رهایی از درد لیزر موهای زائد

یکی از مواردی که موجب می‌شود افراد برای از بین بردن موهای زائد از طریق لیزر اقدام نکنند، درد لیزر است. لیزر موها به شیوه سوزاندن ریشه مو انجام می‌شود و همین امر موجب سوزش و درد در فرد می‌شود. البته همان طور که همه ما می‌دانیم آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. پزشکان متخصص لیزر برای کاهش درد از راه حل‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. استفاده از کرم بی حس کننده، گذاشتن یخ روی محل مورد نظر، نوشیدن یک بطری پیش از شروع لیزر و کوتاه کردن موها با ژیلت یک روز پیش از لیزر از راه‌هایی هستند که در کاهش دردها در زمان لیزر می‌کاهند.

بخشی از درد ناشی از لیزر به نوع پوست و جنس موی فرد متقاضی بستگی دارد. همچنین، میزان درد در نقاط مختلف بدن در زمان لیزر فرق دارد. افراد با پوست روشن و موی تیره کمترین عوارض را در اثر لیزر موهای زائد دارند. اما مهم‌ترین چیزی که در کاهش درد مؤثر است دستگاه لیزر است. در ادامه دستگاه لیزری را معرفی می‌کنیم که به طور معجزه آسایی از درد می‌کاهد.

رهایی از درد لیزر موهای زائد

رهایی از درد لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا

همان طور که گفتیم، مهم‌ترین مسئله در کاهش درد ناشی از لیزر موهای زائد نوع دستگاهی است که با آن لیزر انجام می‌شود. انتخاب دستگاهی که به سیستم خنک کننده مجهز است، موجب می‌شود بخش زیادی از دردها بر طرف شوند. خنک کننده دستگاه کندلا آن قدر قدرتمند است که در بیشتر موارد حتی بیمار به بی حس کننده نیز نیاز نخواهد داشت. خنک کننده این دستگاه مدرن و جدید، دقیقاً با هدف کاهش درد متقاضیان روی این دستگاه کار گذاشته شده است. شما با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی می‌توانید برای از بین بردن موهای زائد خود در هر نقطه از بدنتان با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا اقدام کنید. شما تنها حرکت دستگاه را روی بدن خود حس می‌کنید، بدون این که سوزشی شما را ناراحت کند.

یکی دیگر از بارزترین مشخصات دستگاه کندلا سرعت بالای آن است. دستگاه‌های قدیمی لیزر به دلیل داشتن سرعت پایین کار کردن با آنها درد بیشتری در بدن فرد به وجود می‌آورد. اما دستگاه کندلا در هر ثانیه ۵ شات می‌زند که همین سرعت عملکرد بالا درد را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. کارکرد بالای این دستگاه مقدار زیادی از موها را در همان جلسه اول از بین می‌برد و فرد متقاضی نباید نگران زمان و مراجعات مکرر و تعداد جلسات خود باشد. زیرا با دستگاه کندلا جلسات مراجعه برای لیزر به نصف می‌رسد. یعنی اگر قرار است با دستگاه قدیمی تا رسیدن به نتیجه ۸ جلسه بیایید و بروید، با انتخاب دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا تعداد جلسات به نصف می‌رسد و همان نتیجه در نهایتاً ۴ جلسه به دست خواهد آمد.

رهایی از درد لیزر موهای زائد

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

سرعت و دقت بالا و از همه مهم‌تر، بدون درد و سوزش بودن این دستگاه، آن را یکه تازه میدان دستگاه‌های لیزر کرده است. کلینیک پوست و مو تندیس که یکی از با سابقه‌ترین کلینیک‌های زیبایی در تهران است، با معضل درد لیزر آشنا بود و می‌دانست بسیاری از مراجعه کنندگانش از درد لیزر شکایت می‌کنند. به همین دلیل برای جلب رضایت مشتریان خود، کلینیک را به این دستگاه مدرن مجهز کرده است تا مشکلاتی که در گذشته با لیزر وجود داشت مرتفع شود. به این ترتیب، افراد با دستگاه کندلا در تعداد جلسات کمتر و با پرداخت هزینه پایین‌تر، نتیجه بهتری از لیزر موهای زائد بدن خود می‌گیرند. اگر تا به حال به دلیل وجود درد در زمان لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود اقدام نکرده‌اید، دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا شما را به لیزر بدون درد دعوت می‌کند.