تکنیک های مدرن جوانسازی را از ما بخواهید

 جوانسازی در کلینیک تندیس

تا به حال به سلامت پوستتان فکر کرده اید؟ تا چه اندازه به آن اهمیت می دهید؟ برای از بین بردن چین و چروک های پوستی اقدامی کرده اید؟ می دانید که پوست مهم ترین پوشش بدن است که هرگونه بی توجهی به آن می تواند به منزله ارزش نگذاشتن به خود باشد؟

قطعاً همه ما به دنبال شادابی، طراوت و تازگی هستیم. در دنیای هفت رنگ امروزه که دغدغه و مشکلات فرصت زندگی آرام و بی هیاهو را تا حد زیادی از همگی ما سلب کرده است، باید به دنبال راهکارهای جدید و متدهای تازه تری بود که در مدت زمانی کوتاه ما را به نتیجه دلخواه برساند. روش هایی مدرن و تازه که با زندگی ماشینی و شلوغ این روزها همخوانی داشته باشد.

ما در کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس سعی داریم تا با تیمی مجرب و دلسوز ضمن خدمت رسانی به متقاضیان زیبایی، رسالت خود را به خوبی ادا کنیم. قطعاً جوانی، شادابی و طراوت با بازتاب های بسیار خوبی همراه خواهد بود که ضمن اعتماد به نفس بخشیدن به افراد در خانه و خانواده هم به خوبی نمود پیدا می کند. افراد زیبا، جوان و با طراوت گزینه های بسیار ایده آلی برای معاشرت خواهند بود و حس سر زندگی را در سایرین به وجود خواهند آورد.

کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس را باید مجموعه ای کامل از خدمات جوانسازی دانست که در ادامه محبوب ترین روش های جوانسازی تندیس را معرفی خواهیم کرد.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از راه های رایج برای کنترل روند پیری در چهره است. با این تزریق می توان حرکت ماهیچه ها را کنترل کرد و تمامی خطوط ظاهر شده در چهره را پوشاند. پس از گذر ۳ تا ۴ روز نتایج بوتاکس نمایان خواهند شد. یکی از مهم ترین مزایای این روش این است که دوران نقاهتی نخواهد داشت و پس از تزریق می توان زندگی عادی را از سر گرفت.

تزریق ژل

با استفاده از تزریق ژل می توان حجم از دست رفته پوست را جبران کرد و فاصله موجود در بین بافت ها را پوشاند که این مسئله در نهایت به از بین رفتن چین و چروک منجر خواهد شد. از دیگر کاربردهای ژل حجم دهی به اجزایی مثل لب و گونه هاست که به این ترتیب می توان زیبایی چهره را افزایش داد.

تزریق چربی

تزریق چربی هم عملکردی شبیه به تزریق ژل دارد و برای پر کردن فاصله بافت های پوستی استفاده می شود. از مهم ترین ویژگی های تزریق چربی عدم ایجاد حساسیت زایی است. زیرا چربی از بدن خود بیمار استخراج شده و در پوست مورد استفاده قرار می گرد. نتایج این روش پس از گذر دو هفته از تزریق ظاهر خواهد شد.

میکرودرم

میکرودرم یکی از روش های پرطرفدار جوانسازی است که با کمک آن می توان چین و چروک های سطحی و سلول های مرده پوست را از بین برد. در این روش ماده ای به نام کریستال آلومینیوم بر سطح پوست ریخته می شود تا در ادامه با عمل سایش، سلول های مرده و چروک ها برطرف شوند. این روش دوران نقاهتی ندارد و پس از انجام آن می توان روال عادی زندگی را در پی گرفت.

میکرونیدلینگ

این روش از تأثیرگذارترین روش های جوانسازی است که منجر به افزایش قابلیت ارتجاعی و کششی پوست می شود. در این روش سوزن های کوچک به لایه دوم پوست وارد شده و با تحریک آنها منجر به تولید کلاژن و الاستین می شود. رفع چین و چروک، ضایعه ها و لک های پوستی از فواید این روش است.

هایفوتراپی

اگر پوستی شل و یا افتاده دارید، هایفوتراپی یک گزینه ایده آل برای لیفت و سفت کردن پوستتان خواهد بود. این روش جوانسازی پس از معرفی با استقبال بسیار خوبی از سوی متقاضیان زیبایی مواجه شد. هایفوتراپی روشی غیرتهاجمی بوده و با وارد کردن کمی گرما به لایه های زیرین پوستی منجر به کلاژن سازی و جوانسازی می شود.