جوانسازی با میکرونیدلینگ

جوانسازی با میکرونیدلینگ

یکی از معروف‎ترین شیوه‎ها در سطح دنیا برای درمان و بازسازی آسیب‎های پوستی، جوانسازی با میکرونیدلینگ است. میکرونیدلینگ دستگاهی است که توسط آن نیدلینگ عمومی پوست انجام می‎شود. این دستگاه دارای 12 میکرونیدل سوزن‎های کوتاه و ظریفی است که توسط آن‎ها پوست تحریک شده و کلاژن سازی در پوست آغاز می‎شود و به ترمیم و بازسازی ساختار پوست کمک می‎کند.

این سوزن‎ها با سرعت 25 ضربه در ثانیه الی 90 ضربه در ثانیه به طور همزمان به لایه دوم پوست (لایه درم که عامل پیری و چروک پوست است) وارد می‎شود. این کار منجر به فعال شدن سیستم ایمنی بدن شده و در نهایت کلاژن در پوست ساخته خواهد شد که باعث ضخیم شدن لایه اول پوست (اپیدرم) نیز می‎شود. سوراخ‎های ریزی که در سطح پوست ایجاد می‎شود، در جذب و نفوذ کرم‎ها، ژل‌ها و مواد دارویی به داخل پوست موثر است.

این شیوه برای افراد با هر رنگ پوستی قابل استفاده است. برای رفع جای زخم تازه یا قدیمی، ترک‎های پوستی (استریا)، درمان لکه‎های پیری، رفع آکنه، درمان منافذ باز پوست، چین و چروک و خطوط باریک، درمان پوست شل و نرم و… می‎توانید از روش میکرونیدلینگ استفاده نمایید. این روش اثربخشی بالایی دارد و قابل استفاده در تمام قسمت‎های بدن از جمله صورت، بازوها، دست‎ها، پاها، شکم، سینه، کمر و… است.

تاکنون هیچ گونه عوارضی برای جوانسازی با میکرونیدلینگ گزارش نشده است اما چون نیاز به دقت بالایی دارد حتما باید تحت نظر یک متخصص و در محل مطمئنی انجام شود. متخصصان میکرونیدلینگ کلینیک تندیس با سابقه و مهارتی که در این زمینه دارند، می‌توانند به بهترین شکل ممکن این کار را برای شما انجام دهند. پیش از آن که اقدام به استفاده از این روش نمایید بهتر است مقالاتی که در ادامه آمده است را مطالعه کنید تا اطلاعات جامع و دقیقی درباره این روش کسب نمایید. سپس با مراجعه به کلینیک تندیس متخصصان حاذق ما سوالاتی که برای شما درباره این شیوه ایجاد شده پاسخ داده و با آرامش خاطر و اطمینان از نتیجه، میکرونیدلینگ را برای شما انجام دهند.