر عوامل مختلف و همچنین بالا رفتن سن چین و چروک‌ها و خطوطی در قسمت‌های مختلف آن ایجاد می‌شود که برای رفع آنها می‌توانند اقداماتی انجام دهند.

آقایان می‌توانند به کلینیک پوست و مو تندیس برای انجام هر نوع جوانسازی پوست مراجعه کنند و جوانی از دست رفته خود را دوباره به دست آورند. این تغییرات می‌تواند روی پوست و مو انجام شوند. بسته به نیازشان، افراد می‌توانند با این کلینیک در تماس باشند.

جوانسازی پوست صورت آقایان

از چه شیوه‌هایی در کلینیک‌های پوست و مو برای جوانسازی پوست صورت آقایان استفاده می‌شود؟

تزریق ژل، تزریق بوتاکس و تزریق چربی جزء درمان‌هایی هستند که برای بر طرف کردن خطوط چهره و چین و چروک‌های صورت کاربرد دارند و افرادی که با چروک‌های خود میانه خوبی ندارند، با مشاوره با متخصص و پیشنهاد و توصیه او می‌توانند اقدام به درمان کنند.

مزوتراپی از دیگر شیوه‌هایی است که در آن لک‌ها، تیرگی‌ها و پف و سیاهی و گودی زیر چشم از بین می‌رود. حتی منافذ باز پوست نیز درمان خواهد شد. این شیوه عوارض کمی دارد و نتیجه سریع قابل مشاهده است. این روش بدون درد است و حتی به بی حسی نیز نیاز ندارد. با مزوتراپی فعل و انفعالاتی در پوست انجام می‌شود که موجب ایجاد پوست جدید می‌گردد و بعد از آن سلول‌های قدیمی با میکرودرمابرژین برداشت خواهند شد.

جوانسازی با میکرونیدلینگ از بهترین شیوه‎های بازسازی آسیب‎های وارده به پوست است. این دستگاه دوازده میکرونیدل دارد که پوست را تحریک به کلاژن سازی می‌کنند.

جوانسازی با هایفوتراپی نیز از جدیدترین شیوه‌های لیفت صورت و بدن است که در آن از امواج مافوق صوت استفاده می‌شود. هایفوتراپی سلول‌های جدید را جاگزین سلول‌های قدیمی پوست می‌کند.

جوانسازی با RF Fractional نیز برای مردان مناسب است و شیوه‌ای بدون عارضه و راحت است. این شیوه نیز ازطریق کلاژن سازی به بازسازی پوست می‌پردازد. تمام شیوه‌های جوانسازی که با تحریک کلاژن سازی پوست عمل می‌کنند، بسیار مفید و کارآمد هستند.

جوانسازی پوست صورت آقایان

جوانسازی با لیزر شیوه دیگری است که در آن لایه برداری و جوانسازی پوست بدون عوارض و بیشترین نتیجه انجام پذیر است. احتمال ابتلا به عفونت یا سایر عوارض در این شیوه نسبت به شیوه‌های قدیمی بسیار کم است. از این شیوه برای درمان لکه باقی مانده از زخم، چین و چروک و کک و مک استفاده می‌شود.

لایه برداری با میکرودرم ابریشن نیز جزء بی ضررترین شیوه‌های جوانسازی است. در این شیوه از سطح پوست لایه برداری ملایمی انجام می‌شود. از مزیت‌های آن می‌توان به درمان لک و تیرگی، از بین بردن چین و چروک، رفع جای جوش و همچنین کک و مک اشاره کرد.

یکی از مشکلات افرادی که تاتو می‌کنند این است که بعد از مدتی از تاتو یا طرح تاتو خود خسته می‌شوند و تحمل آن برایشان سخت می‌شود و دوست دارند آن را پاک کنند، در ضمن این که پوستشان نیز آسیبی نبیند. برای رفع تاتو نیز راه‌هایی وجود دارد که یکی از آنها رفع تاتو با لیزر کیوسوییچ است که این دستگاه از جدیدترین دستگاه‌های از بین بردن تاتو و لک است.

آقایان می‌توانند برای انجام هر کدام از شیوه‌هایی که در بالا به آن اشاره شد با کلینیک پوست و مو تندیس تماس بگیرند و پس از گرفتن مشاوره و معاینات دقیق توسط پزشکان متخصص بهترین راه و ساده‌ترین شیوه به آنها توصیه خواهد شد که بیشترین نتیجه و کمترین عوارض را برای آنها در بر داشته باشد.