قرعه کشی بزرگ تندیس

قرعهکشی بزرگ تندیس (ویژه کریسمس) با حضور سرکار خانم بهنوش بختیاری

ما همواره از انرژی‌های مثبتی که از سوی مشتریان و مخاطبان کلینیک تندیس دریافت می‌کنیم، خوشحالیم و تمامی سعی خود را به کار می‌گیریم که با انرژی دو چندان و خدمتی بدون نقص که با بالاترین میزان رضایت‌مندی آنان به همراه باشد، همان انرژی خوش را به نحوی دیگر به سویشان بازگردانیم. مدتی پیش بر آن شدیم تا به پاس قدردانی از حضور پررنگ، همیشگی و مهربان تمام هواداران تندیس، مسابقه‌ای بزرگ برپا کنیم تا بهانه‌ای باشد برای برپایی قرعه‌کشی جذاب برای قدردانی از همراهان همیشگی تندیس.

این قرعه‌کشی که به مناسبت کریسمس برگزار شد با اطلاع‌رسانی‌های مختلف به یک مسابقه بسیار بزرگ تبدیل شد که بسیاری از افراد در آن شرکت کردند. در نهایت قرعه‌کشی در مجموعه تندیس (شعبه شهرک غرب) با حضور سرکار خانم بهنوش بختیاری به طور زنده و با حضور مردم برگزار شد.

 

قرعه‌کشی ویژه کریسمس تندیس چگونه بود؟

پس از مسابقه، از بین تمام شرکت‌کنندگان، به قید قرعه ۳ نفر برنده انتخاب شدند که هرکدام بر طبق قرعه از جوایز ارزشمند و نفیسی بهره‌مند شدند. مسابقه هم به این صورت بود که افراد با دیدن آخرین پست اینستاگرامی صفحه تندیس، باید به سؤالی که در آن طرح شده بود پاسخ می‌دادند و ۱۰ تن از دوستان و نزدیکان خود را در آن پست منشن می‌کردند. دست آخر هم از بین شرکت‌کنندگان به قید قرعه ۳ نفر برگزیده شدند. در ادامه جوایز ۳ برنده خوش شانس تندیس آورده شده است:

  • نفر اول ـ یک سکه تمام بهار آزادی
  • نفر دوم ـ یک جلسه لیزر فول بادی رایگان
  • نفر سوم ـ یک ربع سکه بهار آزادی

همان طور که گفته شد این قرعه‌کشی با حضور بهنوش بختیاری برگزار شد و اسم صفحه شرکت‌کنندگان به ترتیب، به شرح زیر بود:

  • Ati_dh

  • Lianamorment90

  • zndyht