لیزر موهای زائد در کلینیک تندیس

مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک پوست و موی تندیس

وقتی صحبت از موهای زائد می شود، اخم به ابروی همگان و خصوصاً بانوان می آید. موها را با سختی و مکافات و درد، به روش های متعدد رفع می کنید. چند روزی نمی گذرد که ناگهان، دوباره به شما لبخند می زنند! از روش هایی مثل ماده های موبر و پودرها استفاده می کنید و بوی بد و سختی استفاده را به جان می خرید، درد شدید را با وسایلی مثل موکن های خارجی یا اپیلاسیون و یا بند انداختن تحمل می کنید اما دوباره سر از پوست شما در می آورند و دوباره می بایست رنج و سختی را تحمل کنید و این فرآیند مدام تکرار می شود. اینجاست که تکنولوژی به داد انسان می رسد و فناوری های جدید، رنج و سختی را به حداقل میزان ممکن می رسانند و حتی می توانید به صورت کلی از شر این موهای کلافه کننده خلاص شوید. بله! درست فهمیدید! لیزر موهای زائد، تنها روشی است که شما می توانید برای همیشه از این موها خداحافظی کنید. این تکنولوژی با تجربه، دانش و مهارتی همچون کادر کلینیک پوست و موی تندیس همراه می شود، امنیت و آرامش و تضمین در خدمت را به شما هدیه می دهد.

لیزر موهای زائد در کلینیک تندیس

لیزر موهای زائد در کلینیک تندیس

چرا کلینیک تندیس؟

چرا باید کلینیک تندیس را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنیم:

  • استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد الکساندریت (Apogee) ساخت کمپانی Cynosure آمریکا و همچنین دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا(GentelMaxPro) ساخت آمریکا یکی از مهمترین دلایل انتخاب این کلینیک است. بهره گیری از آخرین تکنولوژی آمریکا، قابل تنظیم بودن عرضی پالس و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو؛ حتی کرکی، ویژه بانوان و آقایان، کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثرترین دستگاه لیزر موهای زائد در حال حاضر دنیا، مناسب برای انواع رنگ پوست حتی برنزه و تیره و همراه با سیستم کولینگ هوا از مزیت های منحصر به فرد این دستگاه است.
  • مشاوره آنلاین یکی از خدماتی است که شما می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب به صورت مستقیم از کارشناسان کلینیک پوست و موی تندیس دریافت کنید تا بتوانید به راحتی تصمیم گیری کرده و بدون دغدغه و استرس برای لیزر موهای زائد در کلینیک حضور یابید.
  • نوبت دهی نیز همیشه یکی از دغدغه های مشتریان بوده و هست. یکی از مزیت های این کلینیک بهره گیری از نوبت دهی آنلاین است. شما می توانید با مراجعه به این بخش از ۸ صبح تا ۸ شب اقدام به نوبت گیری کنید و مجبور نباشید به خاطر وقت لیزر، کارهای دیگر خود را کنار بگذارید.
  • ارائه وب سایتی با محیط زیبا و ساده که به شما امکان آشنایی کامل با محیط کلینیک و مطالعه مقالات مربوط به لیزر جهت بالا بردن اطلاعات خود را می دهد.
  • وجود لیست قیمت به صورت تفکیک شده یکی از مواردی است که شما را در انتخاب این مرکز متقاعد می کند. زیرا قبل از مراجعه دقیقا تقاضای خود را بر اساس نیاز و موجودی خود محاسبه و آگاهانه، اقدام به حضور در کلینیک پوست و موی تندیس می کنید.
  • و از همه مهمتر، وجود تجربه چنین ساله، مشتریان بی شمار راضی و تقدیر نامه معتبر رضایت مندی مشتری، این نوید را می دهد که نتایج بسیار مثبتی را با خیالی آسوده و راحت در کلینیک تندیس به دست آورید.

برای اطلاعات بیشتر درباره لیزر موهای زائد با کارشناسان حاضر در کلینیک تندیس در ارتباط باشید.