بهترین مرکز لیزر در تهران


از وقتی که لیزر اختراع شد، درمان‌های زیادی با آن انجام شد؛ ازجمله لیزر موهای زائد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. هرچند دستگاه‌های لیزر در حال حاضر نسبت به گذشته بسیار پیشرفته‌تر شده‌اند، اما هنوز هم در صورتی که استفاده از آن‌ها به‌درستی صورت نگیرد، ممکن است عوارضی در پی داشته باشند. به همین علت است که همه افراد برای شروع درمان به‌دنبال بهترین مرکز لیزر هستند تا با خیالی آسوده لیزردرمانی را انجام دهند.

لیزر چگونه کار می‌کند؟

سال‌هاست که بشر از تکنولوژی لیزر در صنایع مختلف و پزشکی بهره می‌برد. لیزر نور را متمرکز کرده و به‌صورت یک اشعه به درون بافت پوست وارد می‌کند. در اکثر لیزرهای کنونی، فوتون‌ها یا نور متمرکزشده، در زیر پوست توسط رنگ‌دانه‌ها، فولیکول‌های تیره رنگ مو و اسکارهای ضخیم جذب می‌شوند. فولیکول‌ها بدین صورت گرم شده و از بین می‌روند و موها پس از چند روز شروع به ریزش می‌کنند. هرچند کار انواع دستگاه‌های لیزر تقریبا مشابه همدیگر است، اما در جزئیات عملکرد آن‌ها، تفاوت‌هایی وجود دارد که باعث شده است تا دستگاه‌های لیزر با کاربردهای متفاوت وجود داشته باشند.

بهترین مرکز لیزر در تهران - کلینیک تندیس

عوارض احتمالی لیزر

با توجه به نحوه عملکرد لیزر، در صورتی که میزان نور و اشعه لیزر تنظیم نشود یا پوست حساس باشد، احتمال سوختگی با لیزر وجود دارد. همچنین ممکن است به‌مرور زمان لک‌های پایداری روی پوست ایجاد شود. عوارض موقتی دیگری مانند التهاب پوست، قرمزی و گرمی پوست و … نیز ممکن است ایجاد شود که به‌مرور از بین می‌رود و نیازی به نگرانی در مورد آن‌ها نیست. اما نگرانی، بیشتر برای زمانی است که سوختگی با لیزر صورت می‌گیرد و عوارض برای مدتی طولانی پایدار می‌مانند. همچنین عدم رعایت بهداشت و مسائلی مانند ایجاد عفونت هم از دیگر مواردی است که احتمال اتفا‌افتادنشان وجود دارد. برای جلوگیری از بروز این مشکل، باید برای انتخاب بهترین مرکز لیزر وقت بگذارید.

برای انجام لیزر به کجا مراجعه کنیم؟

قبل از هر چیز، قید مراکز نامعتبر و سالن‌های آرایشی را که مجوز لیزر ندارند بزنید؛ در غیراین‌صورت باید منتظر هرگونه عوارضی باشید. مراکز معتبر، لیزر را زیر نظر پزشک متخصص انجام می‌دهند تا با توجه به پوست و موی فرد، از بهترین دستگاه لیزر مناسب برای آن‌ها استفاده شود. همچنین میزان نور و اشعه لیزر را بر اساس نوع پوست و مو تنظیم می‌کنند. نکاتی که برای انتخاب بهترین مرکز لیزر بدون عارضه باید به آن‌ها توجه کنید، در ادامه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

بهترین مرکز لیزر در تهران - کلینیک تندیس
  • بهترین مرکز لیزر و داشتن مجوز

اولین نکته‌ای که برای انتخاب بهترین مرکز لیزر بدون عوارض در تهران باید در نظر داشته باشید، داشتن مجوز است. حتی در صورتی که کلینیک زیر نظر پزشک فعالیت دارد، باید مطمئن شوید که مجوزها هم دریافت شده باشند و کلینیک، استانداردهای لازم را داشته باشد. برای ارائه مجوز به این مراکز، تمامی اصول بهداشتی و کاری موردنیاز توسط ارگان‌های ذیربط بررسی می‌‌شود تا افراد بدون نگرانی بتوانند از خدمات این مراکز بهره ببرند. در صورتی که اصول موردنیاز رعایت نشده باشد،‌ مجوز ارائه نمی‌شود.

  • استفاده از دستگاه‌های مناسب

دستگاه‌های لیزر تنوع زیادی دارند. حتی برخی افراد که پوست و موی آن‌ها دارای شرایط خاصی است، باید از دستگاه مخصوص این گروه استفاده کنند. بهترین مرکز لیزر باید بتواند هر کسی را با پوست تیره تا روشن از این خدمات برخوردار کند و برای هر گروه پوستی، دستگاه مناسب را در اختیار داشته باشد. یک کلینیک مجهز،‌ دستگاه‌‌های متنوعی دارد تا بتواند نیاز همه را برطرف کند.

  • رعایت بهداشت و سلامت بیماران

باید سراغ بهترین مرکز لیزر بروید که بهداشت را به‌طور کامل رعایت می‌کند. تمیز نگه‌داشتن سر دستگاه لیزر و توجه به نکات بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است تا عفونت‌ها و بیماری‌های پوستی بین افراد مراجعه‌کننده به دیگران سرایت نکند. برخی از بیماری‌ها امکان سرایت دارند. لیزر، مستقیم با پوست بدن در تماس است و در صورتی که این نکات در نظر گرفته نشوند، احتمال سرایت بیماری‌های پوستی زیاد است.

همچنین بخوانید….

رفع لک‌ های ناشی از سوختگی لیزر

سوختگی لیزر یکی از مسائلی است که گاهی اوقات ممکن است به علت نداشتن مهارت در لیزر و تنظیم نکردن آن بر اساس پوست فرد، رخ دهد. در این مقاله بیشتر در مورد این نوع سوختگی، دلیل و عوارض آن صحبت می‌کنیم و می‌ببینیم چگونه می‌توان لک ‌های ناشی از لیزر را از بین برد.

  • مشاوره پزشکی قبل از انجام لیزر

برای این که لیزررمانی به‌خوبی انجام شود و بتوانید نتیجه‌ای عالی از آن دریافت کنید، باید ابتدا پوست و موی شما توسط پزشک بررسی شود؛ به‌خصوص افرادی که عوارض خاصی روی پوست خود دارند. هنگامی که به مراکز معتبر مراجعه می‌کنید، ابتدا پوست شما توسط پزشک بررسی می‌شود تا بهترین نوع لیزر برایتان تعیین شود و بتوانید در کمترین زمان و با هزینه‌ای به‌صرفه، بهترین نتیجه را دریافت کنید.

  • تکنسین‌های آموزش‌دیده و تنظیم لیزر

تکنسین‌هایی که روی دستگاه‌های لیزر فعالیت دارند، باید از قبل آموزش‌ دیده باشند و بدانند چگونه لیزر را بر اساس نوع و وضعیت پوست تنظیم کنند. همچنین این تنظیم باید طوری صورت گیرد که اثر مناسبی روی پوست و مو داشته باشد؛ به‌عنوان مثال هنگامی که برای حذف موهای زائد به بهترین مرکز لیزر بدون عوارض مراجعه می‌کنید، نه‌تنها گرمای لیزر نباید به‌حدی باشد که پوست بسوزد، بلکه باید از حدی هم کمتر نباشد که اثری روی از بین بردن فولیکول‌ها نداشته باشد.

بهترین مرکز لیزر در تهران - کلینیک تندیس

بهترین مرکز لیزر در تهران

اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر بدون عارضه در تهران هستید و می‌خواهید این نوع درمان را به‌خوبی و با موفقیت به پایان برسانید که نتیجه‌ای عالی دریافت کنید، باید مراکز معتبر و دارای استانداردهای لازم را پیدا کنید.

کلینیک تندیس یکی از بهترین مراکزی است که با دو شعبه در تهران فعالیت می‌کند. این کلینیک از بهترین مراکز لیزر است که رضایت بالای مراجعه‌کنندگان را به همراه داشته است. تمامی نکات بهداشتی که باید برای لیزردرمانی در نظر گرفته شود، در این کلینیک رعایت می‌شود. همچنین لیزردرمانی زیر نظر پزشک متخصص و ماهر انجام می‌گیرد تا یک لیزر بدون عوارض را تجربه کنید. تمامی تکنسین‌ها و کادر فعال در کلینیک نیز آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا کار خود را به نحو احسن انجام دهند.

کلینیک تندیس،‌ با تجهیزات پیشرفته و به‌روز خود توانسته است بهترین خدمات را به مراجعه‌کنندگان ارائه دهد. همچنین بهترین و جدیدترین دستگاه‌های موجود در دنیا را برای خدمات‌دهی بهتر به مراجعان خریداری کرده است.

بهترین مرکز لیزر در تهران - کلینیک تندیس

کلینیک تندیس و استفاده از خدمات آن

اگر جزو افراد مشکل‌پسند هستید و سلامتی‌تان برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است، کلینیک تندیس این امکان را به شما می‌دهد تا بهترین نتیجه را از لیزردرمانی دریافت کنید. کلینیک زیبایی تندیس در دو شعبه فرمانیه و شهرک غرب، بهترین امکانات را در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهد. شما می‌توانید به هر کدام از مراکز که نزدیک‌تر هستید، با اطمینان‌خاطر از خدمات آن، برای لیزر بدون عوارض و اثربخشی بالا، اقدام کنید.

در این مرکز که به‌عنوان بهترین مرکز لیزر شناخته می‌شود، بهترین دستگاه‌های لیزر را می‌بینید که بسته به نوع پوست و موی شما از آن‌ها استفاده می‌شود. به‌علاوه پس از طی جلسات لیزر، نتیجه آن را در هر مرحله به‌طور واضح مشاهده می‌کنید و متوجه اثردهی بی‌نظیر آن خواهید شد.

کلینیک تندیس

کلینیک تندیس

کلینیک تخصصی پوست و مو تندیس با مجوز رسمی از وزرات بهداشت درمان در دو مرکز شهرک غرب و فرمانیه آماده خدمت به شما زیباجویان عزیز هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا
نمونه‌کار‌های بیشتر...