کلینیک تخصصی تندیس

08/27 1396

چهره ای شاداب با جوانسازی پوست صورت

امروزه با پیشرفت‌های زیادی که در علم پزشکی و فناوری رخ داده است، در عمل‌های جراحی هم تغییرات زیادی اتفاق افتاده است. انسان‌های همیشه در جستجوی زیبایی نیز از این پیشرفت‌ها به خوبی در جهت زیباتر شدن استفاده کرده‌اند. روش‌های زیادی از دل همین تغییرات به وجود آمده‌‌اند که یکی از آنها جوانسازی پوست است. در تمام کلینیک‌ها روش‌هایی برای جوانسازی در حال انجام است. شیوه مناسب برای هر پوستی و هر کاری که با توجه به نوع مشکل آن باید انجام شود، باید توسط پزشک متخصص در کلینیک تشخیص داده شود نه افرادی که در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها به کار مشغول هستند.

می‌توانید برای تزریق ژل، تزریق بوتاکس، تزریق چربی، مزوتراپی پوست، جوانسازی با میکرونیدلینگ، جوانسازی با هایفوتراپی، جوانسازی با RF Fractional، جوانسازی با لیزر و لایه برداری با میکرودرم به کلینیک پوست و مو تندیس مراجعه کنید و استفاده از هر کدام از این شیوه‌ها شما را یک قدم به جوانی نزدیک‌تر خواهد کرد.

 جوانسازی پوست صورت

در کلینیک تندیس چه کارهایی در جهت جوانسازی پوست صورت انجام می‌شود؟

تزریق ژل برای از بین رفتن چین و چروک‌ها استفاده می‌شود. برای درمان و رفع گودی و سیاهی دور چشم، از میان بردن خط اخم و خنده و فرم دادن به لب، گونه و چانه این روش کاربرد دارد. بوتاکس هم شیوه دیگری است که برای رفع چین و چروک‌ها به ویژه آنها که در اثر بالا رفتن سن ایجاد شده است شیوه بسیار مناسبی است. تزریق بوتاکس برای خط‌های اخم و خنده و خطوط افقی در پیشانی کارکردی عالی دارد.

در تزریق چربی نیز از قسمت‌های مختلفی مانند شکم، ران و باسن فرد چربی برداشته می‌شود و به قسمت مورد نظر تزریق می‌شود. از این چربی برای پر کردن خطوط چهره استفاده می‌شود. مزوتراپی پوست نیز از روش‌های درمانی جدیدی است که با افزایش قوام پوست، لیفت صورت و از میان برداشتن لک‌ها و تیرگی‌های پوست کاربرد دارد. برای رفع پف، سیاهی و گودی اطراف چشم‎ها و درمان منافذ باز پوست صورت مزوتراپی یکی از بهترین شیوه‌ها است.

جوانسازی با میکرونیدلینگ نیز که در کلینیک پوست و مو تندیس انجام می‌شود، برای بازسازی و ترمیم آسیب‌های وارد شده به پوست استفاده می‌شود. این شیوه با یک دستگاه مجهز به سوزن به همین نام انجام می‌شود. برای از بین بردن جای زخم‌ها، ترک‌های پوستی، درمان لک‌ها، رفع آکنه و درمان منفذهای پوست و چین و چروک کاربرد دارد.

جوانسازی با هایفوتراپی برای لیفت صورت و بدن به کار می‌رود. این فناوری از امواج ماورای صوت استفاده می‌کند.  برای درمان شلی و افتادگی پوست، چین و چروک، درمان منافذ باز و رفع غبغب یکی از بهترین شیوه‌ها هایفوتراپی است.

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی با RF Fractional یک شیوه است که با کلاژن سازی موجب منظم شدن رشته‌های کلاژن و همچنین سفتی و جوانسازی می‌شود. برای از بین بردن چین و چروک پوست، لیفت صورت، افزایش ضخامت پوست، رفع جای زخم شیوه‌ای مناسب و کارآمد است.

جوانسازی با لیزر لایه‌ای کامل از پوست را جدا می‌کند. این لایه برداری به شکل ستون‎های نقطه‌ای و میکروسکوپی صورت می‌گیرد. خط‌های ناشی از بارداری، چین و چروک، منافذ باز پوست، کک و مک، لک‎ها و موارد دیگر با جوانسازی قابل درمان هستند.

لایه برداری با میکرودرم شیوه‌ای بدون عارضه است. برای درمان لک و تیرگی پوست، چین و چروک، برداشت لایه مرده پوست، رفع جوش و کک و مک این لایه بهترین نتایج را برای بیمار دارد.

برای انتخاب هر کدام از شیوه‌ها برای دست یافتن به زیبایی می‌توانید با مشاوران و متخصصان کلینیک تندیس تماس بگیرید و آنها بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهند داد که بیشترین نتیجه و کمترین عارضه را برای شما داشته باشد. درمان‌های زیبایی که در مراکز غیر معتبر انجام می‌شوند، به دلیل ارزان بودن هرگز انتخاب نکنید.

دسته بندی: مقالات


امتیاز به این محصول
بازدیدها: 0 نظرات: 0 نویسنده: مدیر
تگ های مطلب :

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود