فیشیال

فیشیال چیست؟

فیشیال مجموعه ای مراقبت های پوستی شامل لایه برداری, پاکسازی عمقی و تغذیه ی پوست است.
این اعمال به منظور رفع چربی و جوش پوست, آبرسانی به پوست های خشک, رفع لک و جای جوش, رفع چروک و جوانسازی پوست انجام میشود. معمولا میتوان کارهای زیادی را در یک جلسه فیشیال روی پوست انجام داد. به طوریکه پس از یک جلسه به نتیجه مطلوب خواهید رسید و نتایج چشمگیر آن را مشاهده خواهید کرد.

فواید فیشیال

پوست شما از هر نوع (خشک, چرب, مختلط, حساس) باشد برای درمان مشکلات و نامطلوبی های پوستی میتوانید به راحتی از فیشیال کمک بگیرید. این روند حتی برای اشخاصی که با مشکل خاصی رو به رو نیستند نیز بسیار مفید است چرا که با تغذیه ی پوست میتوان طراوت, شادابی و زیبایی آن را چند برابر کرد و روند پیری پوست را به تاخیر انداخت.
در درمان فیشیال علاوه بر پاکسازی عمقی و کامل صورت از مواد مضر و آلودگی ها, لایه برداری پوستی نیز انجام میشود. با زدودن سلول های مرده از پوست, ظاهر کدر و تیره ی پوست به وضوح شفاف تر و روشن تر خواهد شد. استفاده از ماسک های متناسب با هر نوع پوست و در نهایت بسته شدن منافذ باز و داشتن پوستی صاف و یکدست از دیگر کاربردهای مهم فیشیال است.
نکته جالب و قابل توجه درمورد این روش این است که حتی برای مصارف غیر پوستی مانند درمان میگرن و یا رفع التهابات سینوسی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.
پاکسازی پوست از مواد آلاینده موجود در هوا و یا مواد آرایشی و لایه برداری اولیه از اقداماتی است که معمولا در اولین جلسه مورد استفاده قرار میگرد. در جلسات بعدی با در نظر گرفتن شرایط سنی و نوع  ست شما روش های تکمیلی و تخصصی به شما پیشنهاد داده خواهد شد. از دیگر خدمات مراقب های پوستی می توان به دستگاه های لیزر هافو و یا میکرونیدلینگ اشاره کرد

تعداد جلسات مورد نیاز فیشیال

نیاز افراد مختلف به انواع فیشیال و تعداد جلسات توصیه شده متفاوت است.
تعداد جلساتی که یک فرد برای رسیدن به بهترین نتیجه و پوستی شاداب نیاز دارد با توجه به عوامل مختلف تعیین میشود و با دیگر افراد متفاوت است.
معمولا در مشاوره اولیه نوع پوست شما تعیین میشود و پس از آن درمورد تعداد جلسات مورد نیاز شما برای دستیابی به پوستی زیبا و سالم با متخصص فیشیال صحبت خواهید کرد.

بیشتر متخصصان پوست و زیبایی ، عقیده دارند که با توجه به تغییرات آب و هوا در فصول مختلف سال, نیاز پوست نیز تغییر خواهد کرد. بنابراین بهره برداری از فیشیال به صورت منظم و ماهی یکبار بهترین نتیجه را برای پوست شما به ارمغان می آورد..برای اطلاعات بیشتر و نوبت دهی می توانید با کلینیک در ارتباط باشید

فیشیال

فیشیال