کلینیک تخصصی تندیس

10/10 1395
تزریق ژل زیبایی و آشنایی با روش انجام، هزینه، مزایا و عوارض آن تا به حال به چین و چروک صورت خود در آینه دقت کرده‎اید؟ آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که اگر این چین و چروک مانند دورانی که سن‌تان کمتر بود و خبری از این چین و چروک‌ها نبود، دوباره محو شوند چقدر در روحیه و شادابی شما اثر خواهد داشت؟ آیا تا به حال با دیدن یک چهره مشهور مثلا بازیگران تلویزیون یا سینما وسوسه شده‌اید که برای زیباتر شدن اقداماتی انجام دهید؟ اگر تا کنون به این موارد فکر کرده‎اید باید بگوییم که حقیقتا زیبایی تاثیر بسیار زیادی در کیفیت زندگی شما خواهد داشت و نباید از این موضوع غافل شده و سَرسَری از کنار پاسخ این سوالات بگذرید. اگر دوست دارد چین و چروک پوست صورت شما رفع شده و مجددا شاداب و جوان شود، یا وسوسه شده‎اید که مانند یک چهره مطرح لب‎ یا گونه‎هایی برجسته و زیبا داشته باشید، تزریق ژل زیبایی  راه حل مناسبی است. اگر تزریق ژل زیبایی توسط متخصص حاذق و مجربی انجام شود، شما بی هیچ دردسری به هدف خود دست خواهید یافت.  

نواحی مناسب برای استفاده از ژل

از ژل برای بخش‎هایی از صورت که دارای چین و چروک و خطوط عمیق است، می‎توان استفاده کرد. برای فرم دهی، حجم دهی در نواحی از صورت هم چون چانه، لب و گونه نیز تزریق ژل زیبایی نتایج عالی خواهد داشت. از جمله دیگر موارد استفاده از ژل برای رفع خط اخم و خنده است. برای کاهش گودی زیر چشم و یا فرورفتگی بخش‌های دیگری از پوست نیز می‎توان از این روش استفاده نمود. در کلینیک تندیس پزشکان برای درمان موارد زیر از تزریق ژل زیبایی استفاده می‎کنند: پر کردن صورت، رفع جای جوش، برجسته کردن و فرم دادن لب، چانه و گونه، درمان پف زیر چشم، رفع خط اخم و خنده، زیبایی بینی بدون نیاز به جراحی زیبایی، برطرف کردن چین و چروک دور چشم، لیفت گردن، رفع اثر بخیه و جای زخم، رفع گودی و سیاهی زیر چشم، درمان افتادگی پوست صورت و گردن، چاقی موضعی، درمان چین و چروک پوست صورت.  

کاندیداهای مناسب برای تزریق ژل زیبایی

تمام افرادی که نشانه‌های اولیه پیری در پوست آنان نمایان شده است، می‌توانند از این روش استفاده کنند. با تزریق ژل زیبایی می‎توان چین و چروک صورت را اگر کم عمق باشد به طور کامل رفع نمود و در صورت عمیق بودن تا حد زیادی محو کرد. هر چند تزریق ژل روند پیری را متوقف نمی‎کند اما قادر است نیاز به استفاده از روش‌های تهاجمی‌ی تر نظیر کشیدن ابرو، کشیدن صورت و روش‎های دیگر را به تاخیر بیندازد.  

مزایای تزریق ژل مزایای تزریق ژل

تزریق ژل زیبایی، روشی غیرتهاجمی است که نیاز به بستری شدن و یا ریکاوری طولانی مدت ندارد و شما بلافاصله پس از انجام عمل تزریق ژل می‌توانید به انجام کارهای روزمره خود بپردازید و نیاز به هیچ گونه استراحتی وجود ندارد. تزریق ژل زیبایی زیست تجدید پذیر است و بسیار کم منجر به واکنش می‎شود. نتیجه استفاده از ژل بلافاصله پس از انجام عمل تزریق برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود. بسیاری از چین و چروک‎های عمیق که شیوه‎های دیگر قادر به رفع آن نیست با تزریق ژل درمان می‎شود.  

روش تزریق ژل زیبایی

ژل‎هایی که برای درمان استفاده می‎شود دارای مواد بی حسی موضعی است که درد را به حداقل می‌رساند. پس از تزریق ژل روی آن یخ قرار داده می‎شود. یک نکته بسیار مهم در تزریق ژل میزان تزریق است. پزشکان کلینیک تندیس (طب آفتاب) با تبحر خاصی که در این زمینه دارند، این روش را طوری انجام می‎دهند که محل تزریق ژل به طور مصنوعی و پف کرده به نظر نخواهد رسید. خود شما نیز می‎توانید در مورد میزان برجستگی و فرم نظر دهید چرا که بلافاصله پس از تزریق نتایج قابل مشاهده است. در ضمن این ژل در مدت 6 الی 12 ماه در بدن شما تجزیه خواهد شد، اگر پیش از این تزریق ژل را در با ناکامی تجربه کرده‎اید می‎توانید پس از تجزیه شدن این بار انجام این کار را به پزشکان حاذق تندیس بسپارید تا تفاوت را احساس نمایید. ژل‎های مورد استفاده پزشکان تندیس، از بهترین و معتبرترین ژل‎های موجود در بازار است که افزون بر دارا بودن تائیدیه‎های معتبر اروپا و آمریکا، مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران نیز می‎باشد.  

عوارض تزریق ژل

پس از انجام تزریق در محل‌های تزریق ژل در صورت یا بدن شما کبودی، ورم، قرمزی و حساسیت یا خونریزی را ممکن است مشاهده کنید که تمامی این موارد ظرف مدت 24 الی 48 ساعت پس از تزریق به طور کامل رفع خواهد شد. در موارد بسیار اندکی واکنش آلرژیک به ژل در افراد مشاهده شده است، اما باید گفت در بیشتر افراد این حالت رخ نخواهد داد. در کل می‎توان گفت ژل‎ها بدون عارضه هستند و تنها عوارض ان ممکن است همان ورم و قرمزی و... که در بالا گفته شد باشد که آن هم پس از مدتی بدون نیاز به هیچ درمانی رفع می‎شود.  

هزینه تزریق ژل

با توجه به مقدار ژل مصرفی برای برجسته سازی یا رفع چین و چروک که در افراد مختلف، متفاوت است. هزینه آن نیز یکسان نبوده اما شما برای اطلاع از هزینه دقیق انجام تزریق ژل می‎توانید به کلینیک تندیس مراجعه نموده و یا با کلینیک تماس بگیرید تا از بازه قیمت‎ها باخبر شوید.    
دسته بندی: مقالات


امتیاز به این محصول
بازدیدها: 0 نظرات: 0 نویسنده: مدیر
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود