کاشت مو

۳.۱
(۷)

کسی متوجه کاشت موی شما نخواهد شد

 

نسل جدید کاشت مو با دستگاههای تمام اتوماتیک درکلینیک تندیس

 

قبل از هرتوضیحی درمورد روش های کاشت مو لازم دانستیم تا قدری ازسابقه و اعتبار کلینیک تندیس صحبت کنیم.کلینیک تندیس از قدیمی ترین کلینیک های تهران با سابقه ۲۲ سال است .این مرکز کاشت موو ابرو از سال در۱۳۷۷در تهران فعالیت دارد که امروز در دو شعبه فرمانیه و شهرک غرب فعال است.

به جرات میتوان گفت کلینیک تدیس هزاران پرونده موفق در رزومه خود دارد.که طبیعتا این سابقه طولانی باعث شده ماهرترین و باتجربه ترین تیم های کاشت متشکل ازپزشکان متخصص وتکنسین های باتجربه و متعهد گرد هم امده تا بالاترین و مهم تر. طبیعی ترین کیفیت کاشت مو و ابرو راارایه دهند.

 

 بهترین روش کاشت مو در ایران وسراسر دنیا چیست؟

واقعا منظور از بهترین روش کاشت دقیقا چیست شاید استفاده از واژه‌ی بهترین چندان مناسب نباشد و بهتر است بگوییم  مناسب‌ترین روش کاشت مو روشی است که بهترین نتایج ر برای شما فراهم آورد.

مناسب ترین روش بسیاربه نوع ریزش و البته حجم ریزش موهای سر شما دارد. در کلینیک تندیس کلیه روشهای کاشت مو انجام میشود منتها تشخیص اینکه کدام روش مناسب نوع ریزش شما ومقدار بانک موی شما دارد توسط تیم پزشکی و با مشورت خود شما انجام میشود.

نکته مهم اینکه اگر تنها یک نسخه برای همه افراد در نظر گرفته شود نشان از غیر اصولی بودن مجموعه کاشت دارد وغیر علمی بنابراین پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی حتما خوب تحقیق کنید.

بیشترین تراکم و طبیعی ترین خط رویش با روشهای نوین اتوماتیک(میکروگرافت)

با توجه به دقت و ظرافت دستگاه های میکروایمپلنتر در کاشت مو به روش میکروگرافت، تراکمی که در ۱ سانتی متر مربع از پوست ایجاد می شود، ۳ برابر روش های قدیمی تر است. علاوه بر این با توجه به ظرافت دستگاه، اثری از اسکار در پوست باقی نمی ماند.

میکروموتورهای اتوماتیک کاشت مو تا ۰/۶ میکرون ظریف تر و دقیق تر از سایر هولدرها در روش های دیگر عمل کرده و این باعث برداشت سالم ترین موها از محل بانک مو میگردد.

این روش که به تایید سازمان FDA آمریکا و CE اروپا رسیده در سال ۲۰۰۸ برای نخستین بار در کشور آلمان مورد ارزیابی قرار گرفت.

مزیت های این روش نسبت به بقیه روش ها چیست؟؟؟؟

  • افزایش تراکم تا ۳ برابر از مزایای این روش کاشت مونسبت به روش های قدیمی تر است.
  • در این روش موها به مراتب طبیعی تر دیده میشوند بخصوص ناحیه خط رویش که دغدغه بسیاری از مراجعین است.
  • هیچ اثری از جای اسکار در منطقه برداشت و کاشت مشاهده نمی شود چون اساسا این روش بدون جراحی وخونریزی انجام میشود.
  •  کاشت مو به روش میکروگرافت، دوران نقاهت کوتاه تری نسبت به سایر روش ها بخصوص روشهای قدیمی دارد.
  •  بی حسی در این روش کاشت مو، بدون سوزن و با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می گیرد.

کاشت مو

انواع روشهای کاشت مو

کاشت مو به روش SUT چگونه است ؟

ویژگی بارز این تکنیک استفاده از ابزارهای مدرن و میکروموتورهای اتوماتیک بجای هولدرهای دستی که در استفاده می شد می باشد. از آنجایی که این روش توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود، لذا عملکرد سریع تری نیز در پوشاندن طاسی سر نسبت به روش های قبلی خواهد داشت. همچنین تراکم مو در این روش افزایش بهتری داشته است.

کاشت مو به روش SUPER FUE چیست ؟

کاشت مو به روش FUE یا Follicular Unit Extraction در واقع استخراج فولیکول ها به صورت مجزا یا واحد است. در روش Super FUE نیز اساس کار شبیه FUE است با این تفاوت که تمام مراحل برداشت و کاشت فولیکول ها توسط دستگاه های هوشمند انجام می شود. بدیهی است که استفاده از تجهیزات هوشمند و الکترونیک، بسیاری از نقایص قابل مشاهده در دیگر روش ها را برطرف کرده است. شایان ذکر است که کاشت مو به روش Super FUE، به عنوان یکی از با کیفیت ترین روش های کاشت مو شناخته می شود.

کاشت مو به روش FIT و BHT

در روش های ترکیبی و سوپرترکیبی حجم زیادی از گرافت ها با استفاده از روش FUT به منطقه کاشت انتقال داده می شوند؛ اما همان طور که بیان شد، معمولا زمانی از این روش ها استفاده می شود که نیاز بیمار به ایجاد تراکم بالا توسط یک روش تامین نشود.

 

جهت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۱۰۱۴
۰۹۱۲۹۴۲۶۸۲۴

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران ۳.۱ / ۵. تعداد رای ها: ۷

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می دهد

متاسفیم که این مقاله برای شما مفید نبود

به ما اجازه دهید مقاله را اپدیت کنیم

در ارتقا مقاله به ما کمک کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با کلینیکجشنواره ها
شروع چت
مشاوره رایگان
سلام
سوالی دارین بفرمایین