لاغری با دستگاه کولتک

لاغری با دستگاه کول تک یک روش غیرتهاجمی بدون جراحی است. کولتک بر اساس ویژگی آسیب پذیری سلولهای چربی نسبت به تغییرات دمایی عمل میکند. طی این روش با فریز کردن بافتهای چربی, مرگی ک شده در سلولهای چربی ایجاد میکنیم. درمان با روش کولتک بافت اضافی چربی و سلولیت را درنواحی مختلف بدن از بین میبرد و به دیگر بافت های بدن آسیب نمیزند.

نحوه عملکرد دستگاه کولتک

این دستگاه به منظور شکل و فرم دهی و پیکر تراشی طراحی شده است. برای نیل به این مقصود هندپیس های مکنده ی دستگاه که عمل کاهش دما در آنها اتفاق می افتد برای سازگاری و مطابقت بهتر و بیشتر با شکل اندام های بدن در اندازه ها و شکلهای متفاوت و متناسب اندامهای مختلف بدن از جمله شکم, پهلو, ران, بازو و… طراحی شده اند.

دما به صورت کنترل شده در ناحیه ی انتخابی بدن کاهش پیدا کرده و به این ترتیب تخریب سلولهای چربی اتفاق می افتد. تمام لوازم دستگاه در دمای بالاتر از-۸ درجه سانتیگراد کار میکنند و میتوان گفت روش کولتک روشی کاملا بدون درد, غیر تهاجمی, قطعی و مطمئن برای درمان چاقی موضعی و انجام پیکر تراشی است

تعداد جلسات و مراقبت‌های بعد از انجام کولتک

تعداد جلسات توصیه شده برای هر منطقه حدود ۳ جلسه می باشد. از آنجا که این روش احتیاجی به گذراندن دوره نقاهت ندارد، می توانید بلافاصله بعد از این کار به محل کار خود بازگردید.

نتیجه‌ی کولتک چه زمانی دیده می‌شود؟

بعد از طی شدن یک دوره‌ی درمان، ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش وزن در موضع درمان شده خواهید داشت. نتیجه‌ی نهایی بعد از دوماه کاملاً دیده می‌شود.

مدت زمان هر جلسه کول‌تک چه قدر است؟ مدت زمان هر جلسه توسط متخصص مربوطه تعیین میشود. با این حال می توان گفت که .هر جلسه کول تک حدوداً یک ساعت (بین ۵۰ تا ۷۰ دقیقه) به طول می‌انجامد

عوارض استفاده از کول‌تک چیست؟ باید بدانیم که استفاده از دستگاه هیچ عوارض جانبی برای شما به همراه ندارد. کلیه‌ی دستگاه‌های مورد استفاده در کلینیک تندیس دارای تاییدیه بوده و غیر تهاجمی می باشند. استفاده از این دستگاه‌ها برای مراجعین خطری به همراه ندارد. آزمایشات انجام شده بر روی دستگاه کول تک که در محیط آزمایش‌های طبیعی و مصنوعی انجام شده است، نشان دهنده‌ی بی خطر و ایمن بودن این دستگاه است.

استفاده از کول‌تک برای چه افرادی مناسب است؟ کول‌تک برای افرادی که دارای چربی‌هایی هستند که به ورزش و رژیم، پاسخ نمی‌دهند، مناسب است. چربی های انباشته شده پس از زایمان نیز به روش کول تک به خوبی پاسخ می دهند. در صورت وجود چربی ها در پشت یا طرفین نیز می توان از این دستگاه استفاده کرد.

شما می توانید همین حالا با شماره ۰۹۳۸۱۱۱۱۷۱۰ تماس بگیرید و با مشاورین پزشکی ما به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید

آرشیو مطالب

اخبار پزشکی
tandisclinic

آیا شوره‌ی سر مسری است؟

شوره‌ی سر یکی از رایج‌ترین مسائلی است که برای بسیاری از افراد به موضوعی آزاردهنده و خجالت‌آور بدل شده است. اگر مدتی است که بر

ادامه مطلب