لیفت چشم بدون جراحی با دستگاه پلاسماجت

آیا لیفت چشم بدون جراحی ممکن است؟

آیا لیفت چشم بدون جراحی امکان‌پذیر است؟ بله. چشم ها به دریچه‌ی روح معروفند. چشم‌ها اولین جایی هستند که علائم پیری در آن دیده می‌شود. پوست اطراف چشم در مقایسه با بقیه‌ی صورت، نازک‌تر است و به علت کم شدن ذخیره‌ی کلاژن در طول زمان، نازک‌تر می‌شود. هنگامی که این اتفاق می‌افتد، گوشه‌ی چشم چروک می شود. پلک و پیشانی شما، دچار افتادگی شده و حتی حلقه‌های تیره‌ی دور چشم بیشتر می‌شود. در چنین مواردی، ناجی شما پلاسماجت است.
به منظور بهبود وضعیت اطراف چشم خود، می‌توانید کارهای زیادی انجام دهید. تزریق بوتاکس می تواند از بروز چروک‌های ناحیه‌ی گوشه‌ی چشم جلوگیری کند. فیلرها نیز می‌توانند وضعیت پوست زیر چشمان شما را بهبود بخشند. همچنین، امکان استفاده از رشته‌های PDO برای بالابردن پیشانی وجود دارد. اما پلک‌هایتان چطور؟ چطور می‌توانید از افتادگی در این ناحیه‌ی حساس و ظریف جلوگیری کنید؟

پلاسماجت راه‌حلی برای نجات!

پلاسماجت راه حلی برای نجات دادن شما و لیفت پلک‌های شماست. در گذشته، درمان و انجام دادن هر عملی بر روی پلک، به علت حساسیت این ناحیه، بسیار سخت و دور از ذهن بود. امروزه، به لطف نوآوری‌های شگفت انگیز در زیبایی شناسی، ما به دستگاه پیشرفته‌ای به نام دستگاه پزشکی لیفت جت پلاسما دسترسی داریم. این دستگاه برای تقویت بافت پوستی از تکنولوژی پلاسما استفاده کرده و رشد کلاژن جدید را تحریک می کند.
پلاسما گازی است که توسط برق یونیزه شده است و می توان آن را هدایت کرد تا یک پرتوی انرژی را به شکل انفجاری شدید و کنترل شده‌ای از گرما منتشر کند. این عمل موجب می شود که کلاژن موجود، جمع شده و سپس میزان آن بیشتر شود. لایه سطح پوست با کمک پلاسما تصعید شده و پوست اضافه از بین رفته و لایه های زیرین جمع می شود

استفاده از دستگاه لیفت پلاسماجت بسیار ایمن است و حتی با پوست شما تماس و برخوردی ندارد. این دستگاه، شارژ ولتاژ بالایی بین سری ظریف کوچک خود و ناحیه‌ی درمان ایجاد می‌کند. این امر باعث می شود که پلاسما جت دستگاه بسیار دقیق و بی‌نقصی برای استفاده در پلک‌ها باشد.

آیا پلاسماجت برای شما مناسب است؟

آیا پلاسماجت برای شما مناسب است؟ اگر شما از جراحی بلافروپلاستی گریزان هستید و می‌خواهید که پلک‌های خود را بدون جراحی و برش و با دستگاه پلاسما جت بهبود بخشید، با ما تماس بگیرید تا با مشاوره‌ی کارشناسان حاضر در کلینیک تندیس متوجه شویم که استفاده از پلاسماجت برای شما مناسب هست یا نه. عواملی مانند بارداری یا دستگاه کنترل ضربان باعث می‌شود که استفاده از پلاسماجت برای شما به تعویق بیفتند.
طول جلسه‌ی درمانی پلاسماجت و نقاهت بعد از آن
طول جلسه‌ی درمانی با استفاده از پلاسماجت و نقاهت آن، بسیار کوتاه است. در هنگام استفاده از پلاسماجت، در ناحیه‌ی موردنظر، بیهوشی موضعی اعمال می‌شود. کار پلاسماجت خیلی سریع انجام می‌شود و شما دردی احساس نمی‌کنید. تنها چیزی که حس می‌کنید، یک حس گرمای آنی است. بعد از آن، اندکی تورم خواهید داشت که ۲ تا ۵ روز پس از درمان برطرف می‌شود. با این حال، دیدن نتایج حتی در روز اول شگفت زده خواهید شد. این نتایج تا ۹۰ روز پس از درمان هم بهتر می‌شوند. با این حال، اثرات درمان، به شکل تجمعی است. برنامه‌ی درمانی به شدتِ افتادگی بستگی دارد. برای کسب بهترین نتیجه‌ی ممکن، احتمال دارد که تا ۴ جلسه استفاده از دستگاه موردنیاز باشد.

کاربردهای پلاسماجت

کاربردهای پلاسماجت منحصر به موارد فوق نیست. این دستگاه هشت شدت مختلف دارد. پلاسماجت، بسته به شدت انتخابی، می‌تواند در درمان موارد دیگری به کار آید.س دستگاه پلاسماجت، وسیله‌ای بی‌نظیر برای لیفت پلک‌های افتاده است، اما مفید بودن این دستگاه همینجا ختم نمی‌شود. پلاسماجت می‌تواند پلک‌های پایینی را سفت کرده و نمود چروک‌های پنجه‌کلاغی را به حداقل برساند. آیا می‌خواهید از شر یک لکه‌ی پوستی یا زگیل رها شوید؟! از خال کوچکی که دارید خسته شده‌اید؟ می خواهید از رشد ضایعات غیر سرطانی کوچک مانند کراتوز سبورئیک راحت شوید؟ همه‌ی این‌ها با پلاسماجت میسر است.
اگر فکر می‌کنید که دارید دچار افتادگی پلک می‌شوید، اگر احساس می‌کنید که چشم‌هایتان همیشه خسته به نظر می‌رسند یا هر مشکل پوستی دیگری شما را آزار می دهد و قصد برطرف کردن آن را دارید، برای انجام پلاسماجت با مشاوران حاضر در مرکز تندیس تماس بگیرید.

  • برداشتن پوست اضافه پلک و افتادگی آن بدون جراحی بلفاروپلاستی
  • از بین بردن خال های عروقی
  • از بین بردن خطوط اطراف چشم و دهان
  • از بین بردن عروق کناره بینی
  • از بین بردن استریا، کلوئید، خال و زائده های پوستی بدون به جا ماندن اسکار و زخم

پلاسماجت