دستگاه لاغری بادی اسکالپتور؛ فناوری منحصر به فرد

فناوری منحصر به فرد برای اندامی زیبا

دست یافتن به اندام مناسب این روزها دغدغه بسیاری از افراد از زن و مرد و پیر و جوان است. مثل این که وجود چربی‌ها در بدن گریزناپذیر است و شکل زندگی امروز به دلیل کمتر شدن فعالیت‌های بدنی، استرس‌های سوغات زندگی شهری و رژیم‌های غذایی نامناسب حاوی قند و چربی فراوان و فست فودهایی دوست داشتنی، لاغری را برای برخی افراد به نظر غیر ممکن کرده است.

نوعی چربی در بدن وجود دارد که به آن چربی شکمی یا احشایی گفته می‌شود که حتی برنامه‌های ورزشی منظم و رژیم‌های غذایی کم چرب نیز ممکن است از پس آنها برنیایند. ذخیره بیش از اندازه این چربی ممکن است با بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و یا بالا رفتن فشار خون همراه باشد.

به جز چربی احشایی نوعی چربی دیگر نیز در بدن وجود دارد که در زیر پوست ساخته می‌شود و به آن چربی زیر پوستی گفته می‌شود که راحت‌تر می‌توان آن را از بدن حذف کرد. این روزها برای از بین بردن چربی‌ها در بدن از شیوه‌ای به نام لیپولیز استفاده می‌شود که یکی از این دستگاه‌های لیپولیز جدید بادی اسکالپتور نام دارد.

 بادی اسکالپتور: اولین و تنها دستگاه لیپولیز و از بین برنده چربی‌های احشایی

بادی اسکالپتور ساخت کشور فرانسه است و فناوری‌های جدید به کار رفته در آن، این دستگاه را به یکی از بی نظیرترین دستگاه‌های لاغری تبدیل کرده است. دستگاه بادی اسکالپتور ویژگی‌هایی دارد که برخی از آنها در ادامه آورده شده‌اند.

بادی اسکالپتور نخستین و تنها دستگاه غیر تهاجمی لیپولیز است (زیرا نیاز به هیچ گونه جراحی ندارد) که برای از بین بردن چربی‌های احشایی از میدان مغناطیسی استفاده می‌کند. همچنین، این دستگاه برای دست یافتن به نتیجه بهتر با به کار بردن سیستم ریز فشار برای درناژ بدن با هدف کاهش و رفع سلولیت سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

برای از بین چربی‌های قسمت‌هایی از بدن مانند شکم، پهلو، لگن، ران، ساق پا، بازوها و غبغب که نواحی هستند که بیشتر چربی‌ها در آنها تجمع می‌کنند، این دستگاه کارایی فوق العاده‌ای دارد. از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی از بدن مانند زیر شکم بسیار سخت است، حتی برای افرادی که ورزش می‌کنند این کار طاقت فرسا است، اما با این دستگاه به راحتی امکان پذیر و شدنی است.

در ابتدا گفتیم که به جز چربی‌های احشایی برخی از چربی‌ها در زیر پوست تجمع می‌یابند که بیشتر در نواحی شکم، بازوها، ران‌ها، ساق پا و غبغب دیده می‌شوند و این دستگاه به سراغ آنها می‌رود و به سادگی آنها را تجزیه می‌کند.

تعداد جلسات برای دست یافتن به نتیجه دلخواه ۱۲ جلسه ۳۰ دقیقه‌ای است که به این ترتیب به اندازه ۶ تا ۷ سانتی‌متر دور شکم لاغرتر خواهد شد که بسیار باور نکردنی است. با توجه به این که کاملاً ایمن است و عوارضی هم ندارد. حتی در زمان استفاده از دستگاه بیمار به بی حسی و بیهوشی نیازی نخواهد داشت و کاملاً بدون درد است. تازه جالب است بدانید که به علت فعال شدن چرخه سراتونین در بدن در حین درمان، حس آرامشی را تجربه خواهید کرد که شما را به خوابی عمیق فرو خواهد برد.

بادی اسکالپتور چگونه عمل می‌کند؟

این دستگاه همان طور که گفتیم با میدان مغناطیسی عمل می‌کند که با با فعال شدن کانال‌های کلسیمی انقباض‌های ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند و به این شیوه به متابولیسم بدن منجر می‌شود. این گونه است که چربی‌ها تجمع یافته به روشی کاملاً بی خطر تجزیه می‌شوند و از طریق سیستم لنفاوی از بدن دفع خواهند شد.

توصیه می‌شود هم گام با جلسات درمانی با دستگاه بادی اسکالپتور در هفته دست کم ۳ بار به مدت ۳۰ دقیقه فعالیت‌ بدنی داشته باشید تا روند درمان به خوبی پیش برود. این فعالیت‌ها باید سبک (مانند پیاده روی و دویدن آرام) و منظم باشند و ضرورتی برای انجام ورزش‌های سنگین وجود ندارد.