کاشت ریش

از کاشت ریش چه می دانید؟

کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نیست و تا حدود بسیار زیادی جذابیت مردانه آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. خوشبختانه با پیشرفت چشمگیری که در چند سال اخیر در عرصه کاشت مو صورت گرفته است، می توان به میزان مطلوبی مشکل کم پشتی موهای صورت و یا طاسی آقایان را حل کرد. در برخی از موارد، متقاضیان کاشت موی صورت افرادی هستند که به صورت ژنتیکی با مشکل کم پشتی و یا طاسی مواجه هستند؛ اما در این میان افرادی هم وجود دارند که به دلیل اتفاق و یا سانحه دچار سوختگی و یا بخیه شده اند. در این دسته از افراد اسکار موجب بر هم خوردن نظم و تراکم موهای صورت می شود که می توان با کمک کاشت موی صورت، این مشکل را برطرف کرد.

کاشت ریش

کاشت ریش در کلینیک ها چگونه صورت می گیرد؟

کاشت ریش به عنوان یک جراحی کم تهاجم شناخته می شود. برای این کار باید در اولین مرحله، مناطقی را به عنوان اهدا کننده تعیین کرد. عموما پشت سر، کنار گوش ها و یا حتی خود صورت(در صورت بالا بودن تراکم موها) گزینه های مناسبی برای کاشت ریش هستند. پس از استخراج فولیکول های مو از نواحی دهنده، شکاف های بسیار ریزی در جهت رویش موها ایجاد می شود تا فولیکول های استخراج شده در نواحی مورد نظر کاشته شوند.

قطعا مجموعه هایی که برای کاشت مو از دستگاه ها و ابزار های پیشرفته تری استفاده کنند، نتیجه کاشت با میزان مطلوبیت بیشتری همراه خواهد بود. در دستگاه های مدرن و امروزی از سوزن های بسیار ریز و نازکی استفاده می شود تا میزان آسیب رسانی به پوست به مقدار چشمگیری کاهش یابد. بدین ترتیب، پس از طی شدن یک بازه زمانی مشخص، دیگر اثری از جای زخم ها باقی نخواهد بود و می توان موهای کاشته شده را نیز مثل سایر موهای صورت پیرایش کرد.

کاشت ریش

دوران نقاهت کاشت ریش چگونه است؟

بر خلاف تصور برخی از افراد، کاشت ریش با دردهای سخت همراه نیست. عموما کاشت ریش در کلینیک های کاشت با استفاده از بی حسی های موضعی و یا حتی مسکن های خوراکی انجام می شود. برای انجام کاشت ریش، به بازه زمانی ۲ الی ۵ ساعته نیاز خواهد بود. پس از آن بیمار می تواند به منزل بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. در ۵ روز اولیه کاشت ریش، پوسته هایی در اطراف بخش های گیرنده به وجود می آید که این اتفاق کاملا طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. موهای کاشته شده، پس از گذر دو هفته، شروع به ریزش می کنند و پس از ۳ ماه، دوباره رشد می کنند. موهایی که پس از گذشت ۳ ماه می رویند، کاملا طبیعی بوده و از آن پس، بیمار شاهد رشد طبیعی موها خواهد بود.

توجه ویژه: افرادی که کاشت ریش انجام داده اند باید به این نکته توجه داشته باشند که بخش گیرنده در روزهای نخست کاشت، باید کاملا خشک باشد.

کاشت ریش در کلینیک تخصصی پوست و موی تندیس

کاشت مو نقش بسیار زیادی بر زیبایی و چهره افراد دارد.  اگر چه روال  کاشت ریش و سبیل  به شیوه کاشت موی سر شباهت دارد، اما کاشت ریش و سیبیل از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش باید به جهت رشد موها  یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش بسیار دقیق تر و طبیعی تر خواهد بود.

دانش، مهارت، تجربه و تکنولوژی از شاخصه های اصلی درکلینیک پوست و مو تندیس  به حساب می اید. متخصصان کاشت موی تندیس، با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و ابزارهای کاشت مو، فولیکول های مو را به صورت واحد استخراج کرده و آن را به ناحیه ریش و سیبیل انتقال می دهند. برای مشاوره و یا اطلاع دقیق از نحوه کاشت ریش در کلینیک تندیس می توانید به سایت کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس مراجعه کنید و از مطالب مفید و مشاوره های کارشناسان بهره مند شوید.