لاغری با دستگاه کویتیشن

در برخی از موارد، رژیم غذایی و ورزش، کاهش وزن مطلوب شما را به همراه نمی‌آورد. از جمله روش‌هایی که می‌تواند در تسریع و تسهیل این روند موثر باشد، می‌توان به کویتیشن اشاره کرد. امواج اولتراساوند، با فرکانس‌هایی که ایجاد می‌کنند؛ باعث حرکت جربی‌های بدن می‌شوند. چربی‌های که سفت شده‌اند و با رژیم‌های غذایی از بین نمی‌روند، با کویتیشن شکسته شده و از بین خواهند رفت.

کاربردها

  • از بین بردن سلولیت
  • از بین بردن چین و چروک و خطوط پوست
  • کاهش جربی موضعی در قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم، پهلو، باسن، شانه و ران
  • از بین بردن خطوط  زایمان
  • فرم دهی به بدن
  • کشیدگی و سفت کردن پوست صورت و بدن

عوارض و مزایای کویتیشن

استفاده از این دستگاه، عوارض خاصی را به دنبال ندارد.این درمان به بیهوشی احتیاجی نداشته و غیرتهاجمی است. بعد از استفاده از این دستگاه می‌توانید بلافاصله، فعالیت‌های روزانه‌ی خود را از سر گیرید. آسان و بدون درد است.  استفاده از کویتیشن برخلاف روش‌های لاغری جراحی، احتیاجی به برش و بخیه ندارد و در نتیجه اسکاری به جا نخواهد گذاشت.

  تعداد جلسات کویتیشن

تعداد جلسات، بسته به میزان چربی و محل آن و مدت زمان وجود چربی در بدن متغیر است. با این حال، می‌توان گفت تعداد جلسات برای هر ناحیه، ۳ جلسه می‌باشد.

مراقبت های بعد از کار با دستگاه

بعد از کویتیشن، می‌توانید فعالیت‌های روزمره‌ی خود را از سر بگیرید. با این حال در هنگام گذراندن دوره‌ی کویتیشن از ورزش‌هایی چون وزنه‌برداری و کشتی بپرهیزید و حداقل سی دقیقه ورزش هوازی یا پیاده‌روی را جایگزین آن کنید. مصرف زیاد آب در طی انجام این درمان، می‌تواند موثر و مفید واقع شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.