دانستنی‌هایی مفید در مورد دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

 دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

«لاغر شوید و لاغر بمانید!» شاید فکر کنید که یک جمله شعارگونه است که همگی بارها شنید‌ه‌اید و به دلیل زیاد به گوش رسیدنش معنای واقعی خود را از دست داده است. اما ما در این مقاله می‌خواهیم دستگاه لاغری بادی اسکالپتور را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن، جمله «لاغر شوید و لاغر بمانید» نماد عینی پیدا خواهد کرد.

این دستگاه چربی‌هایی که طی سال‌ها است در نقاط مختلف بدن شما جمع شده‌اند، به خوبی شناسایی، تجزیه و از بدن خارج می‌شوند. فرآیندی که در نهایت به خوش اندامی شما منجر خواهد شد. اما نکته مهمی که درباره این دستگاه لاغری وجود دارد این است که چربی‌های احشایی که از بین بردن آنها به سادگی اتفاق نمی‌افتد، با این دستگاه از بدن شما حذف خواهند شد.

 انواع چربی در بدن را بشناسید

چربی‌ها در بدن کالری اضافه دریافتی را به شکل ایمن ذخیره می‌کنند که فرد در زمان گرسنگی بتواند از آنها استفاده کند. چربی‌ها به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

  • قهوه‌ای
  • سفید
  • زیر پوستی
  • احشایی
  • شکمی

افراد لاغر نسبت به افراد چاق چربی قهوه‌ای بیشتری دارند. کالری اضافی با تحریک این چربی می‌سوزد. چربی سفید در بدن بیشتر از چربی قهوه‌ای است. کار این چربی ذخیره انرژی در بدن است.

چربی زیر پوستی نسبت به چربی احشایی مشکلات کمتری را ایجاد می‌کند. چربی احشایی اطراف اعضای درونی شکم را می‌پوشاند و متأسفانه سلامت افراد به این ترتیب به خطر خواهد افتاد. افرادی که شکم بزرگی دارند، باید به وجود این چربی‌ها در بدن خود شک نکنند. چربی‌های احشایی ممکن است مقدمه بروز بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی باشند.

چربی شکمی شامل چربی زیر پوستی و احشایی می‌شود. این چربی نسبت به چربی موجود در باسن یا ران سلامتی را بیشتر با خطر مواجه می‌کند. به همین دلیل نه تنها به خاطر زیبایی، بلکه بهتر است افراد برای پیشگیری از بیماری‌های خطرناک اقدام به درمان چاقی خود کنند.

بادی اسکالپتور، قاتل چربی‌های اضافی

این دستگاه با استفاده از میدان مغناطیسی عمل می‌کند. یعنی با فعال شدن کانال‌های کلسیمی انقباضات ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند. می‌توان گفت تمام چربی‌هایی که سال‌ها است در بدن شما جا خوش کرده‌اند، با این دستگاه بدون هیچ گونه ایجاد درد، عارضه یا خطری خودشان تشخیص می‌دهند که جایشان دیگر در بدن شما نیست و از بدن شما خارج می‌شوند. خروج این چربی‌ها بعد از تجزیه به وسیله دستگاه از طریق سیستم لنفاوی اتفاق می‌افتد.

البته برای این که بتوانید چربی‌های احشایی را حسابی مورد تهاجم قرار دهید، باید در کنار استفاده از این دستگاه، در هفته سه بار به مدت ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی سبک مانند پیاده روی یا دویدن آرام داشته باشید. با این کار تأثیر دستگاه روی شما چند برابر خواهد شد.

از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی مانند شکم، پهلو، لگن، ران، ساق پا، بازوها و غبغب با رژیم غذایی و ورزش به سادگی امکان پذیر نیست و یک پروسه طولانی مدت است. اما این دستگاه شما را به سرعت به خواسته‌تان می‌رساند.  

برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به چند جلسه نیاز دارید؟

شاید ابتدا به نظرتان برسد که مدام باید برای لاغر شدن به کلینیک مراجعه داشته باشید. اما تعداد جلسات کار با این دستگاه لاغری تنها ۱۲ جلسه ۳۰ دقیقه‌ای یا ۹ جلسه ۴۰ دقیقه‌ای است. توصیه متخصصان به متقاضیان لاغری این است که جلسات استفاده خود را به صورت هفتگی زمان‌بندی کنند، به نحوی که جلسات در هر هفته ۲ تا ۳ مرتبه تکرار شوند. همان طور که گفتیم استفاده از این دستگاه هیچ خطری برای افراد ندارد. تازه شاید باور نکنید که نه تنها این دستگاه دردی برای شما ایجاد نخواهد کرد، بلکه کار تجزیه چربی‌ها آنقدر به آرامی صورت می‌گیرد که متوجه هیچ چیز نخواهید شد و به خواب خواهید رفت.