میکرو درم

میکرودرم

میکرودرم چیست؟
میکرودرم، روشی غیرتهاجمی، برای برطرف کردن عیوب ظاهری پوست است. این روش برای از بین بردن منافذ پوست، زخم‌های آکنه، رنگدانه‌های پوست و مواردی از این دست استفاده می‌شود.در طی درمان میکرودرم یک نوع کریستال ظریف از جنس آلومینیوم اکسید روی سطح پوست قرار گرفته و به وسیله‌ی آن، لایه‌برداری سطحی‌ای از سطح پوست انجام می‌شود. مکش همزمان باعث بهتر شدن گردش خون در ناحیه موردنظر و ترمیم و بازسازی پوست خواهد شد.

تعداد جلسات میکرودرم
تعداد جلسات میکرودرم بسته به نیاز مراجع، متفاوت خواهد بود. با این حال، از جوانسازی تا از بین بردن لکه ها، بین ۴ تا ۱۰ جلسه زمان می برد.

مزایای انجام میکرودرم چیست؟
میکرودرم روشی بدون درد، بدون بیهوشی و بدون عوارض جانبی است. این روش می تواند برای انواع مختلف پوست و برای از بین بردن مشکلات پوستی متعددی به کار گرفته شود.

مراقبت‌های بعد از انجام میکرودرم
بعد از انجام میکرودرم، احتیاج به گذراندن دوران نقاهت نیست و فرد متقاضی می‌تواند به سرعت به محل کار یا تحصیل خود بازگردد. با این حال به کارگیری برخی توصیه‌ها، مفید واقع خواهد شد. استفاده از بند و وکس و … تا ۳ الی ۴ روز بعد از میکرودرم توصیه نمی‌شود. آقایان باید قبل از انجام میکرودرم، صورت خود را اصلاح کنند و تا ۱۲ ساعت بعد از انجام میکرودرم، از اصلاح صورت خودداری نمایند. از ۷۲ ساعت قبل و ۷۲ ساعت بعد از میکرودرم، از استفاده از کرم‌های لایه‌بردار بپرهیزید.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره توسط کارشناسان حاضر در کلینیک تندیس، با کارشناسان حاضر در مجموعه در تماس باشید.