لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوییچ چیست؟
لیزر کیوسوییچ یک لیزر کاملاً پیشرفته است. طول موج‌این لیزر ۵۳۲ و ۱۰۶۴ نانومتر می‌باشد. لیزر کیوسوییچ روشی برای از بین بردن و کمرنگ کردن لکه هایی است که بر اثر افزایش سن روی پوست ایجاد می‌شوند. ملاسما و لک ایجاد شده، طی زمان اندک با استفاده از این روش از بین می‌رود.

کاربرد لیزر کیوسوییچ چیست؟
کاربرد کیوسوییچ منحصر به لکه‌های ساده‌ی پوستی نیست. بلکه، با کیوسوییچ می توان بدون خطر و عوارض، ماه‌گرفتگی و خال‌های مادرزادی را از بین برد یا تاتوی روی صورت و بدن را پاک کرد. همچنین کیوسوییچ برای از بین بردن قارچ ناخن موثر است.


تعداد جلسات استفاده از کیوسوئیچ
تعداد جلسات استفاده از کیوسوئیچ، بسته به نیاز مراجع، متغیر است. مدت زمان هر جلسه نیز با توجه به ناحیه درمان و میزان مشکل، متغیر خواهد بود، با این حال، می توان گفت که لکه های کوچک چند ثانیه بیشتر وقت نخواهند برد. بدیهی است که از بین بردن لکه های بزرگ ممکن است تا ۳۰ دقیقه زمان ببرد.

مراقبت های بعد از انجام کیوسوییچ
بعد از انجام کیوسوییچ می توانید به محل کار خود برگردید و به زندگی روزانه خود عمل کنید. با این حال بروز اندکی کبودی یا تورم جای نگرانی ندارد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره توسط کارشناسان حاضر در کلینیک تندیس، با ما در ارتباط باشید.