کاشت ابرو روی تتو

کاشت ابرو رو بخیه و تتو

یکی از چالش هایی که ممکن است شما نیز با آن مواجه باشید کاشت ابرو روی تتو و بخیه است. همان گونه که می دانید ابروها یکی از معیارهای زیبایی هر انسانی به شمار می روند و زیبایی آن ها می تواند تاثیرات قابل توجه ای بر چهره شما داشته باشد. به همین جهت طی سال های گذشته متدهای مختلفی برای فرم دهی ابروها روی کار آمده اند که مهم ترین آن ها شامل کاشت ابرو، تتو ابرو، میگروبلیدینگ و اکستنشن می شوند که طرفداران خاص خود را نیز دارند.

در میان تمام افرادی که از تتو ابروی خود رضایت دارند می توان افرادی را نیز دید که قصد دارند تا کاشت را جایگزین تتو کنند؛ اما پرسشی با این عنوان که آیا می توان بر روی تتو عمل کاشت ابرو را انجام داد ذهن آن ها را مشغول کرده است. تتو از جمله روش هایی است که نمی توان آن را کاملا دائمی دانست؛ چرا که عامل های خاصی وجود دارند که می توانند بر روی فرم آن ها اثرگذار باشند. برای انجام کاشت ابرو روی تتو بایستی نکات بسیار مهمی را رعایت کنید که در ادامه این نوشتار به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کاشت ابرو تندیس

نکات کاشت ابرو روی تتو و بخیه

کاشت ابرو روی بخیه یا روی تتو مزایای قابل توجه ای برای شما عزیزان به همراه دارد. اگر با کاشت ابرو آشنایی داشته باشید می دانید که متدی اثربخش برای افزایش تارهای مویی ابرو است که در نهایت موجب پرپشت شدن ابروهای شما خواهد شد. به موجب این روش قادر خواهید بود تا آثار تتو و یا بخیه را از بین برده و شرایطی ایده آل را تجربه کنید. رعایت برخی نکات برای کاشت ابرو بر روی تتو و یا بخیه این امکان را برای شما عزیزان فراهم می سازد تا به نتایج بهتری دست یابید.

به عنوان اولیه نکته توصیه داریم حتما از پزشکان متخصص و مجرب در حوزه کاشت مو کمک بگیرید. این پزشکان با تکیه بر دانش و مهارتی که در این زمینه دارند می توانند مشاوره های مفیدی را جهت کاشت ابرو روی تتو و یا بخیه به شما ارائه نمایند. به موجب این مشاوره ها کاندید بودن شما جهت کاشت مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که کاندید مناسبی برای این متد زیبایی نیستید بهتر است از انجام آن صرف نظر کنید؛ چرا که ممکن است عوارض خاصی برای شما به همراه داشته باشد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو و بهترین روش را انتخاب کنید تا به نتایج رضایت بخشی دست یابید. در حال حاضر روش های مختلفی برای کاشت وجود دارند؛ اما باید بررسی کنید که کدام روش جهت کاشت ابرو روی تتو و بخیه مناسب تر است. لازم است حتما براساس نظر پزشک خود در این زمینه تصمیم بگیرید. در برخی موارد پزشک از شما می خواهد پیش از کاشت اقدام به پاک کردن تتو خود نمایید.

کاشت ابرو تندیس 3

مراحل کاشت ابرو روی تتو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مراحل کاشت ابرو روی تتو پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ساختار تتو به گونه ای است که رنگدانه ها به لایه های زیرین پوست شما تزریق می شوند. این مر موجب ماندگاری تتو می شود. برخی پزشکان طراحی ابرو را بر روی همان تتوهای قبلی انجام می دهند؛ اما اگر رضایت چندانی از فرم ابروی خود ندارید می توانید طراحی جدیدی را برای ابروهای خود انتخاب کنید.

حتما در طراحی ابرو به نظر پزشک خود احترام بگذارید تا به نتایج موردانتظار خود دست یابید. برای انجام کاشت ابرو روی بخیه و یا تتو پزشک ابتدا با توجه به فرم صورت شما به طراحی ابروهای جدیدتان می پردازد. در این مرحله از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به یک طرح ایده آل رسید. در مرحله بعد بر اساس روشی که برای کاشت انتخاب کرده اید فولیکول های مو از ناحیه پشت سر برداشته شده و مورد آنالیز قرار می گیرند.

پس از بررسی فولیکول ها و تایید سلامت آن ها در ناحیه ابرو کاشت می شوند. برای اجرای هرکدام از این مراحل باید از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده شود؛ به همین جهت توصیه داریم در انتخاب کلینیک دقت کنید. ما در کلینیک تندیس امکان کاشت ابرو روی تتو و بخیه را با بالاترین کیفیت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم.

تماس-با-کلینیک-تندیس

روش های کاشت ابرو بر روی بخیه و تتو

همان گونه که بیان شد روش های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارند که اجرای اصولی آن ها موجب ایجاد ابروهایی طبیعی و پرپشت در صورت شما خواهد شد. این روش ها شامل موارد زیر می شوند و ویژگی های خاص خود را دارند.

کاشت ابرو به روش FUT

در این روش فولیکول های مو به صورت نواری از ناحیه پشت سر که همان بانک مو است برداشته می شوند. اساس این روش به گونه ای است که ابتدا برشی در پشت سر ایجاد می گردد تا به این طریق فولیکول ها به صورت نواری استخراج شوند. پس از برداشت فولیکول ناحیه موردنظر بخیه زده شده و فولیکول ها به صورت تک به تک در ناحیه ابرو کاشت می شوند. این روش نتایجی طبیعی تر را برای شما به همراه دارد.

روش-fut

کاشت ابرو به روش FIT

این روش برای کاشت ابرو روی بخیه یا تتو رواج بسیار زیادی دارد. برخلاف روش قبلی در این متد فولیکول ها از طریق حفره های ریزی که در بانک مو ایجاد می شوند استخراج می گردند. در این روش شاهد بخیه و یا خونریزی خاصی نخواهید بود.

روش-FIT

کلام آخر

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که کاشت ابرو روی تتو و یا بخیه امکان پذیر است؛ اما بایستی با دقت بالایی صورت گیرد. در حال حاضر روش های مختلفی برای کاشت وجود دارند که به واسطه آن ها می توانید آثار تتو و یا بخیه را روی ابروهای خود از بین برده و فرم زیبایی به آن ها ببخشید. انتخاب بهترین روش با توجه به شرایی که دارید اهمیت بسیار بالایی دارد. بر این اساس توصیه داریم در انتخاب پزشک و کلینیک درمانی خود دقت کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *