جوانسازی با RF Fractional

جوانسازی با RF Fractional

یک شیوه بدون درد، کم عارضه و آسان برای جوانسازی پوست، جوانسازی با RF Fractional است. در این روش هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد و بلافاصله پس از انجام آن می‎توانید به انجام کارهای روزمره بازگرید. آر اف فرکشنال (RF fractional) از طریق تحریک کلاژن سازی باعث منظم شدن رشته‎های کلاژن و سفتی و جوانسازی پوست می‎شود.
متخصصان مجرب کلینیک تندیس مجهز به برترین نوع RF های فرکشنال یا سوزنی، به نام دستگاه اسکارلت (Scarlet) هستند. روش کار این دستگاه به این شکل است که نخست تعدادی سوزن مخصوص، به داخل پوست وارد شده و سپس امواج رادیوفرکانس بین این سوزن‎ها درون پوست برقرار می‎شود و به این ترتیب ساخت کلاژن و الاستین در پوست تحریک می‎شود. دستگاه اسکارلت جدیدترین و پیشرفته‎ترین دستگاه جوانسازی پوست است که قوام و کیفیت پوست را افزایش می‎دهد. برای رفع چین و چروک پوست، لیفتینگ، افزایش ضخامت پوست، جوانسازی دست‎ها، رفع جای اسکار و سوختگی و… می‎توانید از این تکنولوژی بهره ببرید.
نتیجه انجام جوانسازی با RF Fractional پس از چند ساعت در پوست قابل مشاهده است. برای افزایش آگاهی درباره روش دقیق انجام جوانسازی با RF Fractional و مزایا، عوارض، هزینه و… می‎توانید مقالاتی که در ادامه قرار دارد را مطالعه نمایید. کلینیک تندیس با سال‎ها تجربه در زمینه پوست، مو و زیبایی مجهز به آخرین تکنولوژی و دستگاه‎ها در زمینه جوانسازی پوست آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز است. در ادامه مقالاتی برای آشنایی بیشتر با این متد وجود دارد که می‎توانید مطالعه نمایید.