لاغری با دستگاه کول تک

 لاغری با دستگاه کول تک یک روش غیرتهاجمی بدون جراحی است.  کولتک بر اساس ویژگی آسیب پذیری سلولهای چربی نسبت به تغییرات دمایی عمل میکند. طی این روش با فریز کردن بافتهای چربی, مرگی ک شده در سلولهای چربی ایجاد میکنیم. درمان با روش کولتک بافت اضافی چربی و سلولیت را درنواحی مختلف بدن از بین میبرد و به دیگر بافت دهای بدن آسیب نمیزند.

این دستگاه به منظور شکل و فرم دهی و پیکر تراشی طراحی شده است. برای نیل به این مقصود هندپیس های مکنده ی دستگاه که عمل کاهش دما در آنها اتفاق می افتد برای سازگاری و مطابقت بهتر و بیشتر با شکل اندام های بدن در اندازه ها و شکلهای متفاوت و متناسب اندامهای مختلف بدن از جمله شکم, پهلو, ران, بازو و… طراحی شده اند.

دما به صورت کنترل شده در ناحیه ی انتخابی بدن کاهش پیدا کرده و به این ترتیب تخریب سلولهای چربی اتفاق می افتد. تمام لوازم دستگاه در دمای بالاتر از-۸ درجه سانتیگراد کار میکنند و میتوان گفت روش کولتک روشی کاملا بدون درد, غیر تهاجمی, قطعی و مطمئن برای درمان چاقی موضعی و انجام پیکر تراشی است.

تعداد جلسات توصیه شده برای هر منطقه حدود ۳ جلسه می باشد. از آنجا که این روش احتیاجی به گذراندن دوره نقاهت ندارد، می توانید بلافاصله بعد از این کار به محل کار خود بازگردید.

برای مشاهده ویدئو کول تک اینجا را کلیک کنید

شما می توانید همین حالا با شماره ۰۹۳۸۱۱۱۱۷۱۰ تماس بگیرید و با مشاورین پزشکی ما به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید

 

لاغری با دستگاه کول تک