کاهش درد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

درد احساسی بسیار ناخوشایند است که کسی علاقه‌ای به تجربه آن ندارد. هیچ کس دوست ندارد درد تحمل بکند، به خصوص در زمان انجام عمل‌های زیبایی. درد در برخی مواقع مانع می‌شود که افراد برای انجام برخی درمان‌ها و کارهای پزشکی اقدام کنند. البته آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. مثلاً ممکن است یکی از دوستان شما برای لیزر موهای بدن خود اقدام کرده باشد و به نظرش درد آن غیر قابل تحمل بیاید و یکی دیگر از دوستانتان چنین نظری نداشته باشد. به همین دلیل، از روی نظر افراد نمی‌توانید تصمیم به انجام لیزر بگیرید. علاوه بر آستانه درد افراد، برای از بین بردن موهای زائد عوامل دیگری هم در ایجاد درد مؤثر هستند که در ادامه آورده شده‌اند.

چه عواملی در ایجاد درد در لیزر موهای زائد مؤثر هستند؟

به طور قطع، پزشکان متخصصی که با دستگاه لیزر موهای زائد کار می‌کنند می‌دانند که این کار با درد برای متقاضیان همراه است و به همین دلیل برای کاهش از ترفندهای مختلفی استفاده می‌کنند. استفاده از کرم بی حسی قبل از شروع لیزر، گذاشتن یخ روی محل لیزر پیش از شروع، توصیه به نوشیدن آب و نیز کوتاه کردن موها با ژیلت از راه‌هایی هستند که می‌توان دردهای لیزر را با آنها کاهش داد. پیش از شروع لیزر، اپیلاسیون تا ۶ هفته ممنوع است، البته از کندن موها در طی درمان نیز باید خودداری شود. 

پرهیز از نور آفتاب نیز جزء توصیه‌هایی است که باید حتماً بیمار به آن عمل کند. بهتر است لیزر پوست آفتاب سوخته به بعد از درمان موکول شود. قرمزی و تورم ایجاد شده پس از لیزر نیز با کمپرس سرد بر طرف خواهد شد.

اما مهم‌ترین مسئله که در کاهش درد لیزر مؤثر است انتخاب دستگاهی است که به خنک کننده قوی مجهز باشد. لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت کندلا اکنون کم‌ دردترین، کم خطرترین، سریع‌ترین و مؤثرترین دستگاه است. البته دلایل مختلفی این دستگاه را به کم دردترین دستگاه لیزر تبدیل کرده است که پر اهمیت‌ترین آن مجهز بودن به یک خنک کننده استثنایی و بسیار قوی است. البته سرعت و تعداد شات‌های دستگاه نیز در کاهش درد مؤثر است.

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا کدامند؟

  • بالا بودن سرعت و بیشتر بودن تعداد شات‌های این دستگاه نسبت به دستگاه‌های دیگر
  • مجهز به خنک کننده قوی و کاهش درد
  • دارنده تأییدیه از FDA امریکا
  • مناسب برای هر نوع مو و رنگ پوست
  • روشن کردن لک‌ها و جای جوش‌ها در صورت
  • نداشتن عوارض جانبی
  • نیاز به تعداد جلسات کمتر در این دستگاه
  • داشتن قابلیت تنظیم طول موج و انرژی تا ۷۵۵ نانومتر
  • نیاز نداشتن به کرم بی حس کننده در زمان انجام لیزر
  • از بین رفتن ۱۰ تا ۴۰ درصد موها در همان جلسه اول

به طور خلاصه، می‌توان فناوری مدرن به کار رفته در این دستگاه آن را به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد تبدیل کرده است تا متقاضیان لیزر علاوه بر این که نتایج مطلوب و دلخواه خود را از لیزر بگیرند، درد کمتری را نیز متحمل شوند. در واقع می‌توان گفت آرامش بیشتر افراد در زمان کار با این دستگاه دستاوردی است که فناوری برای این افراد داشته است.

اگر شما هم می‌خواهید برای از بین بردن موهای زائد خود اقدام کنید و به دنبال یک دستگاه لیزر می‌گردید که درد کمی داشته باشد، می‌توانید به کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کنید. این کلینیک بسیار مجهز است و تمام هدف کارکنان و متخصصان این مجموعه تأمین آرامش و زیبایی بیماران است. بدون شک کار با این دستگاه جدید رضایت صد در صدی برای شما به همراه خواهد داشت که البته تجربه و تخصص پزشکان این کلینیک در کنار تجهیزاتش، آنجا را به محیطی امن و قابل اطمینان تبدیل کرده است.