زاویه سازی صورت، راز زیبایی هالیوودی‌ها

زاویه سازی صورت

وقتی صورت سوپر استارها و سلبریتی‌های هالیوودی را می‌بینید، متوجه زیبایی در آنها می‌شوید که فراتر از رنگ چشم، فرم بینی و برجستگی لب‌ها است. این ویژگی با نگاهی دقیق‌تر نمایان می‌شود. شاید حتی البته متوجه آن شدن هم کمی سخت باشد. اما نکته مهم در چهره این افراد مشهور که آنها را خاص و به یاد ماندنی می‌کند، زاویه دار بودن صورتشان است.

خوب حالا که متوجه این نکته شدید، حتماً اولین کاری که کردید این است که به جلو آینه رفته و صورت خود را در آینه برانداز می‌کنید تا ببینید چه شکلی است، زاویه دار است یا نه؟ اگر هست که خوش به حالتان و اگر نیست چه کار می‌توانید بکنید تا صورتتان زاویه دار شود؟

زاویه دار بودن صورت یعنی چه؟

البته مهم است که بدانید به چه چهره‌ای زاویه دار گفته می‌شود؟ پزشکان زاویه دار بودن صورت را برجسته بودن برخی نواحی صورت می‌دانند. در واقع ظاهر صورت از سه جزء اصلی پوست، بافت‌های نرم و استخوان‌های زیرین تشکیل شده است. پوست سالم و زیبا بخشی مهم از زیبایی صورت را تشکیل می‌دهد. حجم و موقعیت چربی نیز در ایجاد تناسب و هارمونی در چهره بسیار تأثیرگذار است. اما این ساختار استخوان‌های زیرین هستند که عناصر برجسته مانند استخوان‌های گونه، چانه و خط فک را بارزتر می‌کند.

البته وجود زوایا در صورت در تمام افراد دیده نمی‌شود. اما خوشبختانه روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توان از آنها استفاده و به صورت فرم جدید بخشید.

آیا زاویه دار کردن صورت امکان پذیر است؟

مهم‌ترین بخش‌های صورت که زاویه دادن به آنها صورت را زیبا می‌کند، فک و گونه‌ها هستند. اندازه و شکل فک باید با صورت هماهنگی داشته باشد. عقب یا جلو بودن آن نیز ترکیب صورت را نازیبا می‌کند. زاویه فک اولین جای صورت است که با برجسته ساختن آن صورت کات دار می‌شود. این نقطه دقیقاً جایی است که استخوان فک تحتانی به طرف گوش ادامه می‌یابد.

برای اصلاح و زاویه دار کردن فک از دو روش جراحی استفاده می‌شود:

1- کوچک کردن فک

2- کوچک کردن چانه

اما این دو شیوه هر دو جراحی هستند. جراحی به طور معمول به دلیل عوارض و پیامدهایی که دارد، افراد کمی به سراغ آن می‌روند. اما شیوه‌های دیگری برای اصلاح فک وجود دارد که به راحتی فرد می‌تواند به هدف مورد نظر خود دست یابد.

گونه‌های برجسته نیز از عناصر مهم زیبایی در صورت به ویژه در خانم‌ها هستند. کلینیک پوست و مو تندیس به طریقه‌های مختلف می‌تواند فک و گونه‌های شما را فرم بدهد و متفاوت از بقیه کند. متخصصان این کلینیک برای زاویه‌دار کردن صورت، ابتدا آناتومی صورت را بررسی می‌کنند و سپس شیوه مناسب را پیشنهاد می‌دهند.

کاربردهای زاویه‌دار کردن صورت چیست؟

کاربردهای زاویه‌دار کردن صورت فقط زیباسازی نیست. زاویه‌سازی برای افراد زیر مناسب است:

 • افرادی که دندان‌های خود را به یکدیگر فشار می دهند و دندان قروچه دارند
 • افرادی که گونه‌های لاغر یا فربه دارند
 • افرادی که خط فک ندارند یا خط فک آن‌‌ها بیش از حد معمول مردانه است.

شیوه‌های زاویه دار کردن صورت در کلینیک تندیس

تزریق بوتاکس

بوتاکس برای کاهش اندازه عضلات بزرگ فک به کار می‌رود. با ترزیق در چند ناحیه می‌توان به این شیوه چانه بزرگ را کوچک کرد. ایجاد خط فکی هم با بوتاکس شدنی است. البته برای این که زیبایی صورت شما دوام داشته باشد هر سه ماه باید آن را تمدید کنید. تزریق بوتاکس برای اینکه گونه‌ها برجستگی لازم را پیدا کنند قابل انجام است.

تزریق ژل

تزریق ژل در فک و گونه‌ها با هدف زاویه سازی انجام شدنی است. تزریق ژل فقط چند دقیقه طول می‌کشد و به طور دقیق و در اندازه لازم توسط متخصص باید صورت گیرد تا نتیجه لازم به دست آید.

تزریق چربی

تزریق چربی برای برجسته کردن نواحی صورت یکی دیگر از شیوه‌های پیشنهادی است. با این روش می‌توان تغییرات مؤثری در نواحی مختلف صورت به وجود ‌آورد. چربی مورد نیاز از خود بدن فرد گرفته می‌شود. این روش برای بزرگ و برجسته کردن چانه بسیار کارآمد است.  

 لیفت با نخ

یکی از کارآمدترین روش ها برای انجام زاویه سازی صورت، بدون درد و جراحی لیفت با نخ است.

 
ادامه خبر

درمان تخصصی لک‌های پوستی با استفاده از لیزر

لک‌های پوستی 

لکه‌های پوستی یکی از مشکلاتی هستند که به شکل‌های مختلف افراد با آنها درگیر هستند. در واقع، لک اختلافی جزئی در رنگ پوست است که به دلیل تفاوت در میزان رنگ‌دانه‌ ملانین به وجود می‌آید. هر چه رنگ‌دانه بیشتر باشد، رنگ پوست تیره‌تر می‌شود. علاوه بر ژنتیک، عوامل خارجی و داخلی زیادی در ایجاد آنها نقش دارند.

لایه برداری از پوست و استفاده از کرم‌ها و لوسیون‌ها از رایج‌ترین راه‌های درمانی لک‌ها هستند، اما لیزر از مدرن‌ترین راه‌هایی است که می‌تواند لک‌ها را به خوبی از روی پوست حذف کند.

انواع لک‌های پوستی

 • کک مک: لک‌های کوچک قهوه‌ای روشن هستند که در صورت، شانه و پشت دیده می‌شوند. کک و مک‌ها در تابستان پر رنگ‌تر و در زمستان کم‌ رنگ‌تر به نظر می‌رسند.
 • لک پیری: لک‌هایی هستند که در اثر تماس زیاد با آفتاب و بالا رفتن سن ایجاد می‌شوند. این لک‌ها نیز به رنگ قهوه‌ای هستند و گاهی در اندازه وسیع‌تر و پر‌ رنگ‌تر دیده می‌شوند.
 • لک حاملگی: این لک‌های قهوه‌ای رنگ در گونه‌ها، پیشانی و چانه دیده می‌شوند. این لک‌ها در برخی زنان بعد از زایمان ناپدید می‌شوند و روی پوست برخی دیگر تا سال‌ها ماندگارند.
 • لک‌های ناشی از سوء تغذیه: کبود ویتامین ب ۱۲، ویتامین آ، اسید فولیک و ویتامین سی لک‌هایی را در پوست به وجود می‌آورند.
 • لک ناشی از مصرف دارو: مصرف برخی داروها به شکل‌های مختلف در پوست ایجاد لک می‌کند که ممکن است موجب تیرگی در نواحی جوش‌ها شود.
 • لک ناشی از التهاب پوست و بیماری‌‌ها: این نوع لک‌ها در اثر التهاب پوست در اثر برخی بیماری‌ها،‌ سوختگی، جوش جوانی دست کاری شده وغیره به وجود می‌آیند. بعضی بیماری‌ها مانند نارسایی کبدی نیز ممکن است لک‌هایی را روی پوست ایجاد کنند.
 

درمان لک‌های پوستی

برای درمان لک‌های پوست منشأ ایجاد آنها باید شناسایی شود. به طور معمول، پزشک متخصص پوست با معاینات و گرفتن آزمایش‌های لازم و یا حتی تکه برداری از پوست علت را معلوم و راه درمان را به بیمار پیشنهاد خواهد کرد. اما این روزها یکی از شایع‌ترین و بهترین راه‌های درمان این لک‌ها استفاده از دستگاه‌های لیزر است. میزان رضایت افرادی که از لیزر برای درمان لک‌های پوستی خود استفاده کرده‌اند نشان می‌دهد که این روش یکی از بهترین روش‌های درمانی لک‌ها است.  

لیزر فراکشنال CO2 درمان مناسب لک‌های پوست

در کلینیک پوست و مو تندیس، لیزر فراکشنالCO2  بهترین سیستم لایه برداری پوست انجام می‌شود. این لیزر لایه برداری را به شکل ستون‎های نقطه‌ای و میکروسکوپی انجام می‎دهد. در این شیوه احتمال بروز عفونت و سایر عوارض جانبی به‌شدت کم است. با لیزر علاوه بر جای زخم، لک بارداری، کک و مک، چاله‌های فرو رفته در سطح پوست و جای جوش قابل درمان است.

عوارض بعد از این لیزر کم است. زخم سطحی ایجاد شده به ۳ تا ۵ روز و قرمزی به ۲ تا ۴ هفته زمان برای بهبودی نیاز دارد. برای دریافت نتیجه مطلوب فرد باید ماهی یک بار ۳ تا ۴ جلسه مراجعه کند.

بلافاصله پس از لیزر پوست ملتهب می‌شود. این التهاب با کمپرس سرد بر طرف خواهد شد. ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از لیزر محل لیزر حالت آفتاب سوختگی می‌یابد و ۳ تا ۶ روز با پوست‌اندازی رفع می‌شود. در این مدت باید از کرم‌هایی با تجویز پزشک برای ترمیم پوست استفاده شود. از قرار گرفتن در برابر آفتاب شدید باید خودداری شود، زیرا بر درمان تأثیر منفی می‌گذارد.

با هر جلسه مراجعه لک‌ها کمتر و کمتر می‌شوند و در نهایت پس از جلسه چهارم با توجه به نوع لک‌ها تأثیر لیزر به طور شگرفی خود را نشان می‌دهد. ممکن است پزشک تشخیص دهد که با توجه به نوع فرو رفتگی‌ها و لک‌های روی پوست بیمار به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارد.  

ادامه خبر

دانستنی‌هایی مفید در مورد دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

 دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

«لاغر شوید و لاغر بمانید!» شاید فکر کنید که یک جمله شعارگونه است که همگی بارها شنید‌ه‌اید و به دلیل زیاد به گوش رسیدنش معنای واقعی خود را از دست داده است. اما ما در این مقاله می‌خواهیم دستگاه لاغری بادی اسکالپتور را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن، جمله «لاغر شوید و لاغر بمانید» نماد عینی پیدا خواهد کرد.

این دستگاه چربی‌هایی که طی سال‌ها است در نقاط مختلف بدن شما جمع شده‌اند، به خوبی شناسایی، تجزیه و از بدن خارج می‌شوند. فرآیندی که در نهایت به خوش اندامی شما منجر خواهد شد. اما نکته مهمی که درباره این دستگاه لاغری وجود دارد این است که چربی‌های احشایی که از بین بردن آنها به سادگی اتفاق نمی‌افتد، با این دستگاه از بدن شما حذف خواهند شد.

 انواع چربی در بدن را بشناسید

چربی‌ها در بدن کالری اضافه دریافتی را به شکل ایمن ذخیره می‌کنند که فرد در زمان گرسنگی بتواند از آنها استفاده کند. چربی‌ها به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 • قهوه‌ای
 • سفید
 • زیر پوستی
 • احشایی
 • شکمی

افراد لاغر نسبت به افراد چاق چربی قهوه‌ای بیشتری دارند. کالری اضافی با تحریک این چربی می‌سوزد. چربی سفید در بدن بیشتر از چربی قهوه‌ای است. کار این چربی ذخیره انرژی در بدن است.

چربی زیر پوستی نسبت به چربی احشایی مشکلات کمتری را ایجاد می‌کند. چربی احشایی اطراف اعضای درونی شکم را می‌پوشاند و متأسفانه سلامت افراد به این ترتیب به خطر خواهد افتاد. افرادی که شکم بزرگی دارند، باید به وجود این چربی‌ها در بدن خود شک نکنند. چربی‌های احشایی ممکن است مقدمه بروز بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی باشند.

چربی شکمی شامل چربی زیر پوستی و احشایی می‌شود. این چربی نسبت به چربی موجود در باسن یا ران سلامتی را بیشتر با خطر مواجه می‌کند. به همین دلیل نه تنها به خاطر زیبایی، بلکه بهتر است افراد برای پیشگیری از بیماری‌های خطرناک اقدام به درمان چاقی خود کنند.

بادی اسکالپتور، قاتل چربی‌های اضافی

این دستگاه با استفاده از میدان مغناطیسی عمل می‌کند. یعنی با فعال شدن کانال‌های کلسیمی انقباضات ماهیچه‌ها را تحریک می‌کند. می‌توان گفت تمام چربی‌هایی که سال‌ها است در بدن شما جا خوش کرده‌اند، با این دستگاه بدون هیچ گونه ایجاد درد، عارضه یا خطری خودشان تشخیص می‌دهند که جایشان دیگر در بدن شما نیست و از بدن شما خارج می‌شوند. خروج این چربی‌ها بعد از تجزیه به وسیله دستگاه از طریق سیستم لنفاوی اتفاق می‌افتد.

البته برای این که بتوانید چربی‌های احشایی را حسابی مورد تهاجم قرار دهید، باید در کنار استفاده از این دستگاه، در هفته سه بار به مدت ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی سبک مانند پیاده روی یا دویدن آرام داشته باشید. با این کار تأثیر دستگاه روی شما چند برابر خواهد شد.

از بین بردن چربی‌های قسمت‌هایی مانند شكم، پهلو، لگن، ران، ساق پا، بازوها و غبغب با رژیم غذایی و ورزش به سادگی امکان پذیر نیست و یک پروسه طولانی مدت است. اما این دستگاه شما را به سرعت به خواسته‌تان می‌رساند.  

برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به چند جلسه نیاز دارید؟

شاید ابتدا به نظرتان برسد که مدام باید برای لاغر شدن به کلینیک مراجعه داشته باشید. اما تعداد جلسات کار با این دستگاه لاغری تنها 12 جلسه 30 دقیقه‌ای یا 9 جلسه 40 دقیقه‌ای است. توصیه متخصصان به متقاضیان لاغری این است که جلسات استفاده خود را به صورت هفتگی زمان‌بندی کنند، به نحوی که جلسات در هر هفته 2 تا 3 مرتبه تکرار شوند. همان طور که گفتیم استفاده از این دستگاه هیچ خطری برای افراد ندارد. تازه شاید باور نکنید که نه تنها این دستگاه دردی برای شما ایجاد نخواهد کرد، بلکه کار تجزیه چربی‌ها آنقدر به آرامی صورت می‌گیرد که متوجه هیچ چیز نخواهید شد و به خواب خواهید رفت.

ادامه خبر

بهترین راهکار برای درمان لک و چروک پوست دست

 درمان لک و چروک پوست دست

اگر فکر می‌کنید که جای پای گذر زمان در دستانتان آنقدر ماندگار است که با هیچ چیز برداشته نمی‌شود، سخت در اشتباه هستید. پیشرفت علم و فناوری دست به دست هم دادند تا بتوانند پوست شما را مانند سال‌ها پیش کنند؛ مانند آن روزهایی که جوان بودید.

روانشناسی می‌گفت اگر می‌خواهید آدم‌ها به خصوص خانم‌ها را بشناسید بخشی از شخصیت آنها در دستهایشان نمایان است. اما از آنجا که دست در معرض تماس زیادی با محیط بیرونی است ممکن است دچار مشکلات زیادی شود. البته استفاده زیاد از آب و مواد شوینده، زیادی در معرض آفتاب بودن و از همه مهم‌تر افزایش سن می‌توانند روی پوست دست شما تأثیر بگذراند.

برای شروع می‌توان از کرم‌ها و لوسیون‌ها استفاده کرد. البته در موارد پیشرفته مانند لکه‌های قهوه‌ای پوست و لکه‌های پیری، چین و چروک، ترک‌ها و رگ‌های برجسته باید از روش‌های درمانی در کلینیک‌ها استفاده کرد. یکی از بهترین و مدرن‌ترین کلینیک‌ها در تهران برای انجام این کار کلینیک پوست و مو تندیس است.

روش‌های جوان‌سازی پوست دست در کلینیک پوست و مو تندیس

 • لیزر درمانی
 • میکرودرم
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • RF Fractional

لیزر درمانی برای از بین بردن چروک دست‌ها

جوان‌سازی پوست دست با استفاده از این روش برای رفع لکه‌های پوست، چین و چروک و آثار پیری دست توصیه می‌شود. همین که ناهمواری‌ها و خطوط از روی دست حذف شوند، تغییرات بسیاری در دست ایجاد می‌شود. در این روش با استفاده از آسیب حرارتی کنترل ‌شده التیام زخم تحریک می‌شود و این عمل موجب افزایش عوامل رشد و در نهایت بازسازی پوست خواهد شد.

جوانسازی پوست دست‌ها با میکرودرم

در این شیوه درمانی از کریستال‌های کوچک برای پوسته ‌پوسته کردن و در نهایت از بین بردن لایه خارجی پوست استفاده می‌شود. سپس دست‌ها برای رفع روغن اضافی و آلودگی‌ها شسته می‌شود. بعد از آن کریستال‌های اکسید آلومینیوم روی دست مالش داده می‌شوند. به این ترتیب سلول‌های مرده و قدیمی پوست جای خود را به سلول‌های جدید می‌دهند.

 رفع چین و چروک ‌دست‌ها با تزریق ژل

با این شیوه چین و چروک‌ها با استفاده از ژل تزریقی پر می‌شوند و از بین می‌روند. لاغر و استخوانی بودن دست نیز به این شیوه اصلاح می‌شود. از مزیت این شیوه می‌توان به دیدن نتیجه بلافاصله بعد از انجام تزریق اشاره کرد.

بهبود ظاهر دست‌ها با تزریق چربی

با این روش درمانی نیز چین و چروک‌ها از بین می‌روند. در این شیوه به دلیل این‌ که چربی لازم از بدن خود فرد گرفته می‌شود، بدون عارضه است. چربی‌ها جای رگ‌ها و تاندون‌ها را روی دست کم رنگ می‌کنند که این مسئله در زیبایی بسیار مؤثر است. نتیجه این درمان نیز مانند تزریق ژل بعد از پایان قابل مشاهده است.

RF Fractional مؤثرترین روش‌ درمانی جوان‌سازی دست

در این روش با تولید کلاژن چین و چروک‌ها و لکه‌ها از بین خواهند رفت. ممکن است بیماران بعد از عمل، احساس تنگی و فشردگی در پوست دست خود کنند که به زودی رفع خواهد شد. به دلیل ماندگاری این شیوه آن را یکی از بهترین روش‌های جوانسازی برای پوست دست می‌دانند.

 مزایای جوان‌سازی پوست دست کدامند؟

 • پوست دست‌ها ظاهری جوان‌ می‌یابد و نرم خواهد شد.
 • اگر نواحی دیگر مانند صورت و گردن درمان شده باشند، با جوانسازی دست‌ها زیبایی تکمیل خواهد شد.
 • تمام شیوه‌های بالا تقریباً بدون درد و غیر تهاجمی هستند.
 • همین که برای درمان به بستری شدن، جراحی و زمان نقاهت و استراحت بعد از عمل نیاز نیست، افراد بیشتری را ترغیب به انجام این کار می‌کند.
 • جوانسازی پوست دست برای زنان و مردان با خصوصیات پوستی متفاوت انجام شدنی است.
 • اعتماد به نفس را در افراد بالا می‌برد. به خصوص آنها که به دلیل وجود لکه‌ها و نازیبایی دستانشان در رنج بودند.
ادامه خبر

موهایی براق، پوستی شفاف با مزوتراپی

مزوتراپی

تا وقتی جوان هستیم و پوستمان صاف و موهایمان پر پشت و زیبا است، به این فکر نمی‌کنیم که روزی در اثر گذر زمان ما هم پیر می‌شویم و کم کم چروک‌های روی پوست خود را نشان می‌دهند و موها درخشش و زیبایی جوانی را نخواهند داشت. گاهی ممکن است به این فکر کنیم که اگر می‌توانستیم جلوی چروک افتادن روی پوست در اثر پیری را بگیریم، خیلی خوب می‌شد. اما این امر گریزناپذیر است.

بهتر است این اتفاقات را به عنوان معضل در نظر نگیرید. یعنی طوری به آن نگاه نکنید که چاره‌ای برای آن وجود ندارد و حل نشدنی است. باید این خبر خوب را به شما بدهیم که راه‌های زیادی وجود دارد که با آن می‌توان جوانی را دوباره به خود هدیه داد.

یکی از عمل‌های زیبایی که نتایج خوبی از آن گرفته شده است، مزوتراپی است. این روش جزء معدود درمان‌های است که هم برای چین و چروک‌های ایجاد شده روی پوست و هم پیشگیری از ریزش مو قابل انجام است. مزوتراپی در کلینیک پوست و مو تندیس توسط متخصصان و پزشکان بعد از بررسی‌های لازم انجام می‌شود و به این ترتیب فرد داوطلب کمترین عارضه و بیشترین نتیجه را از این کار خواهد گرفت. اگر می‌خواهید پیش از اقدام با این روش به خوبی آشنا شوید، ادامه این مقاله را بخوانید.

با مزوتراپی آشنا شوید

در این شیوه درمانی، داروهای هومیوپاتیک را وارد پوست می‌کنند. ورود این داروها به روش تزریق زیر یا داخل جلدی مخروطی صورت می‌گیرد. مواد این درمان مخلوطی از عصاره‌های گیاهی، مواد هومیوپاتیک، داروها، ویتامین‌ها و سایر مواد حیاتی در دوز بسیار پایین است.  

این مواد در قسمت‌های مختلف پوست قابل تزریق هستند. این روش برای تمام افراد با هر جنس پوست و مویی مناسب است. ترکیب‌ و مقدار مواد مورد استفاده برای هر مشکلی متفاوت است. تأثیر این شیوه چه روی پوست و چه روی مو موقتی است و به تمدید نیاز دارد. فاصله تزریق در نوبت‌های اول کوتاه‌تر و در نوبت‌های بعد طولانی‌تر است.

نه تنها برای پوست از آن می‌توان برای موها نیز استفاده کرد. با مزوتراپی مو، ریزش موها تا حد قابل ‌ملاحظه‌ای کاهش می‌یابند. همچنین، در مواردی رشد مجدد موها مشاهده شده است.

چه کارهایی می‌توان با مزوتراپی انجام داد؟

 • کشیدن پوست صورت و رفع افتادگی پوست
 • بر طرف کردن پف و تیرگی دور چشم و افتادگی پلک‌ها
 • پیشگیری از ریزش موها
 • درمان چاقی موضعی
 • درمان افتادگی پوست بدن
 • درمان لک حاملگی در صورت و ترک خوردگی پوست بدن
 • درمان لک صورت
 • حذف غبغب

مزایا

 • روشی غیرتهاجمی است.
 • پس از درمان نیاز به استراحت نیست و فرد می‌تواند کارهایی که همیشه انجام می‌داده است را انجام دهد.
 • زمان بهبودی کوتاه است و در مدت ۴ تا ۵ هفته نتیجه به خوبی قابل مشاهده است.
 • از نظر هزینه نسبت به سایر روش‌ها به صرفه‌تر است.

عوارض

 • تزریق در این شیوه با درد همراه است.
 • ایجاد کبودی، قرمزی، ورم و التهاب در این روش در ناحیه تزریق و اطراف آن طبیعی است.
 • احتمال ایجاد عفونت وجود دارد.
 • احساس سوزش نیز طبیعی است.

اگر قصد انجام مزوتراپی را دارید، به این نکات توجه کنید:

 • می‌توان برای درمان چین و چروک‌ قسمت‌هایی در صورت که حرکت عضلانی ضروری نیست، از بوتاکس استفاده کرد و بعد با مزوتراپی پوست را کشید.
 • بعد از استفاده از این روش باید از ورزش‌های موضعی حتی شده در حد ماساژ استفاده شود.
 • بعد از انجام این روش درمانی، گنجاندن پروتئین در رژیم غذایی توصیه می‌شود.
 • این احتمال وجود دارد که فرد به مواد تزریقی حساسیت نشان دهد. افرادی که میزان حساسیت آنها به داروها و مواد بالا است بهتر است دقت لازم را در انتخاب این شیوه درمانی داشته باشند.
ادامه خبر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در بازار ایران چیست؟

حذف موهای زائد به شیوه‌های مختلف همیشه انجام می‌شده است، اما این روزها همه به دنبال این هستند که راحت ‌ترین، کم عارضه‌‌ترین، سریع‌‌ترین و ایمن‌‌ترین راه را برای خودشان انتخاب کنند. همه می‌دانیم که از بین بردن موها با انواع و اقسام دستگاه لیزر انجام شدنی است و تمام انتظاراتی که از آن می‌رود را برآورده می‌کند.

دستگاه‌های لیزر چند سالی است که وارد کلینیک‌های زیبایی ایران شده‌اند و کارآمد بودن و نتیجه مثبت گرفتن از کار کردن با آنها برای همه ثابت شده است. اما این که از چه دستگاهی برای لیزر استفاده شود با توجه انواع مختلف آنها آمهم است. گاهی ممکن است یک انتخاب اشتباه، داوطلب لیزر را مجبور کند که تعداد جلسات بیشتری را برای مراجعه صرف و هزینه بالاتری را پرداخت کند.

یکی از مهم‌ترین مسائل در انجام لیزر انتخاب یک کلینیک مناسب و مجهز است. کلینیک پوست و موی تندیس به جدیدترین دستگاه لیزر به نام الکساندرایت کندلا مجهز است که توانسته امنیت، سلامت و زیبایی را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان بیاورد.

دستگاه‌های لیزری که در کلینیک تندیس استفاده می‌شوند‌

دستگاه‌های لیزر که در کلینیک تندیس استفاده می‌شدند، از نوع دستگاه لیزر الکساندرایت آپوجی بود که ساخت کشور آمریکا است. این دستگاه بسیار عالی است و افراد زیادی از آن پاسخ رضایت بخشی گرفته‌اند. با این حال، این میزان رضایت برای کلینیک تندیس که همیشه در پی فراهم کردن رفاه هر چه بیشتر حال بیماران خود است، کافی نیست. به همین علت با تهیه‌ی دستگاه جدید الکساندرایت کندلا توانسته است مشتریان لیزر مو را کاملا راضی نماید.

این دستگاه بسیار مدرن است و از فناوری‌های روز دنیا به خوبی در آن استفاده شده است. نام حک شده روی دستگاه GentleMax Pro و ساخت شرکت کندلا (CANDELA) است.

این دستگاه، نسل چهارم دستگاه‌های الکساندرایت است و تمام نقص‌های کمی که ممکن بود موجبات نارضایتی افراد را فراهم کند در این دستگاه بر طرف شده‌اند. همین ویژگی‌ها آن را به بهترین دستگاه لیزر نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا تبدیل کرده است.

چرا دستگاه الکساندرایت کندلا بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران است؟

دستگاه الکسانداریت کندلا به خاطر مزایای ییشمارش، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در ایران است. اگر تصمیم گرفته‌اید موهای خود را با لیزر برای همیشه حذف کنید، بهتر است به جز کندلا به سراغ هیچ دستگاه دیگری نروید.

مزایای لیزر موها با دستگاه کندلا

مزایای لیزر موها با دستگاه کندلا به شرح زیر است:

 • مهم‌ترین ویژگی که شما را ترغیب می‌کند کندلا را انتخاب کنید، بدون درد بودن آن است. زیرا این دستگاه کار لیزر را کاملاً بدون درد انجام می‌دهد و در مواردی حتی به بی حسی نیز نیاز ندارد.
 • دومین خصوصیتی که راه دیگری برای شما که داوطلب لیزر هستید باقی نمی‌گذارد، سرعت بالای این دستگاه است. به این ترتیب لازم نیست زمان زیادی را برای ماندن در کلینیک صرف کنید.
 • یکی دیگر از مسائل مهم در مورد این دستگاه، تعداد جلسات مراجعه‌ی فرد متقاضی است. هر چه دستگاه بهتر عمل کند، مراجعات فرد برای لیزر را کمتر خواهد کرد. در مواردی افراد تنها با سه جلسه مراجعه توانسته‌اند نتیجه‌ی تمام و کمال را با این دستگاه دریافت کنند.
 • یکی از نگرانی‌هایی که افراد داوطلب لیزر دارند، رنگ پوست و نوع موهایشان است. برخی بر این باورند که افراد با پوست تیره، نتیجهی خوبی از انجام لیزر نمی گیرند. یا آنها که موهای نازک و کرکی دارند نگران ضخیم‌تر شدن موهایشان هستند. این مژده به شما داده می‌شود که لیزر با دستگاه کندلا هیچ کدام از این مشکلات را ندارد و افراد با هر نوع رنگ پوست و جنس مویی، بهترین نتیجه‌ی ممکن را خواهند گرفت. برای اطلاعات بیشتر، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.
ادامه خبر

قرعه کشی ویژه ولنتاین

قرعه کشی ویژه ولنتاین تندیس با حضور هنرمند محبوب بهنوش بختیاری

در راستای وعده ای که کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس به هواداران خود به مناسبت ولنتاین داده بود، مراسم قرعه کشی در تاریخ 2/12/96 با حضور هنرمند محبوب و دوست داشتنی سرکار خانم بهنوش بختیاری، پرسنل تندیس و جمعی از مشتریان و دوستداران برگزار شد. در طی این مراسم 3 نفر به قید قرعه انتخاب شدند که کلینیک تندیس برای هریک از برندگان سکه بهار آزادی در نظر گرفت. اسامی برندگان به شرح ذیل می باشد: 1 – آقای عبدالحمید مرتضوی 2 – خانم پریسا حسین پور 3 – خانم شیوا ابن یامینی جوایز برندگان خوش شانس تندیس در روز سه شنبه 8/12/96 در مجموعه تندیس به آنها اهدا میشود.   [video width="640" height="480" m4v="http://clinictandis.com/wp-content/uploads/2018/02/1-Min-Ghore-Keshi_317.m4v"][/video]
ادامه خبر