لیفت پوست گردن برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت پوست گردن 

پوست گردن از قسمت‌هایی در بدن است که با تغییراتی مانند افزایش سن، خطوط و چین و چروک‌های عمیقی در آن به وجود می‌آید. ممکن است در اثر نور خورشید تغییر رنگ دهد یا در اثر چربی‌های اضافی به شکل غبغب دربیاید و شکل نازیبا پیدا کند. شل و افتاده بودن پوست گردن هم تأثیر بسیاری در ظاهر آن دارد.

با انجام لیفت پوست گردن می‌توان چربی‌های اضافی و پوست‌های شل را حذف و عضلات گردن را اصلاح کرد. شکل چانه و فک و همچنین غبغب نیز بهبود می‌یابد.

در کلینیک‌های پوست و مو به روش‌های مختلفی عمل لیفت پوست گردن انجام می‌شود. در کلینیک پوست و مو تندیس نیز به شیوه‌های مدرنی این کار انجام می‌شود. انتخاب شیوه و نوع عمل به نظر پزشک متخصص بستگی دارد که بعد از معاینه دقیق و بررسی‌های لازم به بیمار گفته خواهد شد.

مزایای لیفت پوست گردن

  • جوان‌تر و کشیده‌تر شدن گردن و حذف پوست‌های اضافی
  • حذف چربی‌های اضافی
  • رفع غبغب
  • بالا رفتن اعتماد به نفس
  • نداشتن عوارض جانبی

لیفت پوست گردن با هایفوتراپی

هایفوتراپی روشی غیر تهاجمی برای لیفت پوست گردن است. در این روش با استفاده از امواج اولتراسوند پوست شل و افتاده گردن کشیده و سفت می‌شود. این شیوه نیازی به بستری شدن ندارد. در هایفوتراپی با استفاده از امواج اولتراسوند سطح زیر پوست قابل دیدن می‌شود و به این ترتیب پزشک درمان مناسب را به بیمار پیشنهاد می‌دهد. اما شیوه دیگر در هایفوتراپی را می‌توان با استفاده از تابش همین امواج به پوست و گرم شدن آن اشاره کرد که موجب کلاژن سازی و جوان شدن خواهد شد. نتیجه این درمان بعد ۲ تا ۳ ماه قابل مشاهده خواهد بود.

این امواج هیچ ضرری برای پوست ندارند. از مزایای آن می‌توان به آسانی و انجام آن در مدت زمان کم اشاره کرد. بعد از انجام نیز به دوره نقاهت نیاز ندارد. نتایج مشهود است بدون این که کسی متوجه انجام عمل زیبایی شود.

لیفت پوست گردن برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت پوست گردن با تزریق بوتاکس

یکی از رایج‌ترین شیوه‌های جوانسازی و از بین بردن خطوط عمیق تزریق بوتاکس است. با استفاده از بوتاکس می‌توان شل و افتادگی پوست گردن را بر طرف کرد. حتی غبغب نیز با بوتاکس قابل اصلاح است. اگر حجم این ناحیه از دست رفته باشد نیز بوتاکس قابلیت جبران آن را دارد.

با تزریق بوتاکس در این ناحیه عضلات وارد مرحله استراحت می‌شوند که موجب قوی‌تر شدن عضلات بالای صورت می‌شود و بدون جراحی عمل لیفت قابل انجام خواهد بود.

 لیفت پوست گردن برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت پوست گردن با لیزر

برای کشیدن پوست ناحیه گردن شیوه لیزر نیز بسیار کارآمد است. دستگاه‌های لیزر کارایی بسیار در کلینیک‌های زیبایی دارند و به دلیل بدون عارضه بودن از طرف داران زیادی در بین بیماران برخوردار هستند. در لیفت گردن در واقع چربی‌های اضافی حذف و پوست محکم و کشیده می‌شود. دستگاه لیزر با تولید گرما بر روی پوست موجب ساخت کلاژن و الاستین می‌شود که به این ترتیب جوانسازی در ناحیه پوستی که اشعه بر آن تابیده قابل انجام است.

شیوه‌هایی که در بالا برای لیفت پوست گردن معرفی شدند هیچ کدام نیاز به جراحی و برش پوست ندارند و به همین دلیل بیمار با کمترین عوارض پس از عمل مواجه خواهد شد. نتایج این عمل‌ها به زودی دیده می‌شود و به گذر زمان نیاز ندارند. بعد از انجام نیز بیمار دوره نقاهت نخواهد داشت. به همین دلیل است که در دنیای امروز کمتر بیماری خود را به دست تیغ‌های جراحی می‌سپارد و ترجیح می‌دهد به شیوه‌های غیر جراحی به نتیجه و ظاهر مطلوب خود دست پیدا کند. برای انجام لیفت گردن هرگز نباید به سالن‌های زیبایی مراجعه شود، این کار بسیار تخصصی است و بیماران نباید در اثر تبلیغات در انتخاب دچار اشتباه شوند.