کاشت مو و ابرو به روش ۲۰۱۷

جدیدترین شیوه کاشت مو و ابرو 

با پیشرفت‌هایی که هر روز در دنیا به وجود می‌آید، دیگر منطقی نیست برای ریختن موها و ابروها غصه بخورید و برای از دست دادن آنها غمگین شوید. فناوری شما را در داشتن یک زندگی راحت‌تر یاری می‌کند. اکنون در سال ۲۰۱۷ راه‌های زیادی برای حل طاسی و کچلی سر و کم پشت شدن موهای سر و حتی ابروها ایجاد شده است که بدون دردسر این مشکلات را به سادگی بر طرف می‌کنند.

همیشه برای درمان ریزش موها راه‌هایی وجود داشته است. اما بیشتر آنها موقتی بودند، اما شیوه کاشت مو که این روزها انجام می‌شود درمان قطعی و دائمی است. کاشت مو به شیوه‌های مدرن امروزی نه تنها عوارضی ندارد، بلکه راحت، بدون درد و عوارض خاصی است و همین مزیت‌ها است که هر روز افراد زیادی را ترغیب به انجام عمل کاشت مو می‌کند. مهم‌ترین مزیت کاشت مو به شیوه‌های جدید طبیعی بودن آن است.

کاشت مو و ابرو به روش 2017

در کلینیک تندیس از چه شیوه‌های جدیدی برای کاشت مو و ابرو استفاده می‌شود؟

کلینیک‌ پوست و مو تندیس یکی از مدرن‌ترین کلینیک‌های زیبایی در تهران است که این توانایی را داشته است که خود را به جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا مجهز کند و در خدمت بیماران و متقاضیان درمان‌های زیبایی و به ویژه کاشت مو و ابرو باشد.

در این کلینیک کاشت مو به سه روش مدرن انجام می‌شود که عبارتند ازFUT ، FIT و ترکیبی از هر دو روش. در هر سه این روش از موی خود فرد برای پیوند استفاده می‌شود و همین امر باعث شده است که کمترین حساسیتی برای فرد ایجاد نشود.

این سه روش همگی کارآمد هستند، تنها در انتخاب روش مناسب برای هر فرد پزشک معالج است که با معاینه دقیق تشخیص خواهد داد که کدام روش مناسب‌ترین خواهد بود و بیشترین و طبیعی‌ترین نتیجه را برای فرد به همراه خواهد داشت.

این روش‌ها بدون عارضه و خطرند و می‌توان گفت روش‌هایی دائمی برای خلاصی از کم‌ مویی و طاسی هستند و فرد با یک بار درمان برای همیشه پرونده این نگرانی را خواهد بست. مهم‌ترین مسئله پیش از انجام این نوع درمان‌ها انتخاب یک مرکز معتبر و پزشکی حاذق است که بتواند این کار را به خوبی برای فرد انجام دهد.

افرادی که از سلامت نسبی برخوردار هستند می‌توانند برای این عمل اقدام کنند. البته اگر منعی برای انجام این عمل وجود داشته باشد به طور قطع پزشک معالج فرد را در جریان آن قرار خواهد داد. همان طور که همه می‌دانیم همیشه سلامت بر زیبایی در انجام عمل‌های زیبایی مقدم است.