۵ مزیت لیفت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از روش‌هایی است که محبوبیت آن در بین مراجعین کلینیک ما به سرعت در حال افزایش است. از مزایای لیفت با نخ این است که اثراتی مشابه جراحی لیفت صورت را دارد اما درد و نقاهت جراحی را ندارد. در این مطلب به ۵ مورد از مزایای لیفت با نخ می‌پردازیم.

اثر لیفت فوری

اثر لیفت فوراً دیده می‌شود. زمانی که از کلینیک خارج شوید، متوجه خواهید شد که ظاهر پوست شما، فوراً روشن‌تر و سفت‌تر شده است. این اثر فوری به این دلیل است که درپروسه‌ی لیفت با نخ، نخ‌های قابل جذب در زیر پوست قرار می‌گیرند. این نخ‌ها، اسید پلی لاکتیک (PLLA)  دارند که در طول زمان به طور طبیعی توسط بدن تجزیه می شود. هنگامی که نخ‌ها زیر پوست قرار می‌گیرند؛ به نقاط خاصی از صورت وصل و ثابت شده و سپس به سمت بالا کشیده می‌شوند تا بلافاصله پوست را بالا بکشد.

نداشتن دوره‌ی نقاهت

داشتن دوره‌ی نقاهت یکی از معایب اصلی جراحی لیفت صورت است. دوره‌ی نقاهت جراحی لیفت، حدوداً یک ماه طول می‌کشد. اما در لیفت با نخ این دوره‌ی نقاهت وجود ندارد. شما می‌توانید لیفت با نخ را در زمان استراحت ناهار انجام داده و بعد از ظهر به سر کار خود برگشته و همکارانتان را متعجب سازید که چطور در این فاصله‌ی کم پوست شما جوان‌تر شده است!

 

 اثرات بلندمدت

علاوه بر لیفت فوری پوست، اسید پلی‌لاکتیک موجود در رشته‌های قابل جذب، به تدریج باعث تحریک کلاژن‌سازی جدید می شود. این موضوع باعث ایجاد چهره‌ا‌ی زیباتر و جوان‌تر می‌شود که تا زمان جذب طبیعی اسیدپلی‌لاکتیک که حدوداً یک‌سال طول می‌کشد، دوام دارد.

 خطوط و چین و چروک کمتر

نخ‌ها با تحریک تولید کلاژن جدید، خطوط و چین و چروک در اطراف مناطقی که قرار می گیرند را از بین می‌برند.

 پوست سفت تر

نخ‌ها با تحریک ساخت کلاژن، پوست شما را به صورت طبیعی سفت‌تر می‌کند که به نوبه‌ی خود باعث کاهش افتادگی پوست می‌شود. لیفت با نخ یک روش بی خطر و تاثیرگذار است که کمتر از ۳۰ دقیقه طول می کشد. اغلب  مراجعان ما، به خاطر استفاده از کرم بی‌حسی برای از بین بردن درد سوزن‌ها، پروسه‌ی لیفت با نخ را آسان توصیف کرده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.