فواید و عوارض مزوتراپی مو

مزوتراپی مو، هزینه، فواید، عوارض و روش انجام آن

 

امروزه به علت مشکلات متعدد روحی، تغییر سبک زندگی و افزایش استرس‌، ریزش مو تبدیل به معضلی همه‌گیر شده است. با پیشرفت علم، روش‌هایی برای مقابله‌ با این معضل در نظر گرفته شده است. یکی از این روش ها، مزوتراپی مو است. در این مطلب به بیان فواید و عوارض مزوتراپی مو خواهیم پرداخت.

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو یک تکنیک درمانی است. در این تکنیک، داروها و عناصر لازم برای مو، از طریق پوست سر به آن وارد می‌شوند. هدف از انجام مزوتراپی مو، درمان و کنترل ریزش مو و سایر بیماری‌های مو است. با تزریق مواد مذکور در ناحیه‌ی هدف، فولیکول های مو تحریک شده و فیبر مو تقویت گشته و روند رشد مو، مجدداً شروع به کار خواهد کرد. نتیجه‌بخشی بالای مزوتراپی به این علت است که هیچ کدام از روش‌های دیگر، به اندازه‌ی مزوتراپی به عمق پوست سر نفوذ نمی‌کند.

مزوتراپی مو

فواید انجام مزوتراپی مو

فواید انجام مزوتراپی بسیار است. از جمله فواید مزوتراپی این است که شما به گذران دوره‌ی نقاهت و استراحت نیاز ندارید. در محل درمان، زخم یا برش ایجاد نخواهد شد. هنگام مزوتراپی، بیهوشی انجام نمی‌گیرد. مزوتراپی، یک روش غیرتهاجمی است. استفاده از کرم بی‌حسی باعث خواهد شد تا حین این روند، دردی احساس نکنید.

هزینه مزوتراپی مو

عوارض مزوتراپی مو

عوارض مزوتراپی مو، در صورت انجام صحیح آن، ناچیز است. اندکی سوزش در ناحیه‌ی تزریق طبیعی است و جای نگرانی ندارد. تست مواد تزریقی پیش از انجام فرآیند مزوتراپی توصیه  می‌شود، چرا که باعث می‌شود از واکنش‌های آلرژیک احتمالی جلوگیری شود.

هزینه مزوتراپی مو

هزینه‌ی انجام مزوتراپی، بسته به شرایط و نیاز فرد متقاضی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاع بیشتر درباره‌ی هزینه و فرآیند درمان با کارشناسان کلینیک تندیس در ارتباط باشید.