Slimming and fitness

لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام - کلینیک تندیس

امروزه زندگی مملو از تکنولوژی، عادت‌های غذایی نامناسب و عدم تحرک کافی باعث بروز مشکلات متعددی مانند بیماری‌های روحی، افسردگی، مشکلات قلبی، گوارشی و… شده است که اغلب این مشکلات ریشه در چاقی و عدم تناسب اندام افراد دارد و این موضوع بیانگر اهمیت لاغری و تناسب اندام است.

بسیاری از افراد برای کاهش وزن و دست‌یابی به لاغری و تناسب اندام با مشکلات جدی مواجه هستند و فکر می‌کنند رسیدن به این هدف برای آنها غیرممکن است؛ درحالی‌که امروزه باتوجه‌به شرایط و روش‌های جدید و به‌روز، افراد می‌توانند به‌راحتی کاهش وزن را تجربه نمایند و به اندام دلخواه خود دست یابند. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی روش‌های لاغری نوین بپردازیم و اطلاعاتی را در این باره ارائه دهیم؛ اگر شما نیز مشتاقید در مورد روش‌های نوین لاغری و تناسب اندام اطلاعاتی را به دست آورید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

چگونه با استفاده از خدمات مراکز لاغری و تناسب اندام، کاهش وزن را تجربه کنیم؟

امروزه علاوه بر رژیم گرفتن و ورزش‌کردن، راهکارهای متعددی برای کاهش وزن وجود دارد که درگذشته حتی تصور آنها نیز برای انسان‌ها سخت بود! امروزه بسیاری از افراد به دلیل نتیجه‌نگرفتن از طریق ورزش‌کردن و رژیم گرفتن، برای کاهش وزن، خود را به تیغ جراحان می‌سپارند و از فرایند پیکرتراشی استفاده می‌کنند، درحالی‌که این روش‌ها معمولا عوارض زیادی در پی دارند و انجام چنین عملی امروزه توصیه نمی‌شود، مگر در موارد خیلی ضروری. در عوض پیشنهاد می‌شود برای کاهش وزن به مراکز لاغری و تناسب اندام مراجعه کنید.

امروزه علاوه بر روش عمل جراحی، متخصصان روش‌های موضعی دیگری را نیز طراحی کرده‌اند که طی آنها، چربی‌های اضافه و بافت‌های سلولیتی بدن فرد از بین می‌رود و فرد به لاغری و تناسب اندام دست می‌یابد که امروزه دستگاه‌های لاغری موجود در مراکز لاغری و تناسب اندام به این روش کار می‌کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم چند دستگاه لاغری و تناسب اندام را به شما معرفی کنیم.

لاغری و تناسب اندام - کلینیک تندیس

تشخیص و انتخاب دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام

همان‌طور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، امروزه بسیاری از افراد برای کاهش وزن به مراکز لاغری و تناسب اندام مراجعه می‌کنند و از دستگاه‌های مختلف لاغری بهره می‌گیرند. پزشک متخصص بر اساس شرایط بدنی فرد، میزان چربی و سلولیت موجود در بدن فرد، تشخیص می‌دهد که فرد از کدام یک از این دستگاه‌ها استفاده کند تا نتیجه بهتری برای فرد داشته باشد. پس فراموش نشود که استفاده از این دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام تنها تحت نظارت پزشک متخصص مثمرثمر خواهد بود و در غیر این صورت ممکن است عواقب بدی برای فرد به دنبال داشته باشد.

 انواع روش‌های درمان چاقی و لاغری موضعی

در حال حاضر، روش‌های درمان چاقی و کاهش وزن را بر اساس مواردی مانند ریسک عمل جراحی، عوارض بعد از عمل، درد و … به دو دسته تهاجمی و غیرتهاجمی تقسیم می‌کنند. از جمله روش‌های درمانی تهاجمی می‌توان به روش‌هایی مانند لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی و… اشاره کرد. برخی از روش‌های غیرتهاجمی عبارت‌اند از: RF، اولتراسوند و… .

پوست و جوانسازی

جوانسازی پوست امروزه به یکی از جنجالی‌ترین و مهم‌ترین مباحث در حوزه زیبایی تبدیل شده است. بسیاری از افراد به دنبال روش‌هایی هستند تا بتوانند به واسطه آن روند طبیعی افزایش سن را که باعث….

معرفی چند دستگاه لاغری

دستگاه لاغری کویتیشن:

یکی از دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام که در سالیان اخیر به شکل گسترده‌ای در مراکز لاغری مورداستفاده قرار گرفته، دستگاه لاغری کویتیشن نام دارد. در فرایند استفاده از این دستگاه، سلول‌های چربی با شکسته‌شدن پیوند میانی خود تبدیل به گلیسرول و اسیدهای چرب شده و از بدن فرد دفع می‌شوند. این دستگاه لاغری برای بخش‌هایی مانند زانوهای داخلی، سینه مردان، بالای زانو، باسن، پهلوها و شکم مناسب است و می‌تواند شما را به هدف خود یعنی لاغری و تناسب اندام نزدیک کند. از جمله مزایای استفاده از این دستگاه می‌توان به دائمی و ماندگار بودن نتایج این دستگاه، ازبین‌بردن سلول‌های چربی بدون عوارض، انجام عمل بدون درد و… اشاره کرد. البته باید اشاره کنیم که این روش تنها به‌صورت موضعی کاربرد دارد و کاهش وزن در کل بدن را در پی نخواهد داشت. لاغری و تناسب اندام با استفاده از دستگاه کویتیشن می‌تواند بین ۸ تا ۲۰ جلسه طول بکشد. شما می‌توانید در هر جلسه بین نیم تا یک و نیم سانتی‌متر کاهش سایز تجربه نمایید و پس از گذراندن تعداد جلسات لازم، به کاهش سایز مدنظر برسید.

لاغری و تناسب اندام - کلینیک تندیس

روش لاغری LPG یا اندرمولوژی:

دستگاه لاغری LPG، یکی از برترین و جدیدترین دستگاه‌های لاغری و تناسب اندام است که امروزه در بسیاری از کشورهای جهان مورداستفاده قرار می‌گیرد. دستگاه مربوطه در این روش درمان، فرایند سوخت‌وساز چربی‌های اضافه در بدن را تحریک می‌کند و باعث می‌شود چربی‌ها اضافی بدن بسوزند، حجم اندومولوژیک سفت‌تر شود و کاهش چربی بدن و صافی پوست به‌‌صورت هم‌زمان به‌دست آید. از جمله مزایای استفاده از روش لاغری LPG می‌توان به جوان‌سازی پوست در این روش اشاره کرد، زیرا در این نوع درمان، بافت‌های همبند پوست بازسازی می‌شوند و این موضوع منجر به کاهش چین و چروک‌‌های پوست می‌شود. در این روش درمانی، فرم‌دهی به بدن، بیش از کاهش وزن و کاهش سایز موردتوجه قرار می‌گیرد و می‌تواند به زیبایی اندام و پوست فرد کمک شایان توجهی کند.

روش لاغری LPG، یک روش غیرتهاجمی با عوارض کم است که می‌تواند برای اغلب افراد مؤثر واقع شود. این روش درمانی می‌تواند بین ۱۴ تا ۲۰ جلسه طول بکشد و شما می‌توانید در هر هفته، دو جلسه LPG را انجام دهید. مدت‌زمان انجام روش LPG، حدوداً ۳۵ دقیقه است. باتوجه‌به جوان‌سازی پوست، فرم‌دهی به اندام بدن و… می‌توان روش لاغری LPG یا اندرمولوژی را روشی مؤثر و کاربردی توصیف کرد.

لاغری با دستگاه اگزیمیا:

لاغری با دستگاه اگزیمیا، یکی از روش‌های بی‌خطر برای دست‌یابی به لاغری و تناسب اندام است. این دستگاه برای لاغری موضعی، کاهش سایز، ازبین‌بردن سلولیت، فرم‌دهی به بدن، لیفت برخی از نواحی بدن، ازبین‌بردن غبغب و… مورداستفاده قرار می‌گیرد. پایه لاغری موضعی با این دستگاه بر اساس لیزر است. در این روش، اپراتور متخصص با استفاده از لیزر پوریشن به‌صورت انتخابی اقدام به کم‌کردن سلول‌های چربی می‌کند. اگر پس از لاغری با این دستگاه، رژیم غذایی مناسبی را رعایت نمایید و در طول روز فعالیت مناسبی داشته باشید، می‌توانید نتیجه بسیار مناسبی از این دستگاه دریافت کنید. از جمله مزایای استفاده از این دستگاه می‌توان بدون درد و خون‌ریزی بودن، سازگاری این روش با پوست‌های مختلف، عدم نیاز به جراحی و خطر کم ایجاد سلولیت و… اشاره کرد.

لاغری و تناسب اندام - کلینیک تندیس

جمع‌بندی

بسیاری از افراد علاقه‌مندند کاهش وزن و کاهش سایز را تجربه کنند و به اندام ایده‌آل خود دست یابند، اما همه با رژیم گرفتن و ورزش‌کردن به این هدف نمی‌رسند و لازم است با استفاده از متدهایی که در مراکز لاغری و تناسب اندام استفاده می‌شوند، به این هدف برسند. اگر شما نیز قصد دارید با استفاده از دستگاه‌ها و روش‌های لاغری، کاهش وزن یا کاهش سایز را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم به بهترین مرکز لاغری و تناسب اندام، کلینیک تندیس مراجعه کنید و تحت نظارت پزشکان متخصص، فرایند لاغری را طی کنید. شما می‌توانید هرکدام از روش‌های لاغری را که مدنظر دارید با متخصصان کلینیک تندیس در میان بگذارید و با نظارت پزشک متخصص از متد مناسب خودتان استفاده نمایید. کلینیک تندیس در دو شعبه فرمانیه و شهرک غرب آماده ارائه انواع خدمات تخصصی پوست و مو به شماست و برای بهره‌مندی از این خدمات تنها کافی است تا با شماره‌های موجود در وب‌سایت تماس حاصل فرمایید.

کلینیک تندیس

کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس با مجوز رسمی از وزرات بهداشت درمان در دو مرکز شهرک غرب و فرمانیه آماده ارائه خدمات به شما زیباجویان عزیز هستیم.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فقط کافی است فرم زیر را پر کنید و یا با شماره های تماس کلینید در ارتباط باشید.

  • آدرس:تهران.شهرک غرب، بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین دادمان ابتدای خیابان جهاد،طبقه۲ واحد ۶

مشاهده جشنواره ها و تخفیفات خدمات کلینیک زیبایی تندیس

برای اطلاع رسانی از تخفیف ها، صفحه از صفحه جشنواره های کلینیک تندیس دیدن فرمایید و یا مارا در اینستاگرام فالو کنید