لاغری با دستگاه اگزیمیا

امروزه مشکل چاقی و اضافه وزن علاوه بر مشکلات اختلال تناسب اندام و زیبایی، در بروز سایر بیماری های مفصلی، عضلانی، قلبی، روحی و روانی نقش مهمی داشته است. تاکنون دستگاه های مختلف با تکنولوژی های متفاوتی گوی رقابت را از هم ربوده و این بار تکنولوژی متفاوت ایتالیایی دستگاه اگزیمیا (Eximia HR77) را معرفی و پس از اخذ تاییدیه های اروپا، روانه بازار کرده است.

عملکرد دستگاه اگزیمیا

این دستگاه پرقدرت، مجهز به تمام تکنولوژی های اثبات شده لاغری است، به طوری که حذف چربی های لوکالیزه در قسمت های مختلف بدن از جمله غبغب، صورت، پشت، پهلوها، ران ها و … چالشی مهم برای دستگاههای موجود در کلینیک های تخصصی پوست و مو می باشد. دستگاه اگزیمیا با تلفیق آخرین تکنولوژی های موثر در لاغری و زیبایی و تناسب اندام، توانسته است گوی سبقت را از سایر دستگاههای دیگر لاغری برباید. همواره روش های جراحی لاغری همچون لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی، لیفت بازوها، لیپوساکشن ران ها، لیفت سینه و باسن از طرفدارترین نیازمندی های زیبایی بوده اند، اما ریسک جراحی، عوارض احتمالی عمل، دوره نقاهت پس از عمل جراحی، عدم قرینه بودن احتمالی پس از عمل، هزینه بالا و بسیاری عوامل دیگر مانع از محبوبت اعمال جراحی شده است.

مکانیسم عمل دستگاه اگزیمیا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاههای لاغری می توان به کارآمدی اعمال جراحی لاغری در کنار حذف عوارض منفی آن با استفاده از دستگاههای به روز همچون اگزیمیا HR77 نزدیک شد. از جمله تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه می توان به میکرودرمو لیفت، لیزر، الکتروپوریشن، ویبریشن، اندورادیومگ (تلفیقی از امواج رادیوفرکانس و مغناطیس) و آر اف بایپولار اشاره کرد.

نواحی مورد استفاده دستگاه اگزیمیا

رفع چین و چروک سطحی، سلولیت و چربی اضافی پوست صورت، گردن، اندام ها و بدن، رفع افتادگی بازو و سینه، سلولیت باسن و ران ها، رفع ناهمواری های روی پوست و در نهایت بهبود کیفیت و قوام پوست از جمله کاربردهای وسیع دستگاه اگزیمیا به اثبات رسیده است. تکنولوژی ایتالیایی این دستگاه مدرن و پرتوان به گونه ای طراحی شده است که با مکانیسم های متفاوت و مختص نیاز هر فرد، بیشترین کارایی را در کنار غیرتهاجمی بودن برای درمان های مختلف سلولیت، حذف چربی، بهبود قوام پوست، لیفت سینه و باسن و … داشته باشد. یکی از مهمترین مکانیسم های مورد استفاده در این دستگاه استفاده از لیزر ۶۳۵ نانومتری با عمق نفوذ هایپودرم است که در کنار تکنولوژی اندورادیومگ، سلول های چربی را ابتدا هدف قرار داده و با تخریب اولیه، آنها را در مسیر درناژ (حذف) سیستم غدد لنفاوی قرار می دهد (تخریب ثانویه).

لازم به ذکر است ابتدا مشاوره اولیه با کارشناسان، اپراتورها و پزشکان کلینیک انجام و جلسات موردنیاز هر فرد تعیین می گردد تا بیشترین نتیجه در کمترین تعداد جلسات حاصل شود. امیدواریم با انتقال تکنولوژی های به روز دنیا، بهترین خدمات پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید همین حالا با شماره ۰۹۳۸۱۱۱۱۷۱۰ تماس بگیرید و با مشاورین پزشکی ما به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید

آرشیو مطالب

اخبار پزشکی
tandisclinic

آیا شوره‌ی سر مسری است؟

شوره‌ی سر یکی از رایج‌ترین مسائلی است که برای بسیاری از افراد به موضوعی آزاردهنده و خجالت‌آور بدل شده است. اگر مدتی است که بر

ادامه مطلب