بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در بازار ایران چیست؟

بهترین دستگاه لیزر مو

حذف موهای زائد به شیوه‌های مختلف همیشه انجام می‌شده است، اما این روزها همه به دنبال این هستند که راحت ‌ترین، کم عارضه ‌ترین، سریع ‌ترین و ایمن ‌ترین راه را برای خودشان انتخاب کنند. همه می‌دانیم که از بین بردن موها با انواع و اقسام دستگاه لیزر انجام شدنی است و تمام انتظاراتی که از آن می‌رود را برآورده می‌کند.

دستگاه‌های لیزر چند سالی است که وارد کلینیک‌های زیبایی ایران شده‌اند و کارآمد بودن و نتیجه مثبت گرفتن از کار کردن با آنها برای همه ثابت شده است. اما این که از چه دستگاهی برای لیزر استفاده شود با توجه انواع مختلف آنها آمهم است. گاهی ممکن است یک انتخاب اشتباه داوطلب لیزر را مجبور کند که تعداد جلسات بیشتری را برای مراجعه صرف و هزینه بالاتری را پرداخت کند.

یکی از مهم‌ترین مسائل در انجام لیزر انتخاب یک کلینیک مناسب و مجهز است. کلینیک پوست و مو تندیس به جدیدترین دستگاه لیزر به نام الکساندرایت کندلا مجهز است که توانسته امنیت، سلامت و زیبایی را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان بیاورد.

دستگاه‌های لیزر که در کلینیک تندیس استفاده می‌شوند‌

سال‌ها در کلینیک تندیس از دستگاه لیزر الکساندرایت آپوجی استفاده می‌شده که ساخت کشور آمریکا است. این دستگاه بسیار عالی است و افراد زیادی از آن پاسخ رضایت بخش گرفته‌اند. اما این رضایت‌ها برای این کلینیک کافی نبوده و همیشه در پی فراهم کردن رفاه هر چه بیشتر حال بیماران خود است. به همین علت با تهیه دستگاه جدید الکساندرایت کندلا توانسته است مشتریان لیزر مو را کاملا راضی نماید.

این دستگاه بسیار مدرن است و از فناوری‌های روز دنیا به خوبی در آن استفاده شده است. نام حک شده روی دستگاه GentleMax Pro و ساخت شرکت کندلا (CANDELA) است.

این دستگاه نسل چهارم دستگاه‌های الکساندرایت است و تمام نقص‌های کمی که ممکن بود موجبات نارضایتی افراد را فراهم کند در این دستگاه بر طرف شده‌اند. همین ویژگی‌ها آن را به بهترین دستگاه لیزر نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا تبدیل کرده است.

چرا دستگاه الکساندرایت کندلا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران است؟

اگر تصمیم گرفته‌اید موهای خود را با لیزر برای همیشه حذف کنید، بهتر است به جز کندلا به سراغ هیچ دستگاه دیگری نروید. به دلیل این که استفاده از این دستگاه آنقدر مزایا دارد که شما بهترین نتیجه را از آن دریافت خواهید کرد.

مزایای لیزر موها با دستگاه کندلا

  • مهم‌ترین ویژگی که شما را ترغیب می‌کند کندلا را انتخاب کنید بدون درد بودن آن است. زیرا این دستگاه کار لیزر را کاملاً بدون درد انجام می‌دهد و در مواردی حتی به بی حسی نیز نیاز ندارد.
  • دومین خصوصیتی که راه دیگری برای شما که داوطلب لیزر هستید باقی نمی‌گذارد، سرعت بالای این دستگاه است. به این ترتیب لازم نیست زمان زیادی را برای ماندن در کلینیک صرف کنید.
  • یکی دیگر از مسائل مهم در مورد این دستگاه تعداد جلسات مراجعه فرد است. هر چه دستگاه بهتر عمل کند، مراجعات فرد برای لیزر را کمتر خواهد کرد. در مواردی افراد تنها با سه جلسه مراجعه توانسته‌اند نتیجه تمام و کمال را با این دستگاه دریافت کنند.
  • یکی از نگرانی‌هایی که افراد داوطلب لیزر دارند، رنگ پوست و نوع موهایشان است. برخی بر این باورند که افراد با پوست تیره نتیجه خوبی از انجام لیزر نمی گیرند. یا آنها که موهای نازک و کرکی دارند نگران ضخیم‌تر شدن موهایشان هستند. این مژده به شما داده می‌شود که لیزر با دستگاه کندلا هیچ کدام از این مشکلات را ندارد و افراد با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی نتیجه عالی دریافت خواهند کرد.