کاهش درد لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

درد احساسی بسیار ناخوشایند است که کسی علاقه‌ای به تجربه آن ندارد. هیچ کس دوست ندارد درد تحمل بکند، به خصوص در زمان انجام عمل‌های زیبایی. درد در برخی مواقع مانع می‌شود که افراد برای انجام برخی درمان‌ها و کارهای پزشکی اقدام کنند. البته آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. مثلاً ممکن است یکی از دوستان شما برای لیزر موهای بدن خود اقدام کرده باشد و به نظرش درد آن غیر قابل تحمل بیاید و یکی دیگر از دوستانتان چنین نظری نداشته باشد. به همین دلیل، از روی نظر افراد نمی‌توانید تصمیم به انجام لیزر بگیرید. علاوه بر آستانه درد افراد، برای از بین بردن موهای زائد عوامل دیگری هم در ایجاد درد مؤثر هستند که در ادامه آورده شده‌اند.

چه عواملی در ایجاد درد در لیزر موهای زائد مؤثر هستند؟

به طور قطع، پزشکان متخصصی که با دستگاه لیزر موهای زائد کار می‌کنند می‌دانند که این کار با درد برای متقاضیان همراه است و به همین دلیل برای کاهش از ترفندهای مختلفی استفاده می‌کنند. استفاده از کرم بی حسی قبل از شروع لیزر، گذاشتن یخ روی محل لیزر پیش از شروع، توصیه به نوشیدن آب و نیز کوتاه کردن موها با ژیلت از راه‌هایی هستند که می‌توان دردهای لیزر را با آنها کاهش داد. پیش از شروع لیزر، اپیلاسیون تا ۶ هفته ممنوع است، البته از کندن موها در طی درمان نیز باید خودداری شود. 

پرهیز از نور آفتاب نیز جزء توصیه‌هایی است که باید حتماً بیمار به آن عمل کند. بهتر است لیزر پوست آفتاب سوخته به بعد از درمان موکول شود. قرمزی و تورم ایجاد شده پس از لیزر نیز با کمپرس سرد بر طرف خواهد شد.

اما مهم‌ترین مسئله که در کاهش درد لیزر مؤثر است انتخاب دستگاهی است که به خنک کننده قوی مجهز باشد. لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت کندلا اکنون کم‌ دردترین، کم خطرترین، سریع‌ترین و مؤثرترین دستگاه است. البته دلایل مختلفی این دستگاه را به کم دردترین دستگاه لیزر تبدیل کرده است که پر اهمیت‌ترین آن مجهز بودن به یک خنک کننده استثنایی و بسیار قوی است. البته سرعت و تعداد شات‌های دستگاه نیز در کاهش درد مؤثر است.

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا کدامند؟

 • بالا بودن سرعت و بیشتر بودن تعداد شات‌های این دستگاه نسبت به دستگاه‌های دیگر
 • مجهز به خنک کننده قوی و کاهش درد
 • دارنده تأییدیه از FDA امریکا
 • مناسب برای هر نوع مو و رنگ پوست
 • روشن کردن لک‌ها و جای جوش‌ها در صورت
 • نداشتن عوارض جانبی
 • نیاز به تعداد جلسات کمتر در این دستگاه
 • داشتن قابلیت تنظیم طول موج و انرژی تا ۷۵۵ نانومتر
 • نیاز نداشتن به کرم بی حس کننده در زمان انجام لیزر
 • از بین رفتن ۱۰ تا ۴۰ درصد موها در همان جلسه اول

به طور خلاصه، می‌توان فناوری مدرن به کار رفته در این دستگاه آن را به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد تبدیل کرده است تا متقاضیان لیزر علاوه بر این که نتایج مطلوب و دلخواه خود را از لیزر بگیرند، درد کمتری را نیز متحمل شوند. در واقع می‌توان گفت آرامش بیشتر افراد در زمان کار با این دستگاه دستاوردی است که فناوری برای این افراد داشته است.

اگر شما هم می‌خواهید برای از بین بردن موهای زائد خود اقدام کنید و به دنبال یک دستگاه لیزر می‌گردید که درد کمی داشته باشد، می‌توانید به کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کنید. این کلینیک بسیار مجهز است و تمام هدف کارکنان و متخصصان این مجموعه تأمین آرامش و زیبایی بیماران است. بدون شک کار با این دستگاه جدید رضایت صد در صدی برای شما به همراه خواهد داشت که البته تجربه و تخصص پزشکان این کلینیک در کنار تجهیزاتش، آنجا را به محیطی امن و قابل اطمینان تبدیل کرده است.

ادامه خبر

فناوری منحصر به فرد دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

این روزها، دست یافتن به اندام مناسب، دغدغه‌ی بسیاری از افراد، اعم از زن و مرد و پیر و جوان است. سبک زندگی امروز به دلیل کمتر شدن فعالیت‌های بدنی، استرس‌های زندگی شهری و رژیم‌های غذایی نامناسب حاوی قند و چربی فراوان و فست فودها، لاغری را برای برخی افراد به نظر غیرممکن کرده است. با این حال فناوری منحصر به فرد دستگاه لاغری بادی اسکالپتور می‌تواند به کمک شما بیاید.

نوعی چربی در بدن وجود دارد که به آن چربی شکمی یا احشایی گفته می‌شود که حتی برنامه‌های ورزشی منظم و رژیم‌های غذایی کم چرب نیز ممکن است از پس آنها برنیایند. ذخیره بیش از اندازه این چربی ممکن است با بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و یا بالا رفتن فشار خون همراه باشد.

به جز چربی احشایی نوعی چربی دیگر نیز در بدن وجود دارد که در زیر پوست ساخته می‌شود و به آن چربی زیر پوستی گفته می‌شود که راحت‌تر می‌توان آن را از بدن حذف کرد. این روزها برای از بین بردن چربی‌ها در بدن از شیوه‌ای به نام لیپولیز استفاده می‌شود که یکی از این دستگاه‌های لیپولیز جدید بادی اسکالپتور نام دارد.

 بادی اسکالپتور، اولین و تنها دستگاه لیپولیز و از بین برنده چربی‌های احشایی

بادی اسکالپتور، اولین و تنها دستگاه لیپولیز و از بین برنده چربی‌های احشایی و  ساخت کشور فرانسه است و فناوری‌های جدید به کار رفته در آن، این دستگاه را به یکی از بی نظیرترین دستگاه‌های لاغری تبدیل کرده است. دستگاه بادی اسکالپتور ویژگی‌هایی دارد که برخی از آنها در ادامه آورده شده‌اند. بادی اسکالپتور نخستین و تنها دستگاه غیر تهاجمی لیپولیز است (زیرا نیاز به هیچ گونه جراحی ندارد) که برای از بین بردن چربی‌های احشایی از میدان مغناطیسی استفاده می‌کند. همچنین، این دستگاه برای دست یافتن به نتیجه بهتر با به کار بردن سیستم ریز فشار برای درناژ بدن با هدف کاهش و رفع سلولیت سریع‌تر به نتیجه می‌رسد.

برای از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی از بدن مانند شكم، پهلو، لگن، ران، ساق پا، بازوها و غبغب که نواحی هستند که بیشتر چربی‌ها در آنها تجمع می‌کنند، این دستگاه کارایی فوق العاده‌ای دارد. از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی از بدن مانند زیر شکم بسیار سخت است، حتی برای افرادی که ورزش می‌کنند این کار طاقت فرسا است، اما با این دستگاه به راحتی امکان پذیر و شدنی است.

تعداد جلسات بادی اسکالپتور

تعداد جلسات بادی اسکالپتور برای دست یافتن به نتیجه دلخواه 12 جلسه 30 دقیقه‌ای است که به این ترتیب به اندازه 6 تا 7 سانتی‌متر دور شکم لاغرتر خواهد شد که بسیار باور نکردنی است. با توجه به این که کاملاً ایمن است و عوارضی هم ندارد. حتی در زمان استفاده از دستگاه بیمار به بی حسی و بیهوشی نیازی نخواهد داشت و کاملاً بدون درد است. تازه جالب است بدانید که به علت فعال شدن چرخه سراتونین در بدن در حین درمان، حس آرامشی را تجربه خواهید کرد که شما را به خوابی عمیق فرو خواهد برد.

عملکرد بادی اسکالپتور چگونه است؟

عملکرد بادی اسکالپتور با میدان مغناطیسی است و با فعال شدن کانال‌های کلسیمی انقباض‌های ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند و به این شیوه به متابولیسم بدن منجر می‌شود. این گونه است که چربی‌ها تجمع یافته به روشی کاملاً بی خطر تجزیه می‌شوند و از طریق سیستم لنفاوی از بدن دفع خواهند شد.

توصیه می‌شود هم گام با جلسات درمانی با دستگاه بادی اسکالپتور در هفته دست کم 3 بار به مدت 30 دقیقه فعالیت‌ بدنی داشته باشید تا روند درمان به خوبی پیش برود. این فعالیت‌ها باید سبک (مانند پیاده روی و دویدن آرام) و منظم باشند و ضرورتی برای انجام ورزش‌های سنگین وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان کلینیک تندیس در ارتباط باشید.

ادامه خبر

عوارض لیزر موهای زائد در بارداری

دوران بارداری از مراحل پر چالش و پر استرس برای تمام بانوان است. یکی از مسائلی که زنان را در این زمان با خود درگیر می‌کند، موهای اضافی است. تغییرات هورمونی که در این دوره برای زنان ایجاد می‌شود، ممکن است موجب شود در بخش‌هایی از بدن موها به طور غیر طبیعی هم رشد داشته باشند. در این دوران به خاطر شرایط خاص فیزیکی، دسترسی به موهای بخش‌هایی از بدن برای این بانوان سخت می‌شود. به همین دلیل به دنبال راه حل‌هایی می‌گردند که بتوانند به سادگی و بدون این که دچار مشکلات اضافه‌تر شوند موها را حذف کنند. البته سلامت فرزند و مادر بیشتر از هر چیزی برای زنان باردار  اهمیت دارد. این نگرانی بسیار طبیعی است. یکی از راه‌هایی که زنان برای از بین بردن موهای زائد خود به آن فکر می‌کنند، استفاده از لیزر موهای زائد است. پزشکان متخصص لیزر موهای زائد در بارداری را توصیه نمی‌کنند، اما اگر زن بارداری اصرار به انجام این کار دارد، باید با عوارض احتمالی آن آشنا باشد.

لیزر برای از بین بردن موهای زائد چگونه عمل می‌کند؟

لیزر در واقع نوری تک فوتون ثابت است که فقط و فقط روی فولیکول‌های مو تأثیر دارد و آنها را می‌کَند. می‌توان گفت عمق نفوذ این اشعه چند میلی متر بیشتر نیست. به همین دلیل است که احتمال کمی وجود دارد این اشعه روی جنین تأثیرات منفی داشته باشد. حتی احتمال یونیزاسیون و ایجاد رادیکال‌های آزاد در بدن نیز وجود ندارد. اما همان طور که گفتیم بهتر است خانم‌های باردار پیش از انجام لیزر اطلاعات لازم را کسب کنند و عوارض آن را بشناسند. این احتمال وجود دارد که در صورت به وجود آمدن مشکلی برای جنین، آن را تأثیرات لیزر بدانند. به همین دلیل پزشکان توصیه می‌کنند از روش‌های دیگر برای رفع موهای زائد استفاده شود.

 عوارض و خطرات لیزر موهای زائد در بارداری

عوارض لیزر موهای زائد در دوران بارداری کدامند؟

 • فناوری لیزر از اشعه غیر یونیزه استفاده می‌کند و در این شیوه گرمای شدید تولید می‌شود که به این وسیله موها را از بین می‌روند. این اشعه هیچ جهش سلولی به وجود نمی‌آورد و همان طور که ذکر شد، عمق نفوذ آن کم است، اما این احتمال وجود دارد که بافت‌های اطراف پرتوهای غیر یونیزه را جذب کنند.
 • برای پیشگیری از درد در زمان انجام لیزر از پمادهای بی حسی استفاده می‌شود. این پمادها توسط پوست جذب می‌شوند و به همین دلیل توصیه می‌شود از این کار در دوران بارداری پرهیز شود. البته از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا هیچ گونه دردی ایجاد نمی‌کند و می‌تواند برای زنان باردار گزینه خوبی باشد.
 • پوست بدن در دوران بارداری حساس‌تر از زمان‌های عادی است و به همین دلیل لیزر ممکن است با درد، قرمزی و خارش همراه باشد که شاید خارج از تحمل زنان باردار به نظر برسد.
 • برای این که دوره درمان با لیزر به نتیجه مطلوب برسد، به جلسات متعددی نیاز است. با دستگاه‌های قدیمی‌تر به 7 تا 8 جلسه بسته به جنس مو و رنگ پوست ممکن است به مراجعه متقاضی نیاز باشد. البته با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا این جلسات به دلیل کارایی بالا و سرعت زیاد به نصف می‌رسد. به این ترتیب ممکن است این مراجعات خانم باردار را با مشکل مواجه کند. مسئله مهم دیگر این است که در ماه‌های آخر نشستن و دراز کشیدن برای آنها بسیار مشکل می‌شود.
 • بدن به دلیل ترشح هورمون‌ها ممکن است دچار تغییراتی شود که این تغییرات در حصول نتیجه از انجام لیزر نیز بی تأثیر نخواهد بود.

بهتر است زنان باردار برای از بین بردن موهای زائد بدن خود به کلینیک‌های تخصصی مانند کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کنند و پیش از انجام با مشاوران صحبت کنند و تمام اطلاعات لازم را از آنها بگیرند.

ادامه خبر

رهایی از درد لیزر موهای زائد

یکی از مواردی که موجب می‌شود افراد برای از بین بردن موهای زائد از طریق لیزر اقدام نکنند، درد لیزر است. لیزر موها به شیوه سوزاندن ریشه مو انجام می‌شود و همین امر موجب سوزش و درد در فرد می‌شود. البته همان طور که همه ما می‌دانیم آستانه درد در افراد مختلف متفاوت است. پزشکان متخصص لیزر برای کاهش درد از راه حل‌های متفاوتی استفاده می‌کنند. استفاده از کرم بی حس کننده، گذاشتن یخ روی محل مورد نظر، نوشیدن یک بطری پیش از شروع لیزر و کوتاه کردن موها با ژیلت یک روز پیش از لیزر از راه‌هایی هستند که در کاهش دردها در زمان لیزر می‌کاهند.

بخشی از درد ناشی از لیزر به نوع پوست و جنس موی فرد متقاضی بستگی دارد. همچنین، میزان درد در نقاط مختلف بدن در زمان لیزر فرق دارد. افراد با پوست روشن و موی تیره کمترین عوارض را در اثر لیزر موهای زائد دارند. اما مهم‌ترین چیزی که در کاهش درد مؤثر است دستگاه لیزر است. در ادامه دستگاه لیزری را معرفی می‌کنیم که به طور معجزه آسایی از درد می‌کاهد.

رهایی از درد لیزر موهای زائد

رهایی از درد لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا

همان طور که گفتیم، مهم‌ترین مسئله در کاهش درد ناشی از لیزر موهای زائد نوع دستگاهی است که با آن لیزر انجام می‌شود. انتخاب دستگاهی که به سیستم خنک کننده مجهز است، موجب می‌شود بخش زیادی از دردها بر طرف شوند. خنک کننده دستگاه کندلا آن قدر قدرتمند است که در بیشتر موارد حتی بیمار به بی حس کننده نیز نیاز نخواهد داشت. خنک کننده این دستگاه مدرن و جدید، دقیقاً با هدف کاهش درد متقاضیان روی این دستگاه کار گذاشته شده است. شما با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی می‌توانید برای از بین بردن موهای زائد خود در هر نقطه از بدنتان با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا اقدام کنید. شما تنها حرکت دستگاه را روی بدن خود حس می‌کنید، بدون این که سوزشی شما را ناراحت کند.

یکی دیگر از بارزترین مشخصات دستگاه کندلا سرعت بالای آن است. دستگاه‌های قدیمی لیزر به دلیل داشتن سرعت پایین کار کردن با آنها درد بیشتری در بدن فرد به وجود می‌آورد. اما دستگاه کندلا در هر ثانیه 5 شات می‌زند که همین سرعت عملکرد بالا درد را به میزان زیادی کاهش می‌دهد. کارکرد بالای این دستگاه مقدار زیادی از موها را در همان جلسه اول از بین می‌برد و فرد متقاضی نباید نگران زمان و مراجعات مکرر و تعداد جلسات خود باشد. زیرا با دستگاه کندلا جلسات مراجعه برای لیزر به نصف می‌رسد. یعنی اگر قرار است با دستگاه قدیمی تا رسیدن به نتیجه 8 جلسه بیایید و بروید، با انتخاب دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا تعداد جلسات به نصف می‌رسد و همان نتیجه در نهایتاً 4 جلسه به دست خواهد آمد.

رهایی از درد لیزر موهای زائد

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

سرعت و دقت بالا و از همه مهم‌تر، بدون درد و سوزش بودن این دستگاه، آن را یکه تازه میدان دستگاه‌های لیزر کرده است. کلینیک پوست و مو تندیس که یکی از با سابقه‌ترین کلینیک‌های زیبایی در تهران است، با معضل درد لیزر آشنا بود و می‌دانست بسیاری از مراجعه کنندگانش از درد لیزر شکایت می‌کنند. به همین دلیل برای جلب رضایت مشتریان خود، کلینیک را به این دستگاه مدرن مجهز کرده است تا مشکلاتی که در گذشته با لیزر وجود داشت مرتفع شود. به این ترتیب، افراد با دستگاه کندلا در تعداد جلسات کمتر و با پرداخت هزینه پایین‌تر، نتیجه بهتری از لیزر موهای زائد بدن خود می‌گیرند. اگر تا به حال به دلیل وجود درد در زمان لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود اقدام نکرده‌اید، دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا شما را به لیزر بدون درد دعوت می‌کند.

 
ادامه خبر

تفاوت دستگاه‌های لیزر موهای زائد

 دستگاه‌های لیزر موهای زائد چه تفاوت هایی با هم دارند؟

دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد، دستاورد فناوری برای زیبایی است. هر فردی که می‌خواهد یک فکر اساسی برای حذف موهای زائد نقاط مختلف بدن خود بکند، لیزر بهترین چاره است. اما دستگاه‌های مختلفی با این فناوری و کاربرد در کلینیک‌های زیبایی و پوست و مو وجود دارند. مکانیزم اثر لیزر با نابود کردن رنگدانه‌های مو انجام می‌شود؛ در واقع، فولیکول‌های موهای زائد تخریب و امکان رشد موها گرفته می‌شود.

تفاوت دستگاه‌های لیزر موهای زائد

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

دستگاه‌های لیزر همان طور که گفتیم نام‌های مختلفی دارند که شاید به گوش شما هم خورده باشند. IPL دستگاهی است که با پالس نوری بر موهای زائد قسمت‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذارد. این پالس‌ها روی فولیکول موها می‌تابند و با ایجاد گرما موها را از بین می‌برند.

دستگاه Elight نیز ترکیبی از دستگاه IPL و RF است. اما نوع دیگر دستگاه لیزر Nd- YAG است که از رایج‌ترین دستگاه‌ها است. لیزر دایود نیز به طور پالسی کار می‌کند و عمق نفوذ آن زیاد است.

اما یکی از بهترین و مهم‌ترین دستگاه‌های لیزر که در بازار به دستگاه الکس معروف است، دستگاه لیزر الکساندرایت است. این دستگاه از مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر است و به دلیل عوارض کم و کارایی بالایی که دارد، افراد زیادی متقاضی لیزر با این دستگاه هستند.

پیرو پیشرفت‌هایی که در فناوری ایجاد شده است، دستگاهی به نام دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا به دنیای زیبایی وارد شده است که به دلیل مزایا و خصوصیات ویژه‌ای که دارد، از طرف داران زیادی برخوردار است. این دستگاه بسیار جدید است و به تازگی کلینیک پوست و مو تندیس توانسته است خود را به آن مجهز کند.

پیش از این نیز این کلینیک خدمات از بین بردن موهای زائد ارائه می‌کرده است، اما با ورود این دستگاه توانسته است توانایی‌های خود را ارتقا بخشد و افرادی که به هر دلیلی برای لیزر منع داشتند، خواهند توانست برای لیزر اقدام کنند.

تفاوت دستگاه‌های لیزر موهای زائد

تفاوت دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا با دیگر دستگاه‌های لیزر

همان طور که گفتیم این دستگاه تفاوت‌های اساسی با دستگاه‌های مدل قدیمی‌تر حتی مدل‌های برند الکساندرایت دارد. می‌توان تولید آن را انقلابی در حوزه زیبایی و از بین بردن موهای زائد دانست. نام این دستگاه GentleMax Pro است که عمر و کارایی آن با دیگر دستگاه‌ها قابل مقایسه نیست.

از مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به ایجاد درد کمتر در زمان انجام لیزر اشاره کرد. درد در انجام لیزر از عوامل بازدارنده برای برخی از افراد بوده است. به دلیل اهمیت این موضوع بوده که در دستگاه جدید این مورد لحاظ شده است تا افراد درد و ناراحتی کمتری در زمان کار با دستگاه لیزر متحمل شوند.

برای انجام لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا دیگر نیاز نیست تعداد جلسات زیادی برای آن مراجعه کنید. فرق این دستگاه با دستگاه‌های دیگر لیزر در سرعت بالای آن است، به این ترتیب که در هر ثانیه 5 شات با آن زده می‌شود که به این ترتیب تعداد موهایی که در جلسه اول از بین می‌روند زیاد است و همین موجب می‌شود به جای 8 جلسه یا در مواردی بیشتر، برای خیلی از افراد همین کار تنها در 4 جلسه انجام شود. سرعت بالای دستگاه، ساعت حضور جلسات را نیز کاهش می‌دهد.

از عوامل مؤثر در انجام لیزر و نتایج آن می‌توان به رنگ پوست و ضخامت و رنگ مو اشاره کرد. در کار با دستگاه‌های گذشته افراد با پوست تیره و موهای کرکی پاسخ کمتری می‌گرفتند و هر چه پوست روشن‌تر و موها تیره‌تر و ضخیم‌تر بودند، انجام لیزر برای آنها نتایج بهتری به همراه داشت. اما با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا این مشکل برای افراد وجود نخواهد داشت و هر کس با هر رنگ پوست و جنس مویی می‌تواند بدون نگرانی برای لیزر اقدام کند.

 

ادامه خبر

بهترین دستگاه لیزر 2017

بهترین دستگاه لیزر 2017 کدام است؟

دستگاه‌های لیزر موهای زائد این روزها پای ثابت کلینیک‌های زیبایی هستند. از دیرباز کم نبودند تعداد افرادی که با موهای زائد خود مشکل داشتند و همیشه دنبال راهی بودند که بتوانند برای همیشه آنها را از بین ببرند. لیزر هدیه فناوری به این افراد است. دیگر بر همه مسلم است که بهترین و سریع‌ترین راه از بین بردن موهای زائد متوسل شدن به دستگاه لیزر است. اما چه دستگاه لیزری؟ دستگاه‌های لیزر دارای انواع اقسام گوناگونی هستند. درست است که تکنولوژی همه آنها جدید است، ولی سرعت فناوری این روزها آنقدر زیاد است که همه چیز به سرعت در حال تغییر است و همه به دنبال بهترین‌ها هستند.

اگر می‌خواهید بدانید در میان دستگاه‌های زیادی که برای لیزر در کلینیک‌های پوست و مو وجود دارند، کدام دستگاه بهترین دستگاه لیزر 2017 است، سری به کلینیک پوست و مو تندیس بزنید. این کلینیک مدرن به تازگی خود را به پیشرفته‌ترین دستگاه لیزر روز دنیا مجهز کرده است. این دستگاه که نام آن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است، دیگر هیچ کدام از مشکلات گذشته دستگاه‌های لیزر را ندارد. قدرت و قابلیت این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد مثال زدنی است.

بهترین دستگاه لیزر 2017

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، بهترین دستگاه لیزر 2017

این دستگاه مدرن از مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مهم‌ترین مزایای آن که شاید برای خیلی از متقاضیان لیزر مهم باشد، کاهش درد در طی لیزر است. بعضی از نقاط پر موی بدن بسیار حساس هستند و خیلی از افراد مخصوصاً خانم‌ها طاقت درد لیزر با دستگاه‌های قدیمی را نداشتند. این دستگاه با مجهز شدن به یک خنک کننده به سادگی این معضل را از سر راه برداشته است. شاید تصور این که موهای شما برای همیشه در حال حذف هستند، اما شما هیچ احساس دردی ندارید کمی غیر قابل باور باشد، اما با دستگاه کندلا این کار امکان پذیر است. به این ترتیب، در زمان لیزر ممکن است حتی به بی حسی هم نیاز نداشته باشید.

مزیت مهم دیگر این دستگاه سرعت بالای آن است. این دستگاه در هر ثانیه 5 شات می‌زند و این ویژگی در یک دستگاه لیزر بی نظیر است. یعنی اگر شما متقاضی لیزر موهای کل بدن هستید، هرگز نباید نگران وقت باشید، زیرا با این دستگاه تمام موهای شما با سرعتی اعجاز آور برای همیشه خواهند رفت.

بهترین دستگاه لیزر 2017

یکی دیگر از مشکلاتی که دستگاه‌های لیزر قدیمی داشتند این بود که هر کدام برای یک نوع پوست و مو قابل استفاده بودند. پوست‌ها دارای درجات رنگی متفاوت از تیره و روشن هستند. موها نیز از نظر ضخامت و رنگ تنوع زیادی دارند. در گذشته اگر فردی با پوست تیره و موی نازک برای لیزر مراجعه می‌کرد، در جلسه مشاوره به او گفته می‌شد که ممکن است از انجام لیزر پاسخ صد در صدی نگیرد. اما به لطف وجود دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مشکل این افراد این نیز حل شده است. شما صاحب هر پوست و مویی که باشید با این دستگاه بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد خود خواهید گرفت.

تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص به متقاضی لیزر اعلام می‌شود. اگر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا را برای انجام لیزر انتخاب کنید، به دلیل این که در همان جلسه اول درصد زیادی از موها از بین می‌روند، احتمال این که به جلسات زیادی نیاز داشته باشید کم می‌شود. با دستگاه‌های قدیمی برای این که به نتیجه مطلوب برسید، در مواردی لازم بود، بسته به رنگ پوست و جنس مو، تا 6 جلسه برای لیزر مراجعه کنید، اما با این دستگاه جدید ممکن است جلسات شما به 3 جلسه کاهش یابد.

در صورتی که قصد دارید برای لیزر موهای زائد خود اقدام کنید، دستگاه کندلا که مناسب‌ترین، به صرفه ترین و سریع‌ترین دستگاه حال حاضر است انتخاب کنید.

 
ادامه خبر

جدیدترین روش لیزر موهای زائد در کلینیک تندیس

 

کلینیک پوست و مو تندیس همواره از مجهزترین کلینیک‌های زیبایی در تهران بوده و هست و همچنان در حال به روز کردن و تجهیز خود به دستگاه‌های مدرن دنیا است. این کلینیک با داشتن ویژگی مشتری مداری همیشه راحتی و بهره وری بیشتر متقاضیان خود را مد نظر دارد. با همین تفکر این مجموعه به تازگی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مدل 2017 ساخت امریکا که جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا است را تهیه کرده است. استفاده از این دستگاه مزایای زیادی دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بدون درد بودن
 • سرعت بالا
 • مناسب بودن برای افراد با انواع پوست و مو

مجموعه این ویژگی‌ها همه با هم را در کمتر دستگاه لیزری می‌توانید مشاهده کنید.

ویژگی‌های بی نظیر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

اگر از افرادی بوده‌اید که به دلیل داشتن پوست تیره و موهای نازک تا به حال برای لیزر اقدام نکرده‌اید، این مژده را به شما می‌دهیم که می‌توانید با دستگاه الکساندرایت کندلا برای از بین بردن موهای زائد خود به کلینیک تندیس بروید. طول موج این دستگاه قابل تنظیم است و همین ویژگی آن را برای تمام افراد با هر ویژگی پوست و مو مناسب کرده است. این دستگاه مخلوطی از دو لیزر است و چندین آیتم برای تنظیم دارد و این مشخصات آن را به دستگاهی با قابلیت بالا و کمترین عوارض تبدیل کرده است.

به دلیل توانایی بالای این دستگاه احتمال این که افراد به تعداد جلسات کمتری برای مراجعه نیاز داشته باشند وجود دارد که البته با معاینه فرد متقاضی در جلسه مشاوره توسط پزشک متخصص به او اعلام خواهد شد.

این دستگاه این توانایی را دارد که در هر ثانیه 5 شات بزند و این خصوصیت فوق العاده موجب می‌شود که در زمان کمتری کار لیزر انجام شود.

دستگاه کندلا به یک سیستم خنک کننده مجهز است که موجب کاهش درد و سوزش در زمان کار می‌شود. برای افرادی که تا به حال برای داشتن درد به خصوص در نواحی خاص از مراجعه برای لیزر اجتناب کرده‌اند، این دستگاه پیشنهاد مناسبی خواهد بود.

افراد خوش شانس دارای پوست سفید با موهای تیره و ضخیم نتایج کم نظیری از این دستگاه خواهند گرفت و مطمئن باشند که درصد زیادی از موها در همان جلسه ابتدایی برای همیشه از بین خواهند رفت. البته همان طور که گفتیم شما با داشتن هر نوع پوست و مویی نتیجه باور نکردنی از دستگاه کندلا خواهید گرفت. اگر با دستگاه‌های لیزر دیگر به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نکرده‌اید، به طور حتم با دستگاه کندلا این نتیجه نصیب شما خواهد شد.

با دستگاه لیزر مو الکساندرایت کندلا لیزر کنید و تخفیف ویژه بگیرید

همان طور که گفتیم به تازگی کلینیک تندیس خود را به بهترین دستگاه لیزر مجهز کرده است و کار با این دستگاه برای مشتریان گرامی از شب یلدا آغاز شده است. مراجعان کلینیک تندیس می‌توانند در بازه زمانی بین یلدا تا کریسمس برای از بین بردن موهای زائد اقدام کنند و از مزایای بی شمار دستگاه کندلا بهره ببرند.

افرادی که در این پروسه زمانی به کلینیک تندیس مراجعه و کار لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا را انجام دهند، نه تنها لیزر صورت به طور رایگان به آنها هدیه داده خواهد شد، بلکه یک کارت باشگاه مشتریان به ارزش 200 هزار تومان نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.

اگر تا به حال برای لیزر موهای زائد خود بنا به هر دلیلی اقدامی نکرده‌اید، این فرصت استثنایی که کلینیک پوست و مو تندیس در اختیار مشتریان خود قرار داده است را از دست ندهید. تنها چند روز دیگر مهلت دارید که برای همیشه از شر موهای زائد در هر ناحیه‌ای از بدن خود، از دست و پا گرفته تا زیر بغل، خلاص شوید.

 
ادامه خبر