آنالیز وزن و چربی با دستگاه

بدن آدمی شامل ترکیبات مختلفی نظیر آب، چربی، مواد معدنی، پروتئین‌ها و… است. آب موجود در بدن به دو دسته تقسیم می‎شود: درون سلولی و برون سلولی. حجم سلول‎های بدن ناشی از آب درون سلولی است و آب موجود در دستگاه خون، لنفاوی و… از نوع آب برون سلولی است. نسبت این ترکیبات در افراد سالم مشخص است، اگر این نسبت‎ها در فردی در مقایسه با فرد سالم، نامناسب باشد، یعنی فرد مورد نظر دچار مشکل جسمی و عدم تناسب اندام است و باید به فکر درمان باشد.

شما می‎توانید با کمک دستگاه بادی آنالایزر (Body Analayzer) که دستگاه پیشرفته‎ای برای آنالیز ترکیبات بدن است، درصد و میزان عضله، چربی کل و میزان آب بدن را به طور مجزا اندازه گیری نمایید.

کافیست شما چند دقیقه روی این دستگاه بایستید تا اطلاعات دقیقی راجع به میزان چربی، عضله، آب بدن، شاخص توده بدنی و… بدن خود به دست آورید.

آنالیز ترکیب بدن با دستگاه بادی آنالایزر مزایای زیادی دارد. برای مثال اگر شما در حال کاهش وزن یا اضافه وزن هستید، می‎توانید با استفاده منظم از این دستگاه از میزان پاسخ دهی رژیم و برنامه خود و درستی آن‌ها مطمئن شوید. هم چنین برای اطمینان از سلامت خود یا فرزندتان می‎توانید از این دستگاه استفاده نمایید.

به کلینیک تخصصی تندیس مراجعه نمایید و آنالیز وزن و چربی با دستگاه را انجام دهید. شما می توانید با کمک دستگاه بادی آنالایزر مواردی از قبیل کل آب بدن، میزان عضله، میزان چربی و توزیع آن در قسمت های مختلف بدن، میزان وزن دقیق و… را اندازه گیری نمایید و از وضعیت جسمانی و تناسب اندام خود به طور دقیق مطلع شوید.

آرشیو مطالب

اخبار پزشکی
tandisclinic

آیا شوره‌ی سر مسری است؟

شوره‌ی سر یکی از رایج‌ترین مسائلی است که برای بسیاری از افراد به موضوعی آزاردهنده و خجالت‌آور بدل شده است. اگر مدتی است که بر

ادامه مطلب

کلینیک تخصصی پوست،مو و زیبایی تندیس
برای اطمینان خاطر برای عزیزانی که به تازگی قصد مراجعه به کلینیک ما و استفاده از خدمات پیشرفته کلینیک با کمترین قیمت ممکن را دارند، باید عرض کنیم که کلینیک تندیس در پنجمین اجلاس سراسری رضایت‌مندی مشتری موفق به دریافت نشان رضایت‌مندی مشتری شده است.

هدیه تماس شما با تندیس، زیبایی وجذابیت ماندگار است.

______________________________________

نشانی کلینیک تندیس (شهرک غرب)

تهران.شهرک غرب، بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین دادمان ابتدای خیابان جهاد،طبقه2 واحد 6

شماره تماس 0217101409381111710

______________________________________

نشانی کلینیک تندیس (فرمانیه)

تهران . فرمانیه ، خیابان لواسانی غربی ، جنب مجتمع اداری و تجاری روشا ، پلاک 215 ، واحدهای 5 و 6

شماره تماس  02122720124 –09381111710

ساعات تماس
شنبه تا پنجشنبه   8.30صبح – 20 شب
جمعه و ایام تعطیل با هماهنگی قبلی

.Copy Right . All Right Recived 2020-2021 by Tandis Clinic